1

Temat: Szybkie odchudzanie - jak zdrowo się za to zabrać?

Cześć. Za 3 miesiące mam wesele i chciałabym szybko schudnąć, by wyglądać świetnie na własnym weselu wink. Zastanawiam się nad jakimiś dobrymi metodami, czy preparatami, które pomogłyby mi zrzucić szybko nadprogramowe kilogramy bez efektu jojo, czy jakiś powikłań zdrowotnych.  Ewentualnie może znacie jakieś diety, które trwają krótko, np. 2-3 tygodnie, do miesiąca dwóch, tak żebym akurat przed weselem takową skończyła. I jak ewentualnie zapobiegać jakimś skutkom zdrowotnym, które mogą być wywołane przez te diety i ogólnie szybkie chudnięcie? Ćwiczenia oczywiście też stosuję, staram się zdrowo odżywiać, ale niestety efekty są mierne i bardzo wolne, a nie ukrywam, że zależy mi na czasie obecnie. Fakt za późno się za to wzięłam, ale zakładam, że jest szansa na powodzenie. Bardzo zależy mi na tym także liczę na waszą pomoc smile.

2

Odp: Szybkie odchudzanie - jak zdrowo się za to zabrać?

3 miesiące to całkiem sporo czasu, no chyba że masz aż 50 kilo do zrzucenia;) Ale zakładam, że dużo mniej , więc proponuję zmniejszać porcje jedzenia, jeść mniej a częściej, zapomnieć o fast foodach i słodyczach, odstawić tłuste jedzenie i ćwiczyć, biegać regularnie smile

3

Odp: Szybkie odchudzanie - jak zdrowo się za to zabrać?

"szybko schudnąć" takie coś już nie jest zdrowe smile tak naprawdę żeby cokolwiek pomogło trzeba się po prostu zabrać za dietę która będzie dopasowana do twojego zapotrzebowania kalorycznego do tego dorzucić oczywiście ruch może być to siłownie ewentualnie ćwiczenia w domu. Jeśli to robisz i efektów brak możliwe że jesz za dużo albo źle ewentualnie ćwiczysz za krótko za mało intensywnie. Poza tym na każde zrzucenie chociaż 1 kg potrzeba czasu nic nie przychodzi łatwo i szybko. A jeśli tak to potem są tego efekty jak np zwisająca skóra , rozstępy itd.

4

Odp: Szybkie odchudzanie - jak zdrowo się za to zabrać?

Najlepiej będzie jak się poradzisz jakiegoś dietetyka, bo jak zrobisz to sama to skąd wiesz czy robisz to dobrze? Łatwiej będzie Ci znaleźć sklep ze zdrową żywnością, ale to już po konsultacji ze specjalistą. Ja od siebie mogę polecić sklep gdzie  mają dużo produktów bezglutenowych. Jedno z bardziej sprawdzonych miejsc jeśli chodzi o sklepy w internecie.

5

Odp: Szybkie odchudzanie - jak zdrowo się za to zabrać?

[quote]Odchudzanie to proces, który wymaga cierpliwości, systematyczności i podstawowej znajomości zasad, którymi rządzi się nasz organizm.[/quote]
Zobacz ten artykuł jest w miarę fajnie opisane metody odchudzania.

Ostatnio edytowany przez monialonia (2015-10-02 08:04:22)

6

Odp: Szybkie odchudzanie - jak zdrowo się za to zabrać?

Tak na szybko i bez efektu jojo to chyba ciężko, przynajmniej u mnie zawsze spowrotem wywalało brzuszek. Jak chcesz trochę wolniej ale zdrowo to możesz sobie poczytać o zielonej kawie trochę.

7

Odp: Szybkie odchudzanie - jak zdrowo się za to zabrać?

