1

Temat: kocia dieta

Mam kicię od niecałych dwóch tyg. Podaje jej tylko kocią karmę  - ale Stefcia i tak wybredza tongue Czym karmiecie swoje kociaki ? Moja Stefania np. po mleku ma straszną biegunkę - słyszałam , ze nalezy rozcięczac mleko z wodą lub podawac specjalne przeznaczone dla kota . No tak ale takie mleczko + karma + żwirek = spory wydatek hmm

2

Odp: kocia dieta

wejdz na strone whiskacza i zamów żarełko dla małego kotka smile

Mojego Kicia to powoli je wszystko smile możesz jej troche "ludzkiego" jedzenia pdoawać i spróbowac dawać wode smile

3

Odp: kocia dieta

Mój jada tylko "puszki" i przegryza suchą karmą. Pije tylko mleko. Ma zawsze pełno w miseczkach, bo jest nauczony podjadać. Jego przysmakiem jest jednak surowe mięso i czekolada. "Ludzkiego" nie tknie. Często sam sobie "coś" przyniesie, bo uwielbia polować, mimo, że jest kastrowany.

4

Odp: kocia dieta

Czekolada?
Oj to nie dobrze, moze mieć często problem z robakami.

Ostatnio edytowany przez malenka84 (2009-10-08 09:45:04)

5

Odp: kocia dieta

Nie ma - szczepiony regularnie, odrobaczny co 3 mies. Podobnie odpchlany. Na tym punkcie mam obsesję. A czekolady dostaje odrobinkę od czasu do czasu, jak akurat ją "wywącha". Dlatego to przysmak.

6

Odp: kocia dieta

Moja np nie została nauczona jeść czekolady.
Za to kocha:
biszkopty
andruty
czasem chipsy ale niektóre smaki
za sałate i szczypiorek by dała sie pokroic tongue
sok z grochu i kukurydzy
jogurty ale naturlane smile
prazynki ale solone

7

Odp: kocia dieta

jedzonko dla kotka już zamówiłam i musze kupić tabletke na robaczki - chyba nie ma ale lepiej podać

8

Odp: kocia dieta

Tabletke na robaki to u weterynarza, najlepiej się bujnij od razu do niego i załóż ksiazeczkę Koteczka (o ile jeszcze nie masz:P)

9

Odp: kocia dieta

nie mam -  kotka mam od niecałych dwóch tyg.

10

Odp: kocia dieta

to bujnij sie od razu do weterynarza smile
zaszczepi, podpowie smile

11

Odp: kocia dieta

eee a na co ma szczepić ?

12

Odp: kocia dieta

np na karat koci, wścieklizne (bo jak np bedziesz chciała jechać gdzies i by kotek jechał z Tobą to ludzie nieraz to chcą sparwdzić czy szczepiony)i td

13

Odp: kocia dieta

zwykłego mleka nie podawaj kotkowi, kup takie specjalne dla kotów WHISKASa smile mój Lucjan pałaszuje je tak, że mu się uszy trzęsą:P
koty zrobią wszystko za rybę i wędlinę:P mój jeszcze uwielbiam ciasto od pączków;)

14

Odp: kocia dieta

ja mam kota ok.3miesięcy i nadal się uczę opieki nad nim;)

15

Odp: kocia dieta

Ale to bardzo wdzięczna nauka. U mnie pierwszym krokim było odpchlenie i odrobaczenie. Wiadomo, dziecko w domu, a to znajda. Po tygodniu - weterynarz, bowiem mój kocur odgryzł sobie końcówkę ogona. Miał martwicę. Przy amputcji ogonka (kawałeczka) został wysterylizowany. A po tygodniu zaszczepiony. Teraz czekają nas kolejne szczepienia.

16

Odp: kocia dieta

ja już swojego kota zaszczepiłam i odrobaczyłam:)
następne szczepienie za 10miesięcy, a odrobaczenie za miesiąc.
ze sterylizacją się wstrzymuję, dwa razy do roku będę chodzić z nim do weterynarza na zastrzyk.
teraz muszę mu wyczyścić ząbki, bo zaczyna mu nieładnie pachnieć z mordki i czeka mnie odpchlenie go, bo ostatnio dość często drapie się za uchem... a tak w ogóle czy pchły z kota mogą przejść na człowieka?

17

Odp: kocia dieta

Kocie pchły mogą ugryźć człowieka i swędzi potwornie. Ale żyć na człowieku nie mogą - giną.

18

Odp: kocia dieta

dzięki za info:)
kamień z serca:P

19

Odp: kocia dieta

moja jak byla mala to nie bylo mleka whiskas i pila zwykle tongue i jakos zyje tongue
teraz lubi wode tongue mleka nie tknie tongue

20

Odp: kocia dieta

Mój pije mleko i to dużo. Ja się zawsze śmieję jak słyszę to chłeptanie.

21

Odp: kocia dieta

Jak Kiciuś ma ok roku to powinien się przerzucic na wode smile

22

Odp: kocia dieta

Ale wody ie tknie. Wcale ani nic. Stoi zawsze ale tylko wylewam, a mleka dolewam.

23

Odp: kocia dieta

Bo malusi jest smile.
Daj mu jeszcze  z pól roku smile

24

Odp: kocia dieta

W marcu skończył rok. To już dorosły kocur. Fotka jest z pierwszych di jego pobytu u nas. smile

25

Odp: kocia dieta

Aa i jeszcze mleczko smile?

Ale jeśli  potrzebuje smile Moja no juz po roku nie ruszała mleka - nawet tego whiskas - tylko woda.