26

Odp: Szybkie odchudzanie - jak zdrowo się za to zabrać?

Szybkie odchudzanie nie jest zdrowe i chyba każdy lekarz i dietetyk Wam to powie. Odchudzać należy się z głową. Sama kilka lat temu zrzuciłam prawie 20kg wagi, ale zajęło mi to ponad rok. Na początku organizm zawsze pozwala zrzucić sporą ilość wagi, ale z czasem ten proces się spowalnia i jest to całkiem naturalne. Ja w tym czasie piłam zioła  , żeby przyśpieszyć trochę ten proces, a także zaczęłam biegać i robić więcej brzuszków, żeby moja skóra była napięta.

27

Odp: Szybkie odchudzanie - jak zdrowo się za to zabrać?

Nie da się szybko schudnąć w zdrowy sposób. Żeby zrzucić zdrowo nadwagę potrzeba minimum 3 miesięcy. Jeśli zrobisz to szybciej gwarantuję, że będzie jojo. Zobacz sobie ofertę - skuteczne odchudzanie przed wakacjami . Moim zdaniem warto wybrać się na takie wczasy. Dowiesz się tam jak zdrowo się odżywiać i jak ćwiczyć.

28

Odp: Szybkie odchudzanie - jak zdrowo się za to zabrać?

Przede wszystkim warto wybrać jedną dietę i się jej trzymać. Czasem nie chodzi o to, aby jeść mniej, ale aby postawić na zdrowe rzeczy. Na tej stronie dostępnych jest wiele ciekawych diet.

29

Odp: Szybkie odchudzanie - jak zdrowo się za to zabrać?

Polecam te diety odchudzające . są dobrze zbalansowane i nie oparte na jedzeniu samej zieleniny, są naprawdę pyszne

30

Odp: Szybkie odchudzanie - jak zdrowo się za to zabrać?

Zdrowa dieta to podstawa, jeśli zamierzasz zadbać o sylwetkę. Moim zdaniem jednak warto, aby dieta była po pierwsze rozpisana pod Ciebie, a po drugie wprowadzana stopniowo. Sama wiem, jak trudno jest utrzymać dietę. Niektórzy od razu rezygnują ze wszystkiego i potem wracają do niezdrowego jedzenia 3 razy szybciej. Ja Ci polecam ten portal,  mają tam nie tylko porady ale i zdrową żywność!

31

Odp: Szybkie odchudzanie - jak zdrowo się za to zabrać?

Nie da się schudnąć i szybko, i zdrowo zarazem. Odchudzanie wymaga czasu i cierpliwości.

32

Odp: Szybkie odchudzanie - jak zdrowo się za to zabrać?

Na ten temat można znaleźć masę porad w necie. Ale wszystko sprowadza się do jednego - zdrowe odżywianie i dużo ruchu. A zdrowe odżywianie ma kilka zasad, np. jeść mniejsze porcje, jeść częściej, nie jeść na noc, unikać fast foodów i rzeczy tuczących. W wypadku mojego męża dużo dało jedzenie częściej a mniej. I zaczyna od śniadania jak tylko wstanie, a ni kilka godzin później. Je w domu kanapki, a do pracy dostaje kanapki lub jakąś sałatkę, owoce czy serek. Jak się tak je to organizm cały czas pracuje i spala.

33

Odp: Szybkie odchudzanie - jak zdrowo się za to zabrać?

Zgadzam się z wami całkowicie, a słyszę w pracy o takich głupich dietach jak sokowa, białkowa, kapuściana.. serio, aż się dziwię, że tyle osób się na to nabiera wink

34

Odp: Szybkie odchudzanie - jak zdrowo się za to zabrać?

Odchudzanie to proces i to niestety mozolny. Łączy się ze stała zmianą nawyków żywieniowych ażeby nie było efektu jojo.

35

Odp: Szybkie odchudzanie - jak zdrowo się za to zabrać?

