151

Odp: Piersi

polecam Węgry i Słowację:)

152

Odp: Piersi

A co konkretnie byś tam poleciła?

153

Odp: Piersi

Koniecznie rejony nad Balatonem, jednym z największych jezior w Europie. Ciekawy architektonicznie jest natomiast Budapeszt, zależy co kto lubi. Na Słowacji polecam Banską Bystricę - miasto zwane "rezerwatem historycznym" (ponad 200 zabytkowych budynków) i region wokół tego miasta smile

154

Odp: Piersi

ćwiczenia na piękne piersi
Ćwiczenie 1
Stań twarzą do ściany i oprzyj się na niej dłońmi. Napieraj na ścianę z całych sił przez 10 sekund, tak jak byś chciała ją przesunąć. Po wykonanym ćwiczeniu wstrząśnij i rozluźnij ręce. Wykonaj 10 powtórzeń.

Ćwiczenie 2
Stań wyprostowana, zegnij ręce w łokciach i połóż dłonie na biodrach. Staraj się złączyć łokcie za swoimi plecami. Rób to powoli rozciągając mięśnie przez 10 – 15 sekund. Powtórz 10 razy.

Ćwiczenie 3
Połącz dłonie (tak jak do modlitwy) przed klatką piersiową i naciskaj je mocno przez 3 – 5 sekund. Powtórz 8 – 10 razy.

Ćwiczenie 4
Najlepszym sposobem na zakończenie powyższego treningu jest ćwiczenie na poprawę postawy. Bowiem od prawidłowej postawy zależy ułożenie i prezentacja biustu. U przygarbionej kobiety biust zaczyna nieładnie zwisać, a sutki kierują się ku dołowi. Weź grubą książkę i połóż na głowę. Chodź w ten sposób przez kilka minut, starając się utrzymać swoją „koronę” na miejscu – to pomoże rozluźnić mięśnie i skutecznie wyrobi nawyk trzymania odpowiedniej postawy.

155

Odp: Piersi

Fajne te ćwiczenia. Niektóre to już znam i ćwiczę.

156

Odp: Piersi

Ja dopiero zamierzam, może wreszcie się zmobilizuję...

157

Odp: Piersi

mi rodzice kazali chodzić z ksiażką na głowie jak byłam mała, a jadłam z gazetą pod ręką - żeby łokcie trzymać przy sobie wink

158

Odp: Piersi

Co za tresura!

159

Odp: Piersi

[quote=summerlove]Co za tresura![/quote]
traktowałam to jako dobre wychowanie (łokcie) i walkę o moje zdrowie (ksiażka na głowie) ...
przynajmniej się nie garbię dziś jak mój narzeczony wink

160

Odp: Piersi

teraz jego wyszkol, jak ma chodzić smile A może jesteś sporo niższa i musi się schylać, żeby na Ciebie popatrzeć smile

161

Odp: Piersi

szkolę szkolę, bo się garbi okropnie
a wzrost mamy taki sam smile

162

Odp: Piersi

no to nie rozumiem... Może ma kompleksy?

163

Odp: Piersi

Garbienie się to częsty widok na ulicach. Mojej szwagierki córka też chodzi zgarbiona.

164

Odp: Piersi

To nawyk, którego można się pozbyć, tylko trzeba chcieć...

165

Odp: Piersi

Kiedyś popularny był pajączek na plecy. Dzieciaki zapominają żeby się prostować.

166

Odp: Piersi

I powinny go nosić obowiązkowo - więcej niż połowa ma wady postawy...

167

Odp: Piersi

Tak i krzywe kręgosłupy, bo tylko zgięci są przed komputerami i TV.

168

Odp: Piersi

Wracając do tematu..kobiety, którym nie podoba się ich kształt piersi mogą sobie zrobić mastopeksję. Tutaj jest więcej informacji na temat tego zabiegu:] Właśnie sporo kobiet po ciąży decyduje się na taki sposób poprawienia swoich piersi.

169

Odp: Piersi

Podobno w Stanach panuje moda na powiększanie sobie tyłków i liczba tychże zabiegów przekroczyła już liczbę operacji powiększania piersi.
Właśnie przeczytałam historię kobiety, która chciała zaoszczędzić nieco i udała się do specjalistki oferującej zabieg powiększania pupy i bioder za niższą niż inni cenę. Jak się okazało, pacjentce wstrzyknięto mieszankę cementu, oleju, opon i super-glue. W sądzie toczy się postępowanie przeciwko pani doktor big_smile

170

Odp: Piersi

czytałam o tej pani.... masakra... ludzie są nieodpowiedzialni...
ja tam kocham swój tyłek big_smile

171

Odp: Piersi

Ja swój też big_smile Jest super! Moze trochę za duży, ale calej mnie jest trochę za dużo. Najbardziej kocham jego wypukłości. Nie chciałabym mieć d płaskiej jak patelnia i zawsze kiedy ćwiczyłam, to wykonywałam także ćwiczenia na ładny kształt pośladków.

172

Odp: Piersi

a co myślicie o zabiegach z wypełniaczami na piersi? które mają ujędrnić biust, podnieść, wyrównać, itd?

173

Odp: Piersi

przymierzam się, w salonie kosmetycznym na kabatach (chyba wąwozowa) mają takie na zabiegi na piersi i byłam już na kosultacji. przeciwwskaza w moim przypadku nie ma. myśle, że się opłaca za taką cenę smile

apropos książki na głowie - fakt, że to trochę tresura, ale prowadzi do wykształtowania pozytywnych nawyków

174

Odp: Piersi

mówisz o Beauty clinic 8 na Kabatach? w tym salonie robiłam mezoterapię igłową - fajny zabieg na ujędrnienie tego i owego smile ja robiłam na piersi i brzuch i powiem Wam że bardzo widać efekty. zabieg pomaga a nie opróżnia portfela tak jak operacja plastyczna

175

Odp: Piersi

Jeśli chodzi o biust to stosowałam kiedyś mnóstwo kremów i tabletek powiększających  ,ale nic nie pomagało .Dlatego poszłam na zabieg powiększania biustu własnym tłuszczem u dr . Moniki Grzesiak . Naprawdę fachowy lekarz . Nie było żadnych komplikacji ,skutków ubocznych . Ta metoda jest bezpieczniejsza w  porównaniu z powiększeniem operacyjnym i silikonami .Warto się zdecydować .