51

Odp: jak lubicie się czesać?

[quote=asiula83][url=http://www.fotosik.pl][img]//images46.fotosik.pl/224/18fb2c373b8a9e5a.jpg[/img][/url] mi sie takie cos podoba, ale mam za ciezkie włosy- nie utrzymuja sie[/quote]
To sie nazywa edytka i można kupić model do grubych włosów, albo dwiema można takim spiąć też powinno się wtedy trzymać np.takie mogą być te szpilki
[img]www.iloko.pl/data/gfx/pictures/medium/9/0/1209_1.jpg[/img]

52

Odp: jak lubicie się czesać?

ładna .... wiesz takich metolowych to ja nie widziałam , ale moze trzeba zajrzeć na allegro ... dziekuję za podpowiedź

53

Odp: jak lubicie się czesać?

na tej stonie co podałam to można zamówić sobie, oni też mają chyba sprzedaż jeszcze przez allegro

54

Odp: jak lubicie się czesać?

ale mają fajne rzeczy  i nawet nie drogo , zobaczcie same

55

Odp: jak lubicie się czesać?

wow, chyba sobie zaraz coś zamówię tongue

56

Odp: jak lubicie się czesać?

a ja tylko popatrzę, oszczędność to mus u mnie teraz sad

57

Odp: jak lubicie się czesać?

ja troszeczkę mogę wydać na siebie z tej ostatniej pensji, bo niedługo kończę pracę i wtedy ciężej będzie...

58

Odp: jak lubicie się czesać?

U mnie czas oszczędzania....

59

Odp: jak lubicie się czesać?

jak ja bym chciała powydawać, tak ciut ciut, ojej........dobrze tym co mogą!

60

Odp: jak lubicie się czesać?

Iloko to solidna firma znam jej właścicielów kiedyś u nich pracowałam jak mieli normalne stoisko

61

Odp: jak lubicie się czesać?

teraz nie czas na zakupy dla mnie sad ale może komus na prezent coś wymyślę smile

62

Odp: jak lubicie się czesać?

to pochwal sie co wymyśliłaś na te prezenty ....

63

Odp: jak lubicie się czesać?

ja delikatne kolory , a francuski mnie urzeka i jak robię to tylko francuski

64

Odp: jak lubicie się czesać?

no jasne, jak już na coś wpadnę... może w wątku świątecznym będziemy pisać jak coś fajnego na prezent wymyślimy?

65

Odp: jak lubicie się czesać?

A może na święta jakiś nowy trend we włosy sobie wkręcić? Chociaż mnie w zimie to się mało chce...

66

Odp: jak lubicie się czesać?

ja zawsze coś zmieniam na wiosne taki czas zmian! chce wtedy wyglądać piękniej!

67

Odp: jak lubicie się czesać?

To chyba naturalne, że budzimy się do życia i wygląd też zmieniamy.
Ja ścięłam włosy latem. Teraz trochę odrosły i na razie nie próbuję nic nowego.

68

Odp: jak lubicie się czesać?

a ja planuję się sciąć na święta

69

Odp: jak lubicie się czesać?

a jak się ściąć chcesz?

70

Odp: jak lubicie się czesać?

teraz modne są kwiaty we włosy może być albo spinka albo gumka z wielkaśnym kwiatkiem

71

Odp: jak lubicie się czesać?

[img]//polki.pl/work/privateimages/formats/E/17194.jpg[/img]
Jak przypinać:

1. Kwiatem możesz ozdobić każdą (dosyć prostą) fryzurę

2. Podepnij nim włosy, doczep do koka. Uważaj na proporcje, aby nie zdominował całości. Kwiatek najładniej wygląda przypięty asymetrycznie.

3. Wybieraj kwiaty w kolorach kontrastowych do stroju. To świetny dodatek do czerni.

72

Odp: jak lubicie się czesać?

Ja od lat nie mam długich włosów,ale ścięte na chłopaka też mi nie pasują.Tak więc mam trochę krótsze nic do ramion,ale w sprawie włosów uważam,że najważniejsze jest dobre cięcie.Kiedy włosy są naprawdę dobrze ścięte nie ma problemu kiedy człowiek rano wstaje z łóżka,bo wystarczy je przeczesac i są w porządku.Tak więc moim zdaniem nigdy nie należy oszczędzac na fryzjerze do którego mamy zaufanie-raz na półtora miesiąca wizyta w salonie ,a potem już święty spokój

73

Odp: jak lubicie się czesać?

bardzo dobrze powiedziane - dobre cięcie to podstawa ładnej fryzury i naszego dobrego samopoczucia smile szczególnie przy krótkich fryzurkach, które potrafią nas i odmłodzić i dodać urody, jeśli są fajnie i dobrze dobrane smile

74

Odp: jak lubicie się czesać?

[quote=pinkmause]A może na święta jakiś nowy trend we włosy sobie wkręcić? Chociaż mnie w zimie to się mało chce...[/quote]


taaaak.... może gałązkę z choinki wkręcimy ? smile

75

Odp: jak lubicie się czesać?

a cokolwiek, gwiazda betlejemska też może być albo aniołek lol