176

Odp: Piersi

Szczerze mówiąc nie znam się na tym do końca, ale szukając ostatnio informacji o innych zabiegach z chirurgii plastycznej i upiększających, trafiłam na fajną stronkę z forum, feelbeauty.eu. Ja na swoje wątpliwości znalazłam odpowiedzi, o piersiach też jest tam dużo więc możesz zajrzeć i na pewno uzyskasz więcej informacji niż tu od przypadkowych osób.
Dodam jeszcze tylko jedno - jeśli masz być niezadowolona z wyglądu, na który inaczej nie wpłyniesz, nie żałuj sobie zrobienia jakiegoś zabiegu, który poprawi Ci humor i samoocenę...

177

Odp: Piersi

Odpowiednie masaże i ćwiczenia wzmocnią biust i optymalnie powiększa.

178

Odp: Piersi

Ale co jeśli masaże nie pomogą?? Istnieje nawet kilka już zabiegów na poprawę samego biustu, m.in: powiększanie piersi implantami; powiększanie piersi własnym tłuszczem; korekcja asymetrii piersi lub samo podniesienie piersi smile takie zabiegi stosuje dr. Osuch, który jest świetnym specjalistą w Warszawie.

179

Odp: Piersi

Tylko chyba w największym stopniu pomoże zabieg chirurgii kosmetycznej, a le na to trzeba się odważyć, no i mieć sporo kasy.

180

Odp: Piersi

A kto zna efekty zdrowotne np po 5 czy 10 latach po powiększeniu piersi takimi chirurgicznymi metodami?

181

Odp: Piersi

Będą z całą pewnością negatywne, póki człowiek młody to wszystko oczywiście jest ok, ale potem to już jest gorzej. Poza tym wkłady trzeba wymieniać co kilka-kilkanaście lat i to nie jest na stałe. Ja wolałam zakupić tabletki na powiekszanie-biustu.net.pl i je stosować na powiększenie biustu. Bezinwazyjnie jest zawsze lepiej niż inwazyjnie. I do tego wszystkie z Was zachęcam.

182

Odp: Piersi

sylciar... tylko masaże to raczej tak optycznie biust poprawią, ale nie wielkościowo

183

Odp: Piersi

[url=http://www.powiekszonyczlonek.pl/]Iqman[/url] to dobry sposób na powiększanie. Wypróbujcie.

184

Odp: Piersi

dobrze działa naprzemienny zimny i ciepły prysznic, co prawda nie powiększa ale ujędrnia:)

185

Odp: Piersi

Za jakiś czas się wyrównają.
Może jakaś gimnastyka?

186

Odp: Piersi

Wydaje mi się, że jeśli liczymy na długotrwały efekt, to operacja jest najlepszym rozwiązaniem smile I nie wierzcie w mity typu "implanty trzeba wymieniać co 10-15 lat". Faktem jest, że jeżeli implant nie jest uszkodzony mechanicznie, to nie trzeba go wymieniać nawet do końca życia smile  W dodatku wszystkie implanty objęte są dożywotnią gwarancją producenta wink Niestety, powiększanie piersi nie jest tanim zabiegiem ;/ ale z pewnością jest to dobra inwestycja na przyszłość smile

187

Odp: Piersi

systematyczne dbanie o piersi, różnego rodzaju zabiegi zewnętrzne: kremy, balsamy, sport, dobra dieta pozwalają im utrzymać formę, a po porodzie łatwej jest im się zregenerować, oczywiście, że do stanu sprzed ciąży nie wrócą smile znam jednak panie, które właśnie po ciąży zaakceptowały swoje piersi i uważają, że wyglądają lepiej niż przed urodzeniem dziecka wink

188

Odp: Piersi

[quote=Pmajfana]systematyczne dbanie o piersi, różnego rodzaju zabiegi zewnętrzne: kremy, balsamy, sport, dobra dieta pozwalają im utrzymać formę, a po porodzie łatwej jest im się zregenerować, oczywiście, że do stanu sprzed ciąży nie wrócą smile znam jednak panie, które właśnie po ciąży zaakceptowały swoje piersi i uważają, że wyglądają lepiej niż przed urodzeniem dziecka wink[/quote]

Wszystko zależy od psychicznego nastawienia kobiety smile Niestety spora część z nich, po urodzeniu dziecka nabawi się wielu kompleksów związanych ze stanem ich piersi sad

189

Odp: Piersi

ja uważam, że większość naszych kompleksów jest tylko w glowie i sa przez nas wykreowane. Kiedyś mialam kompleks na temat swojego biustu, teraz po ciąży mam mniejszy, pomimo że straciły swoją jedrność. Ale: pije zielone szejki, ćwiczę biust, smaruje kremami ujędrniajacymi i daja radę big_smile

190

Odp: Piersi

Oczywiście, że kompleksy są tylko w głowie. Tak czy inaczej, czasem warto się ich pozbyć, by zacząć żyć pełnią piersią. Dosłownie. Moja znajoma poddała się i dzięki temu poczuła się znacznie lepiej, nabrała pewności siebie. Odkąd zaakceptowała swój wygląd jest bardziej przebojowa i odważna.

