76

Odp: jak lubicie się czesać?

aniołek?? no nie wiem... big_smile

77

Odp: jak lubicie się czesać?

ale mają fajne rzeczy  i nawet nie drogo , zobaczcie same
chusty mają rewelacyjne...

78

Odp: jak lubicie się czesać?

myślę nad radykalną zmianą fryzury - tzn. mam ochotę ściąć włosy i właśnie się zastanawiam...

79

Odp: jak lubicie się czesać?

ja mam to samo z jednej strony chcę bo lepiej wygladam ale z drugiej str. z rana ciągłe układanie brrrrrrr

80

Odp: jak lubicie się czesać?

a mnie po prostu długie zmęczyły...

81

Odp: jak lubicie się czesać?

[quote=pinkmause]myślę nad radykalną zmianą fryzury - tzn. mam ochotę ściąć włosy i właśnie się zastanawiam...[/quote]
Ja też tak mam.
Tylko u mnie akurat już zdążyły troche odrosnąć... big_smile

82

Odp: jak lubicie się czesać?

ja mam długie i jak myję to muszę podsuszać, bo nienawidzę tego mokrego oblepiania i schnięcia do rana... sad

83

Odp: jak lubicie się czesać?

a ja myję rano i zanim zjem i się naszykuję już mam suche smile
a mam za ramiona ... też chcę wrócić do krótkich - były takie wygodne....

84

Odp: jak lubicie się czesać?

mam długie i myję przważnie wieczorem, choć teraz przy trwałej to i rano się zdarzy, bo nie musze ich układać i szybciej to idzie. Ale myślę ju,ż o ścięciu ich tak do ucha - od kilku lat mam długie i trochę mam pietra....

85

Odp: jak lubicie się czesać?

ja właśnie też, ale coraz bardziej mnie kusi - tak na krótko i już smile

86

Odp: jak lubicie się czesać?

[quote=a.filipowska]mam długie i myję przważnie wieczorem, choć teraz przy trwałej to i rano się zdarzy, bo nie musze ich układać i szybciej to idzie. Ale myślę ju,ż o ścięciu ich tak do ucha - od kilku lat mam długie i trochę mam pietra....[/quote]
odwagi ja tez miałam zawsze długie i wkońcu się odważyłam a teraz już nie zapuszcze raczej na długie bo lepiej mi w takich jak mam teraz

87

Odp: jak lubicie się czesać?

ja kiedyś miewałam, ale jakoś wolę się w długich. Choć chyba na odmianę się skuszę jednak i obetnę

88

Odp: jak lubicie się czesać?

Ja najkrótsze to miałam do ramion..

89

Odp: jak lubicie się czesać?

ja kiedyś dałam się mężowi ogolić maszynką... ale teraz odrosły długaśne i męczę się z nimi...

90

Odp: jak lubicie się czesać?

proste półdługie włosy pocieniowane na końcach

91

Odp: jak lubicie się czesać?

[quote=pinkmause]ja kiedyś dałam się mężowi ogolić maszynką... ale teraz odrosły długaśne i męczę się z nimi...[/quote]
No to powtórka z rozrywki... big_smile

92

Odp: jak lubicie się czesać?

jakiś czas temu również miałam ochotę radykalnie zmienić fryzurę. Znalazłam fantastycznego fryzjera ( faceta smile ) i naprawdę dobrze dobrał mi fryzurę oraz kolor włosów do mojej urody .

93

Odp: jak lubicie się czesać?

faceci dobrze radza sobie nawet czasem lepiej od pań w zawodach takich jak fryzjer czy kucharz

94

Odp: jak lubicie się czesać?

nadają się do tego, chociaż to może wydawać się dziwne...

95

Odp: jak lubicie się czesać?

ja np. też wolę lekarza faceta nie wiem ale chyba łagodniej traktuje pacjentki i to mi odpowiada dosyć mam na co dzień chamstwa i złych emocji!

96

Odp: jak lubicie się czesać?

[quote=pinkmause]nadają się do tego, chociaż to może wydawać się dziwne...[/quote]

Dokładnie jak mówisz .. dziwne może się  to wydawać  . Ale w desperacji po poprzedniej  nieudolnej fryzjerce postanowiłam zaryzykować.
Po powrocie do domku , maż oniemiał z wrażenie. Dobra fryzura jednak zmienia ...;-)

97

Odp: jak lubicie się czesać?

może i ja w końcu się zdecyduję...

98

Odp: jak lubicie się czesać?

[quote=pinkmause]może i ja w końcu się zdecyduję...[/quote]


zachęcam do zmian ..... ale jak coś nie wyjdzie to do lata odrosną smile

99

Odp: jak lubicie się czesać?

już mam fajną fryzurkę; sama się czesze nawet po zdjęciu czapki smile

100

Odp: jak lubicie się czesać?

ja mam w kucyk,często rozpuszczone,robie kok,nakręcam na wałki do połowy