[quote=patinsonek]Tak na szybko i bez efektu jojo to chyba ciężko, przynajmniej u mnie zawsze spowrotem wywalało brzuszek. Jak chcesz trochę wolniej ale zdrowo to możesz sobie poczytać o zielonej kawie trochę.[/quote]

też to przerabiałam niestety a tak na marginesie zapytam co daje wam lepsze efekty, stosowanie tabletek, czy zielona kawa?

8

Odp: Szybkie odchudzanie - jak zdrowo się za to zabrać?

A nie wiecie czy takie suplementy coś jak proteiny, mogą pomóc? ktoś stosował coś w połączeniu z treningami?

9

Odp: Szybkie odchudzanie - jak zdrowo się za to zabrać?

Ja również uważam, że takie 'szybkie' odchudzanie bez skutków ubocznych raczej jest niemożliwe. Wiadomo, trzeba ograniczyć jedzenie i przede wszystkim dużo się ruszać. Dobrze jest też zapisać się do społeczności osób, które również dbają o zdrowie i chcą schudnąć . Coś takiego daje nam wiele korzyści.

10

Odp: Szybkie odchudzanie - jak zdrowo się za to zabrać?

Owszem 3 miesiące to nawet dość fajny okres by zrzucić kilogramy zbędne. Jednak ważny jest plan, samodyscyplina i wytrwałość. jednak oprócz tych ważnych cech trzeba jednak żebyś pomyślała o tym by doradził Ci i stworzył plan odchudzania zawodowy dietetyk. ja skorzystałam z takich rad i nie żałuję.

11

Odp: Szybkie odchudzanie - jak zdrowo się za to zabrać?

Najlepiej się skonsultować z dietetykiem, takie diety na własną rękę mogą przynieść więcej złego niż dobrego. No i 3 tygodnie to trochę za mało. Z tego co wiem, pomocne są kuracje . Dzięki takiej kuracji zmieniamy swoje nawyki żywieniowe i gubimy zbędne kilogramy. Wszystko oczywiście odbywa się pod opieką dietetyka.

12

Odp: Szybkie odchudzanie - jak zdrowo się za to zabrać?

Przede wszystkim warto wybrać odpowiednią dietę. Najlepiej zapoznać się informacjami o nich, . Polecałabym również przed tym wybrac się do lekarza na kontrolne badania. To pokaże czy twój organizm jest gotowy na walkę z kilogramami smile

13

Odp: Szybkie odchudzanie - jak zdrowo się za to zabrać?

A może warto skorzystać z wczasów odchudzających? To połączenie przyjemnego z pożytecznym. Wypoczynek w pięknej, malowniczej okolicy a do tego dużo ruchu no i oczywiście utrata zbędnych kilogramów, czego chcieć więcej? Z tego co się orientuję, organizowane są między innymi wczasy odchudzające nad morzem

14

Odp: Szybkie odchudzanie - jak zdrowo się za to zabrać?

Moja znajoma twierdzi, że w odchudzaniu jej bardzo pomogła czerwona herbata, ale sama nie jestem pewna, szczerze mówiąc jakoś nie przepadam za czerwonymi herbatami, a poza tym nigdy nie słyszałam o ich właściwościach odchudzających..prawda to? Macie jakieś doświadczenia z czerwoną herbatą?

15

Odp: Szybkie odchudzanie - jak zdrowo się za to zabrać?

Jeśli zależy Ci na szybkim zrzuceniu zbędnych kilogramów to musisz pamiętać przede wszystkim o tym, żeby chudnąć z głową i uniknąć efektu jojo. Ja mam właśnie taki problem że utracone kilogramy wracają do mnie jak bumerang.  Dlatego żeby cieszyć się upragnioną sylwetką przez długi czas postanowiłam skorzystać z pomocy dietetyka  dzięki któremu nie tylko szybko schudłam ale wiem już jakich błędów żywieniowych nie popełniać i nie musieć nieustannie walczyć z nadwagą.

16

Odp: Szybkie odchudzanie - jak zdrowo się za to zabrać?