191

Odp: Piersi

U mnie problem był podobny , po dwóch ciążach piersi stały się obwisłe i właśnie nie równe. W sumie nawet jak stanik kupowałam miałam problem bo albo miseczka była jedna mała , albo znów wisiała. Zdecydowałam się na podniesienie i powiększenie piersi. Dziś już moje kompleksy minęły. Dziewczyny warto, jeśli macie taki problem nie ma co się zastanawiać. Wszystko jest dla ludzi- takie jest moje zdanie.
Ze swej strony polecam moją lekarkę- dr Dorotę Żukowską z Demedu łódzkiego

192

Odp: Piersi

Tylko nie wiem skąd te przekonanie, że trzeba pakować implanty, nie wiem czy słyszałyście, ale powiększanie piersi własnym tłuszczem istnieje już od jakiegoś czasu i podobno coraz więcej kobiet decyduje się własnie na taką formę operacji, nie wiem dokładnie jak to przebiega, ale można doczytać szczegółów tutaj - tylko, że decyzja o operacji powinna  być świadomym wyborem, a nie impulsem.

193

Odp: Piersi

[quote=alicen33]U mnie problem był podobny , po dwóch ciążach piersi stały się obwisłe i właśnie nie równe. W sumie nawet jak stanik kupowałam miałam problem bo albo miseczka była jedna mała , albo znów wisiała. Zdecydowałam się na podniesienie i powiększenie piersi. Dziś już moje kompleksy minęły. Dziewczyny warto, jeśli macie taki problem nie ma co się zastanawiać. Wszystko jest dla ludzi- takie jest moje zdanie.
Ze swej strony polecam moją lekarkę- dr Dorotę Żukowską z Demedu łódzkiego[/quote]


Po ciążach często właśnie tak wyglądają piersi - jesteś zadowolona teraz z ich wyglądu?

194

Odp: Piersi

Po ciąży bardzo trudno jest wrócić do dawnej sylwetki, a już na pewno trudno jest przywrócić piersiom dawny kształt. Rzadko się to udaje, najczęściej kobiety sięgają po pomoc chirurga plastycznego i nie ma się czemu dziwić. Wiele kobiet poprzez niekształtne piersi ma z tego powodu duże kompleksy. Dlatego nie ma niczego złego w tym, jeśli taka kobieta zgłosi się ze swoim problemem do specjalisty. Ale żeby mieć pewność że jest to doświadczony i wyspecjalizowany lekarz chirurgii plastycznej, trzeba to wcześniej dobrze sprawdzić bo na partacza trafimy z łatwością. Dlatego wszystkim Wam, które rozważacie tego typu zabiegi polecam przeczytać artykuł na  bo informacje w nim zawarte są bardzo przydatne przy wychwyceniu zwykłego oszusta, który tylko chce wyciągnąć pieniądze.

195

Odp: Piersi

Ciekawą opcją jest bezinwazyjne powiększanie piersi masażem próżniowo - wibracyjnym, cena to 100 zł w Laser Cosmetic Blue w Łodzi

196

Odp: Piersi

Ćwiczenia na biust nie zaszkodzą, na pewno trochę podniosą biust i wyrównają. Masaż słyszałam, że też pomaga ale ja masażu jeszcze nie robiłam.

197

Odp: Piersi

alicen ile kosztował zabieg? jesteś zadowolona z efektu? słyszałam o tej klinice Dermed i dr Żukowskiej pochlebne opinie. Sama mam zamiar poddac się takiej operacji i chciałabym wiedzieć na co się pisze

198

Odp: Piersi

hej. Alina- jestem bardzo zadowolona z wyglądu swoich piersi, to co dr Dorota  Żukowska stworzyła jest dla mnie cudem jakims. Nie spodziewałam się że tak zmieni się moje podejście do życia, jestem pewniejsza siebie, śmielsza. Piersi wyglądają bardzo naturalnie. A co do ceny sasskka- ja płaciłam za operację 6000. No i do tego cena protez. Lekarka sama ci poda cennik , ustala go indywidualnie pod pacjenta

199

Odp: Piersi

Wiadomo, że chyba każda z nas chciałaby mieć nie tylko czym oddychać ale też aby piersi miały piękny kształt, były jędrne i atrakcyjne. Niestety nie wszystkim to dane. Mamy do wyboru przeróżne metody (mniej lub bardziej skuteczne) - od optycznych, przez dietę, ćwiczenia, tabletki, czy nieoperacyjne powiększanie własnym tłuszczem lub kwasem hialuronowym, aż po implanty (operacja). Jeśli jednak nie chcemy ingerować w swoje ciało to pozostaje właściwa pielęgnacja, dobrze dobrany stanik i zaakceptowanie swoich piersi, bo też mogą być bardzo atrakcyjne.

200

Odp: Piersi

Jak dla mnie najlepiej sprawdają się ćwiczenia i dieta, tani a rewelacyjny sposób na piękne piersi w przeciwieństwie do często niebezpiecznych i bolesnych ingerencji we własne ciało. Tutaj macie przykładowe ćwiczenia na jędrny biust, jednak takich stron i ćwiczeń zjandziecie masę na internecie więc nie ważne tak naprawdę co i z czym ćwiczysz tylko żeby było regularnie smile