1

Temat: Kolorowe ombre - Hit czy kit?

Co sądzicie o kolorowym ombre w stylu kylie jenner?

2

Odp: Kolorowe ombre - Hit czy kit?

Nastolatkom jak najbardziej pasuje, ale dojrzałej kobiety (po 30-tce) to zupełnie w tym nie widzę... Chyba że młodo wygląda i ma pracę, w której nie musi wyglądać casualowo, np. jest kelnerką  lub generalnie nie pracuje tylko "bywa", czyli jest celebrytką smile

3

Odp: Kolorowe ombre - Hit czy kit?

Niektórym pasuje ale nie we wszystkich kolorach. Ciekawa opcja i chyba indywidualna sprawa kazdego wink

4

Odp: Kolorowe ombre - Hit czy kit?

W ogóle mi się to nie podoba. Panuje teraz moda na naturalne odcienie i klasykę.

5

Odp: Kolorowe ombre - Hit czy kit?

W młodzieżowych subkulturach jak najbardziej, ale jak widzę starszą panią w takiej fryzurze, to wygląda to śmiesznie, na przykład Magdalena Jeton z radiowej trójki. A ona nosi tę fryzurę od lat.

6

Odp: Kolorowe ombre - Hit czy kit?

Witajcie ja bym się raczej nie zdecydowała na kolorowe ombre. Ponoć to hit tego lata. Nie każdemu pasuje i trzeba się głęboko zastanowić jeśli się zdecyduje na taka zmianę na włosach:)

7

Odp: Kolorowe ombre - Hit czy kit?

Podoba mi się  ombre na ustach,paznokciach, nie na włosach.

8

Odp: Kolorowe ombre - Hit czy kit?

Nie podoba mi się ten efekt. Jeśli ktoś dobrze się w tym czuje to ok. Sama jednak bym sobie tego nie zafundowała.

9

Odp: Kolorowe ombre - Hit czy kit?

Wg mnie wszystko zależy od fryzury i nas samych wink

10

Odp: Kolorowe ombre - Hit czy kit?

Mi tam się podoba i od czasu do czasu sobie to zafunduję. Ostatnio robiłam ombre w salonie. Naprawdę fachowiec warty polecenia, stylista z profesjonalnym podejściem.

11

Odp: Kolorowe ombre - Hit czy kit?

kit!!

12

Odp: Kolorowe ombre - Hit czy kit?

Podzielam zdanie dziewczyn wyżej, że można tym sobie zrobić krzywdę, bo złe przejście kolorów psuje efekt. Trzeba też wziąć pod uwagę, że rozjaśnianie będzie miało swoje konsekwencje. Jeżeli chodzi o ombre moim zdaniem najlepiej wygląda, gdy kolor wyżej różni się jedynie o parę tonów od tego niżej oraz na włosach "dużych" objętościowo. Pod żadnym pozorem nie polecam robić tego w domu - chociaż w sieci jest wiele poradników "krok po kroku". Lepiej pójść do zaufanego fryzjera, najlepiej specjalisty w koloryzacji.

13

Odp: Kolorowe ombre - Hit czy kit?

Mi kolorowe włosy bardzo się podobają, hit tego roku

14

Odp: Kolorowe ombre - Hit czy kit?

Eksperymentowałam z kolorami na włosach w liceum, ale już z tego wyrosłam wink

15

Odp: Kolorowe ombre - Hit czy kit?

Może być fajne, ale w subtelnym zakresie, a ni na całych włosach

16

Odp: Kolorowe ombre - Hit czy kit?

Miałam takie włosy w wakacje po maturze.