Zgadzam się, nie da się szybko i łatwo schudnąć. A przede wszystkim nie da się szybko i ZDROWO schudnąć. Jestem przeciwniczką wszelkiego rodzaju monodiet, bo wg mnie to prosta droga do niedoborów składników odżywczych. Jedyne rozsądne wyjście to po prostu zdrowo się odżywiać (bez żadnych głodówek, trzeba jeść regularnie) i systematycznie ćwiczyć. Można ewentualnie pomyśleć nad odżywkami białkowymi, które przyspieszają spalanie tłuszczu, a z kolei zapobiegają rozpadowi mięśni, jeśli ktoś ćwiczy intensywnie.

36

Odp: Szybkie odchudzanie - jak zdrowo się za to zabrać?

Nie ma czegoś takiego, no chyba, że pragniemy uzyskać efekt jojo wink
Odchudzanie wymaga wyrzeczeń, motywacji, czasu i cierpliwości, dążenia do jasno postawionego celu i ustalenia własnego jadłospisu.
To nie sztuka usiąść w wolnej chwili i poszukać niedrogich zamienników żywieniowych do swoich śniadań czy obiadów w internecie, nie trzeba od razu kupować gotowych diet, bo tam jest pełno przepisów.
Dlatego trzeba zabrać się za to z zapasem czasowym, a nie budzić się na ostatnią chwilę.

Do tego dołączyć ćwiczenia we własnym zakresie i naprawdę nie potrzeba niczego innego, by zyskać lepszą sylwetkę.

37

Odp: Szybkie odchudzanie - jak zdrowo się za to zabrać?

Według mnie szybkie odchudzanie powinno być zabronione. Utrata kilogramów powinna przebiegać w stopniowym tempie. Jeżeli chodzi o to jak to powinno wyglądać, opowiem na swoim przykładzie. Ja skorzystałam z pomocy dietetyka , do tego bardzo dużo piłam i nie zapominałam o aktywności fizycznej. Dzięki temu schudłam w odpowiednim tempie, a po zmniejszeniu restrykcyjnej diety nie wróciłam do poprzedniej wagi smile

Ostatnio edytowany przez WiolkaKlaman (2016-05-13 07:31:12)

38

Odp: Szybkie odchudzanie - jak zdrowo się za to zabrać?

Odradzam szybkie odchudzanie, bo organizm zaczyna mieć problemy hormonalne, można nabawić się choroby, a poza tym skóra traci jędrność.

39

Odp: Szybkie odchudzanie - jak zdrowo się za to zabrać?

Szybkie i zdrowe odchudzanie? jak dla mnie obie te rzeczy wykluczają się. Mozna albo szybko, albo zdrowo. Trzeba zmienić trub życia i doążyć do powolnego spadku wagi, tak jest najlepiej i najbezpieczniej i przede wszystkim - bez efektu jojo.

40

Odp: Szybkie odchudzanie - jak zdrowo się za to zabrać?

Szybko niekoniecznie oznacza zdrowo.Najlepiej wzbogacić dietę w produkty zawierające dużą ilość błonnika pokarmowego i ruch.

41

Odp: Szybkie odchudzanie - jak zdrowo się za to zabrać?

ja prponuje poprosic o pomoc dietetyka. moja przyjaciółka na swoj slub chciala schudnac 20 kg w pol roku. Okazalo sie ze taka z niej sie laseczka zrobila, ze po slubie dostaje wiecej "propozycji" niz kiedykolwiek hihi smile

42

Odp: Szybkie odchudzanie - jak zdrowo się za to zabrać?

Hej smile Ja od siebie mogę polecić tabletki z mango. Bardzo pozytywne opinie w google smile Poza tym sama przetestowałam.

43

Odp: Szybkie odchudzanie - jak zdrowo się za to zabrać?

Trzeba wybrać pomiędzy szybkim odchudzaniem, a stopniowym i zdrowym smile
Nie wierzę w diety cud i odchudzanie w zastraszającym tempie bez szybkiego efektu jojo

44

Odp: Szybkie odchudzanie - jak zdrowo się za to zabrać?

Dokładnie, albo zrzucisz szybko i wpadniesz w efekt jojo albo będziesz to robić powoli i zdrowo jednocześnie ćwicząc intensywnie jednak ktoś kto ćwiczy wcale nie może jest wszystkiego dlatego jestem na specjalnej diecie ułożonej przez dietetyka . Oni specjalizują się m.in. w redukcji tkanki tłuszczowej u osób aktywnych, mam nadzieję, że mi się uda zgubić zbędne kilogramy i przede wszystkim też nabrać zdrowych nawyków żywieniowych. Na diecie jestem dopiero 1,5 tygodnia, aktualnie waga pokazuje dopiero -2 kg, ale póki co to tylko woda. Trzymajcie kciuki.

