26

Odp: jak lubicie się czesać?

a ile waży tongue?

27

Odp: jak lubicie się czesać?

ta druga, to pani jesień...
ciekawe czy po takiej fryzurze niszczą się włosy? smile

28

Odp: jak lubicie się czesać?

Ja to się przyglądałam jak to jest zrobione. Bo efekt porażający...

29

Odp: jak lubicie się czesać?

pani jesień mi sie podoba!

30

Odp: jak lubicie się czesać?

ja sie nie czesze;)
nie mam  nie uzywam szczotki od  kilku lat, mam krotkie  wlosy

31

Odp: jak lubicie się czesać?

tera z faktu że zapuszczam włosy to wiąże lub spinam klamerką  smile  bo mi teraz przeszkadzają , ale jak wychodzę to rozpuszczam ,  są takie do ramion , ale jak nie wkurzą to pewnie na święta  je zetnę wink

32

Odp: jak lubicie się czesać?

[url=http://www.fotosik.pl][img]//images46.fotosik.pl/224/18fb2c373b8a9e5a.jpg[/img][/url] mi sie takie cos podoba, ale mam za ciezkie włosy- nie utrzymuja sie

33

Odp: jak lubicie się czesać?

a ja mam nowego fryzjera, który mieszka obok mnie w bloku.. bierze 20 zł za modelowanie, a ścina tak, że szok i nie jest gejem!

34

Odp: jak lubicie się czesać?

a ja mam taką czerwoną jakby wycinanka i nie świecąca i mi trzyma, ale kręcone włosy zawsze cieńsze...

35

Odp: jak lubicie się czesać?

strasznie mi się podoba taka spinka- nie koniecznie świecąca - tylko taki kszatł

36

Odp: jak lubicie się czesać?

[quote=asiula83][url=http://www.fotosik.pl][img]//images46.fotosik.pl/224/18fb2c373b8a9e5a.jpg[/img][/url] mi sie takie cos podoba, ale mam za ciezkie włosy- nie utrzymuja sie[/quote]


mam identyczną tongue i jeszcze dwie czarne wink
też mam ciężkie włosy, ale do ramion więc wystarczy jak zepnę dwoma wink

37

Odp: jak lubicie się czesać?

a jak spinasz - bo mam w pracy taką Panią która tak finezyjnie plącze te włosy i one jej sie trzymaja i co jej się pytam jak - ona odp. oj placze je tak po prostu .... taki misz masz na głowie ma

38

Odp: jak lubicie się czesać?

okręcam je wokół ich osi i przypinam wink

39

Odp: jak lubicie się czesać?

też taką mam, tylko srebrną, nie błyszczącą, z metalu, więc doskonale trzyma

40

Odp: jak lubicie się czesać?

[quote=angelcity89][quote=asiula83][url=http://www.fotosik.pl][img]//images46.fotosik.pl/224/18fb2c373b8a9e5a.jpg[/img][/url] mi sie takie cos podoba, ale mam za ciezkie włosy- nie utrzymuja sie[/quote]


mam identyczną tongue i jeszcze dwie czarne wink
też mam ciężkie włosy, ale do ramion więc wystarczy jak zepnę dwoma wink[/quote]


ja nią spinam pseudo grzywkę smile

ale są różne rozmiary i te naprawde wielkę nie powinny mieć problemu z utrzymaniem włosów.

41

Odp: jak lubicie się czesać?

moje nie są takie duże wink

42

Odp: jak lubicie się czesać?

moja też nie i jak naplątam to ładnie trzyma;
ale teraz kombinuję z chustkami jako opaskami.

43

Odp: jak lubicie się czesać?

zamiast hustek wolałabym chyba coś takiego .....[url=http://www.fotosik.pl][img]//images49.fotosik.pl/225/fc7e6e43a53f5a27med.jpg[/img][/url]

44

Odp: jak lubicie się czesać?

nie nie, ja biorę chustkę i zawijam sobie różne cudeńka na głowie smile, ale z takich szaliko-chustek, bo z inych jeszcze nie umiem sad

Ostatnio edytowany przez pinkmause (2009-11-11 12:10:20)

45

Odp: jak lubicie się czesać?

a to taka opaska ....

46

Odp: jak lubicie się czesać?

no tak, tak o tym pisałam... smile to znaczy to miałam na myśli

47

Odp: jak lubicie się czesać?

ja jestem beztalencie i nie umiem sobie fikuśnie wiązać .... chociaż ostatnio w barwach szczescia marta miała taki turban na głowie, w zeszłym tygodniu leciało, widział ktoś....

48

Odp: jak lubicie się czesać?

nie, ale chciałabym umieć związać włosy na szpilkach, nie umiem tak zrobić koka i tylko wepchać szpilki, takie długaśne ozdobne, a podoba mi się to...

49

Odp: jak lubicie się czesać?

moja mam jakoś spina sobie koka wsuwakami, ale tylko dla siebie, już dla mnie albo dla kogoś innego nie umie

50

Odp: jak lubicie się czesać?

ja używam albo takich klamerek jak na zdjęciu wyżej, czarną opaskę do włosów, gumek i wsuwki smile
nie kombinuję z innymi klamrami, chustkami, itp.