126

Odp: Piersi

[quote=agf]boziu, jestem piękna!!!! smile[/quote]

chciałam krzyknąć to samo - i chyba po problemie z moim biuścikiem smile

127

Odp: Piersi

rany  jestem w szoku po obejżeniu fotki ...
Tak czy inaczej teraz widzę ,że moje piersi są w całkiem dobrej kondycji .

128

Odp: Piersi

To serum do biustu z AA jak dla mnie super!

129

Odp: Piersi

Polecam stosowac cwiczenia na biust ,naprzemienny prysznic raz ciepły a raz zimny taki zabieg doskonale poprawia kondycję piersi.
Ważną rzeczą jest także uzywanie odpowiednich preparatów naoinajacych i nawilzających .
Ja mam serum Bielendy  SEXY LOOK Perferkcyjny biust jest świetny .

130

Odp: Piersi

trzeba po prostu dbać o skórę pierśi tak samo jak o inne części ciała! systematycznie

131

Odp: Piersi

[quote=biedroneczka4]trzeba po prostu dbać o skórę pierśi tak samo jak o inne części ciała! systematycznie[/quote]
dokładnie smile
choć na rozstępy chyba nic nie pomoże sad

132

Odp: Piersi

[quote=justyna][quote=biedroneczka4]trzeba po prostu dbać o skórę pierśi tak samo jak o inne części ciała! systematycznie[/quote]
dokładnie smile
choć na rozstępy chyba nic nie pomoże sad[/quote]

ja mam niewiele, ale nie mogę sobie poradzić sad

133

Odp: Piersi

ja też mam parę na udach i niestety tego już się pozbyć chyba nie da. Ale jak się opalę i smaruję latem balsamem antycelulitowym czy jakimś ujędrniającym - wygląda to lepiej

134

Odp: Piersi

ja mam na biodrach, ale jak dobiorę odpowiedni dół bikini to przykryje i już tongue tongue a usunąć to już nawet przestałam próbować sad

135

Odp: Piersi

opalone ciałko co nie co tuszuje!

136

Odp: Piersi

na opalonym ciele rozstępy są znacznie mniej widoczne ,ciało wydaje sie smuklejsze zdrowsze i co najważniejsze sexi

137

Odp: Piersi

No tak ja w tym roku na pewno będe opalona z Włoch , jak wszystko sie uda to napisze wam o tym!

138

Odp: Piersi

ale Ci fajnie smile smile smile
mnie od kilku lat marzy się Grecja...

już bym mogła mieć urlop big_smile

139

Odp: Piersi

Ja nie byłam na wakacjach od wielu lat, a zagranicę to moja pierwsza podróż! Więc myślę że to podwójna radość!

140

Odp: Piersi

[quote=biedroneczka4]Ja nie byłam na wakacjach od wielu lat, a zagranicę to moja pierwsza podróż! Więc myślę że to podwójna radość![/quote]
na pewno Ci się spodoba, przywieź ładne zdjęcia!! Kiedy wyruszasz?

141

Odp: Piersi

My w tym roku na pewno pojedziemy nad morze nasze...

142

Odp: Piersi

a gdzie jedziecie nad morze? Ja ostatnio byłam nad polskim morzem w Gdańsku, ale teraz chciałabym pojechać do jakiejś mniejszej miejcowości, macie jakies propozycje?

143

Odp: Piersi

Krynica Morska, tam jest najfajniej dla mnie

144

Odp: Piersi

marzy mi się morze

145

Odp: Piersi

Ja byłam z rodzinka  w Gdyni  i w tym roku też wybieram sie nad morze jak tylko sie uda

146

Odp: Piersi

[quote=justyna][quote=biedroneczka4]Ja nie byłam na wakacjach od wielu lat, a zagranicę to moja pierwsza podróż! Więc myślę że to podwójna radość![/quote]
na pewno Ci się spodoba, przywieź ładne zdjęcia!! Kiedy wyruszasz?[/quote]
Na początku lipca! Moje dziewczyny już są duże! 11 i 15 lat to będziemy wszystkie dobrze sie bawić! Może poznam jakiegoś włocha? żartuje!

147

Odp: Piersi

[quote=Kolorowapani]a gdzie jedziecie nad morze? Ja ostatnio byłam nad polskim morzem w Gdańsku, ale teraz chciałabym pojechać do jakiejś mniejszej miejcowości, macie jakies propozycje?[/quote]
Mnie sie podobało w Ustce i Kołobrzegu!

148

Odp: Piersi

[quote=biedroneczka4][quote=justyna][quote=biedroneczka4]Ja nie byłam na wakacjach od wielu lat, a zagranicę to moja pierwsza podróż! Więc myślę że to podwójna radość![/quote]
na pewno Ci się spodoba, przywieź ładne zdjęcia!! Kiedy wyruszasz?[/quote]
Na początku lipca! Moje dziewczyny już są duże! 11 i 15 lat to będziemy wszystkie dobrze sie bawić! Może poznam jakiegoś włocha? żartuje![/quote]
dobra dobra, moja koleżanka już tam została z pewnym przystojnym Włochem big_smile
a pojechała [b]tylko[/b] na miesiąc w odwiedziny do  Mamy wink

149

Odp: Piersi

No mam nadzieję, że wrócisz do nas biedroneczko a nie zostaniesz tam!!!
Nad morze to jeszcze nie mamy konkretnego miejsca...

150

Odp: Piersi

ja muszę z dziećmi się wybrać za granicę, niech i oni trochę zobaczą