1,601

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

[quote=milky]Sauna to dobry pomysł, gorący i wilgotny klimat zawsze podnosi libido wink[/quote]

Racja, jesienną porą trzeba się najpierw dobrze rozgrzać, żeby przyszła ochota na coś więcej niż spanie pod ciepłą kołdrą...:)

1,602

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

[quote=sabbrina]Niemycie się przez pół dnia pachnie inaczej niż przez 3 dni... A znam i takich panów co dokładniej myją się tylko jak idą do lekarza albo na większą imprezę;)[/quote]

Mam nadzieję, że nie musisz często w ich towarzystwie przebywać.

Koleżanka opowiadała jak w sytuacji intymnej powiedziała chłopakowi wprost: "Umyłbyś se" big_smile big_smile big_smile

1,603

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

I pomaszerował potulnie do łazienki czy trzasnął drzwiami...? wink

1,604

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

Powinien natychmiast zaproponować wspólną kąpiel wink

1,605

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

Mam kolegę, który narzeka, że jego dziewczyna nie dba o higienę i to jest dziwne, w XXI wieku...

1,606

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

Nie pomaszerował ani sam, ani z nią, bo bawili się w samochodzie big_smile big_smile big_smile

1,607

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

Zawsze mógł skorzystać z jakiegoś odświeżacza... Albo otworzyć okno, żeby wpadło trochę świeżego powietrza wink

1,608

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

Albo podarować jej zatyczki do nosa, no błagam, dziewczyny smile facet, który nie dba o higienę jest zwyczajnie obrzydliwy smile nie trzeba latać do łazienki co 5 minut, ale na litość boska, elementarne zasady zachowania higieny obowiązują każdego... A oprócz higieny - co sądzicie o bieliźnie niezbyt pasującej do okazji? smile Mam koleżankę, która idąc na randkę zakłada najgorsze majtki jakie znajdzie w szafie, najczęściej jakieś beżowe, wyszczuplające, rozciągliwe - żeby przypadkiem nie dać się omamić adoratorowi smile zdarzyło sie Wam takie coś? Sytuacja mocno intymna, Wy już rozgrzani a tu nagle przebłysk "o cholera" smile

1,609

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

Jeśli sama sobie nie ufa, to może chociaż wstyd przed nim ją powstrzyma przed  pójściem na całość...:) Moja koleżanka za to poszła w drugą stronę i zawsze miała przy dobie prezerwatywy - na wszelki wypadek:)

1,610

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

Nie pamiętacie jak było w Bridget Jones? Daniela oczarowały wyszczuplające beżowe majtasy big_smile

1,611

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

W stanie rozpalenia zmysłów nawet to go nie powstrzymało wink Gorzej pewnie było,  gdy zmysły opadły...

1,612

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

Na planie filmowym, za grubą kasę, to można się podniecać i grubymi majtasami wink

1,613

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

Podczas kąpieli mąż do mnie wszedł pod prysznic ,a mamy duży ach co za niesamowite doznanie ,ale tylko raz tak się zdarzyło

1,614

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

Musisz go zachęcić, żeby częściej robił Ci takie niespodzianki...:)

1,615

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

Tylko uważajcie, żeby się nie przewrócić, bo pod prysznicem ślisko, a upadek jest bolesny...:)

1,616

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

[quote=niechcemisie]Nie pamiętacie jak było w Bridget Jones? Daniela oczarowały wyszczuplające beżowe majtasy big_smile[/quote]

Majtasy same w sobie są czasem lepsze niż to co pod nimi - jeśli jest co wyszczuplać;)

1,617

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

[quote=dorota04]Podczas kąpieli mąż do mnie wszedł pod prysznic ,a mamy duży ach co za niesamowite doznanie ,ale tylko raz tak się zdarzyło[/quote]

Łazienka to dobre miejsce, zwłaszcza jak w domu są dzieci, a wiadomo pod prysznic zaglądać nie będą:)

1,618

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

Tak, poza tym można się zamknąć od środka i niech się dobijają... wink

1,619

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

[quote=Gosia1986]Albo podarować jej zatyczki do nosa, no błagam, dziewczyny smile facet, który nie dba o higienę jest zwyczajnie obrzydliwy smile nie trzeba latać do łazienki co 5 minut, ale na litość boska, elementarne zasady zachowania higieny obowiązują każdego... A oprócz higieny - co sądzicie o bieliźnie niezbyt pasującej do okazji? smile Mam koleżankę, która idąc na randkę zakłada najgorsze majtki jakie znajdzie w szafie, najczęściej jakieś beżowe, wyszczuplające, rozciągliwe - żeby przypadkiem nie dać się omamić adoratorowi smile zdarzyło sie Wam takie coś? Sytuacja mocno intymna, Wy już rozgrzani a tu nagle przebłysk:)[/quote]

Z takim gościem żadne miejsce nie jest odpowiednie... Najlepiej go specjalnie uraczyć widokiem wielkich różowych majtasów, skoro sam nie dba o nastrój

1,620

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

Męża pod prysznic można wciągnąć. Skoro on Dorotkę już znienacka naszedł, to teraz Dorotki kolej smile

Co do gaci antyseksów, to ja mam majtki z rekinem na tyłku. Ciekawe, czy ktoś dałby się oczarować. Jakiś Hugh Grant tongue Nie są duże, ale są zabawne. I dbam o higienę. Zauważyłam, że odkąd jestem sama, moja bielizna zaczęła się przeistaczać. Coraz mniej koronek, coraz więcej kolorów i nadruków. Bosh... mam 31 lat i majtki w koty...

1,621

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

Rekin może tylko odstraszyć , ma takie zęby, a faceci boją się zwłaszcza o swoje klejnoty wink Ale koty są takie "nastoletnie", facetów jednak kręci taki małoletni styl ubierania wink

1,622

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

Jak byłam młoda to z przyszłym mężem jak jechaliśmy w trasę to po drodze zatrzymywaliśmy się na małe co nieco smile

1,623

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

Na biurku w pracy ,ale to były czasy ze sto lat temu:)

1,624

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

Oj było to dawno, byłam u chłopaka ,a rodzice jego byli w pokoju obok ,ale się stresowałam ,że wejdą :)Młodość jest nie obliczalna .

1,625

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

Kiedyś byłam na Sylwestrze tzw Domówce i z chłopakiem w pokoju obok byliśmy smile