Szybkie odchudzanie? Ja schudłam stosując środek l-karnityna, która wytwarza energie z tłuszczów dzięki czemu szybciej i łatwiej się ich pozbyć. Stosowałam równocześnie z dietą: Zero cukru, zero białego pieczywa, dużo owoców, kasza jaglana + jakieś warzywa, chude mięso, owsianka. Szybko uzyskałam pożądany efekt. Polecam i Tobie.

17

Odp: Szybkie odchudzanie - jak zdrowo się za to zabrać?

Bez wysiłku to się raczej nie da. Można pomóc sobie suplementami diety. Ja biorę Piperynę . I działa. Ale też ćwiczę parę razy w tygodniu i uważam na to co jem. Nic samo się nie zrobi.

18

Odp: Szybkie odchudzanie - jak zdrowo się za to zabrać?

Przede wszystkim ograniczyć w diecie, produkty mączne i tłuste.
Wiecej warzyw i owoców.
I zdecydowanie ruch.
A wtedy może nie szybko, ale spokojnie będziesz gubić kg

19

Odp: Szybkie odchudzanie - jak zdrowo się za to zabrać?

Najlepiej i najbezpieczniej jest skorzystać z  usług dietetyka. Ja korzystam i mogę z czystym sumieniem polecić

20

Odp: Szybkie odchudzanie - jak zdrowo się za to zabrać?

Zawsze możesz sobie wykupić diete lub wybrać się na wczasy odchudzające . Tam dowiesz się jak zdrowo chudnąć, jakie ćwiczenia wykonywać i dostaniesz dużą dawkę motywacji. Ja chciałabym się na takie wczasy wybrać. Odchudzam się od kilku dni i niekiedy brakuje mi silnej woli i motywacji do dalszej walki.

21

Odp: Szybkie odchudzanie - jak zdrowo się za to zabrać?

Proponuję zielony jęczmień ,ograniczyć słodycze,więcej ruchu i uzupełniać płyny .

22

Odp: Szybkie odchudzanie - jak zdrowo się za to zabrać?

Już zaczęłam przechodzić na lżejszą wiosenną dietę, mniej tłuszczu i kalorii, więcej warzyw i owoców, a w ogóle to zastanawiam się nad dietą sokową, podobno pozwala dość szybko chudnąć bez efektu jo-jo...

23

Odp: Szybkie odchudzanie - jak zdrowo się za to zabrać?

Nie ma rady - musisz przejść na zdrowszą dietę i znaleźć więcej czasu na aktywność fizyczną. Możesz ewentualnie wspomóc się specyfikami na odchudzanie w postaci suplementów, ale nie oczekuj, że od nich schudniesz nic nie robiąc. Poszukaj sobie czegoś ziołowego w stylu Nopalinia Max albo innych - jest tego trochę na rynku - ważne, żeby nie kupować w internecie, na aukcjach, gdzie nie wiadomo co właściwie sprzedają i jaki to ma skład. Przeważnie takie suplementy działają w ten sposób, że zmniejszają apetyt i przyspieszają metabolizm. Myślę, że to już coś na dobry początek smile

24

Odp: Szybkie odchudzanie - jak zdrowo się za to zabrać?

Nie ma czegoś takiego jak szybkie odchudzanie. Zresztą jak mówi stare dobre powiedzenie "co nagle to po diable". Odchudzanie musi odbywać się z głową, musi być zrównoważone a dieta zredukowana. Do tego ćwiczenia fizyczne. Jeśli mimo tego nadal nie widać efektów, to znaczy że gdzieś popełniamy błąd.  Warto go przeczytać i przekonać się co robimy źle, przez co nie możemy zrzucić wagi.

25

Odp: Szybkie odchudzanie - jak zdrowo się za to zabrać?

Zdrowa dieta to podstawa przy chudnięciu. Warto do diety włączyć codzienną porcję zdrowych zbóż. Tutaj  jest ciekawy sklep, gdzie można skomponować własne musli - według gustu, upodobać i walorów smakowych.