45

Odp: Szybkie odchudzanie - jak zdrowo się za to zabrać?

Jeśli chcesz schudnąć nie nastawiaj się na szybkie odchudzanie tylko zacznij żyć zdrowo i aktywnie. Efekty przyjdą same szybciej niż myślisz smile
Znalazłam tam mnóstwo ksiażek o zdrowiu, detoksie itd. Myślę, że większosć z nich warto przeczytać. Pomogą ci w przejściu na zdrowy styl życia.

46

Odp: Szybkie odchudzanie - jak zdrowo się za to zabrać?

Hej, jeśli chodzi o bezpieczne odchudzanie to warto zadbać o siebie i zapewnić sobie dobre trawienie, a więc zadbać o żołądek. Ja np. biorę regularnie tabletki, nie tyle, żeby schudnąć, co po prostu przyspieszyć pracę układu pokarmowego i zadbać o to, by uniknąć wzdęć i tak dalej. Myślę, że warto coś takiego wprowadzić do suplementacji jeśli zależy nam na tym by schudnąć szybko, ale też i zdrowo.

47

Odp: Szybkie odchudzanie - jak zdrowo się za to zabrać?

Według mnie odchudzanie należy rozpocząć od detoxu. Każdy z nas sprząta mieszkanie a o oczyszczeniu organizmu to już nikt nie pamięta. Ja polecam detox na początku odchudzania, a potem także systematyczne jego powtarzanie. Dzięki temu pozbywamy się toxyn, oraz regenerujemy nasz organizm i go odmładzamy.
Jakie są rezultaty detoxu?
-Następuje wielomocz i samoistne cofanie się wszelkich obrzęków, nawet tych wieloletnich. Mocz zawiera duże ilości soli mineralnych, piasku – jest mętny. Mocz, pot, oddech mają przykry zapach. Wszelkie toksyny opuszczają organizm.
-Następuje zużywanie zapasów cukru odłożonych w wątrobie i mięśniach.
-Tłuszcz zaczyna rozkładać się pod wpływem enzymu lipazy na kwasy tłuszczowe i glicerol. Kwasy tłuszczowe są eliminowane przez ścianę przewodu pokarmowego, co jest przyczyną m. in. tego, że poszcząc nie odczuwa się głodu.
-Następuje proteoliza, czyli proces rozpadu własnych białek, a co najciekawsze w pierwszej kolejności białek chorych i zwyrodniałych. Są to zwyrodnienia różnych narządów, kości, dziąseł,skóry.
-Zaburzenia cofają się jednocześnie. Ponieważ organizm dąży do homeostazy wraz z rozpadem komórek następuje regeneracja, ale tym razem młodych i zdrowych komórek.
-Wraz ze zmianą diety następuje odmłodzenie organizmu zwane rewitalizacją, co sprzyja długowieczności.

48

Odp: Szybkie odchudzanie - jak zdrowo się za to zabrać?

Dokładnie tak, suplementy są równie ważne, praktycznie na równi ze zdrową dietą i ćwiczeniami. Ja akurat stosuję smakowe odżywki białkowe, które zupełnie mi zastępują wszelkie słodycze. Myślę, że to świetna metoda, a żeby się trochę oszukać, a i wspomóc przy walce z kilogramami. wink Mogę nawet polecić stronkę, gdzie jest szeroki wybór różnych wariantów i smaków

49

Odp: Szybkie odchudzanie - jak zdrowo się za to zabrać?

Myślę że zawsze trzeba zachować zdrowy rozsądek, wszystko jest dla ludzi, ja kiedyś po głodówkach i radykalnych dietach miałam straszne zaparcia, minęły  ale teraz już nie ulegam wpływom i modom, jem racjonalnie

50

Odp: Szybkie odchudzanie - jak zdrowo się za to zabrać?

Dziewczyny, a co jeśli dieta i ćwiczenia nie działają? Co zrobić? Czy któraś z Was stosowała jakieś suplementy?