101

Odp: jak lubicie się czesać?

Kiedyś zawsze wiązałam włosy, teraz noszę rozpuszczone. W długich włosach czuję się dobrze, choć wymagają dużo zabiegów wink

102

Odp: jak lubicie się czesać?

Ja jak miałam długie włosy, to normalnie czesałam się w kucyk, a teraz mam fryzurę na chłopaka, więc tylko 4 ruchy szczotką i koniec.

103

Odp: jak lubicie się czesać?

Na wyjscie lubie miec fajniutką dobrze wstlizowana fryzurę .
W domu lubię włosy zpinac spinkami albo czesac w mały kucyk .

104

Odp: jak lubicie się czesać?

w domu powtórzę, że uwielbiam artystyczny nieład , a jak gdzieś wychodzę to nieco jestem uczesana żeby nikt mnie sie nie bał!

105

Odp: jak lubicie się czesać?

ja zawsze  odkąd pamiętam noszę po prostu rozpuszczone - jak miałam dłuższe to latem je po prostu w domu jakoś związywałam w supeł, teraz mam krótsze więc już nie da rady

106

Odp: jak lubicie się czesać?

Ja noszę rozpuszczone i często zakładam opaskę, tak po włosku troszkę się noszę, jak twierdzą niektórzy...

107

Odp: jak lubicie się czesać?

A masz długie włosy? Ja mam długie i związuje bo gorąco. No i dziecko, chociaż już wyrosła z ciągania mame za włosy.

108

Odp: jak lubicie się czesać?

Baaardzo długie, ponad pół metra... Ciemny brąz i śniada cera, to mówią, że Włoszka smile

109

Odp: jak lubicie się czesać?

To jesteśmy do siebie podobne big_smile

110

Odp: jak lubicie się czesać?

No widzisz... Wiedziałam, że coś nas łączy... smile

111

Odp: jak lubicie się czesać?

Ja też ..............

112

Odp: jak lubicie się czesać?

Ale może jeszcze inne podobieństwa istnieją? Np. ja nie palę, a Ty?

113

Odp: jak lubicie się czesać?

Też nie palę. Nigdy nie paliłam.

114

Odp: jak lubicie się czesać?

Ja paliłam jako starsza młodzież przez 3 lata.

115

Odp: jak lubicie się czesać?

I jak rzuciłaś?

116

Odp: jak lubicie się czesać?

Oj to było dawno, po prostu nie jeździło się już do szkół, było potem inne towarzystwo nie palące i człowiek rzucił chcąc-nie chcąc.

117

Odp: jak lubicie się czesać?

Gorzej jakbyś codziennie przebywała z palącymi...

118

Odp: jak lubicie się czesać?

to by człowiek znów popadł w nałóg, a on jest zgubny, bo i zdrowie i kasa, bo są one coraz droższe.

119

Odp: jak lubicie się czesać?

tak .... dlatego trzeba rzucić ...

120

Odp: jak lubicie się czesać?

Ja bardzo lubię eksperymentować z fryzurami. Przed długi czas miałam krótkie włosy, także nie mogłam za bardzo kombinować. Teraz właśnie je hoduje i jak na razie najczęściej nosze rozpuszczone, a od czasu do czasu je prostuję, chociaż zauważyłam, że przez to moje włosy są coraz bardziej suche.

121

Odp: jak lubicie się czesać?

Może masz niewłaściwą prostownicę? Te lepsze tak bardzo sienie nagrzewają i nie "przypiekają" włosów...

122

Odp: jak lubicie się czesać?

ja mam warkocz na lewy bok smile bądz rozpuszczam smile czasem zbieram włosy z przodu z boczków i zaczesuje do tyłu a te z tyłu do przodu... ojej nie umiem tego nazwać smile)

123

Odp: jak lubicie się czesać?

Ja warkocz robię kiedy nie chcę, żeby mi włosy przeszkadzały. A ta druga fryzurka to wszystkie wiemy o co chodzi. Nosiłam taką kiedyś, dawno temu. Lubiłam ją.

124

Odp: jak lubicie się czesać?

ja mam dokładnie tak jak wy żar się z nieba leje więc trzeba szukać sposobów na to, żeby było chłodniej. Ale powiem wam, że mam jeszcze jeden problem, mianowicie mam strasznie dużo włosów więc możecie sobie wyobrazić jak się w takie upały męczę wink ale najczęściej staram się spinać włosy, żeby jakoś przeżyć te ciężkie dni. Nie chcę też chodzić cały czas w jednej fryzurze więc to tu to tam szukam inspiracji do tego, żeby jakoś je upinać tutaj  często podpatruję, jakie fryzury proponują styliści. Niby zwykły koński ogon, a jednak robi ogromną różnicę.

125

Odp: jak lubicie się czesać?

Moje warkocze to już wspomnienie...