26

Odp: zmywarka

Aza, wg mnie electrolux to dobra marka i sprawdzona.
Może po prostu trafiłaś na trefny model.

27

Odp: zmywarka

[quote=Aza]Ja mam zmywarkę Elektroluxa. Moja po 5 latach użytkowania wymagała naprawy. Pękła sprężyna w mechanizmie otwierania/zamykania drzwi. [/quote]

Ja też mam Electroluxa i wydaje mi się, że po prostu miałas pecha. To, że w moim audi pękł amortyzator nie znaczy, ze przestanę kochać tą markę i tak samo jest z Electroluxem. Mam kilka ich sprzętów i osobiście nigdy nie miałam z nimi problemów.

28

Odp: zmywarka

Może tej marki nie kocham.Wiem, że opinie ma dobre na rynku. Może rzeczywiście miałam pecha albo trafiłam na trefny model. Pralkę też mam tej firmy śmiga już dobre parę latek i nie wymagała jeszcze żadnej naprawy.

29

Odp: zmywarka

Ja mam Philipsa, przez 3 lata bez awarii.

30

Odp: zmywarka

[quote=wirginia77]Zalety i wady Zmywarek
Zalety    Wady
- oszczędność czasu i wody
- czyste i lśniące naczynia
- suszenie naczyń
- możliwość wyboru odpowiedniego programu dostosowanego do skali zabrudzeń
- nie niszczy rąk
- jednorazowy wysoki wydatek
- dodatkowe zużycie prądu
- generuje hałas
- podatna na usterki
- nie wszystkie naczynia mogą być czyszczone w zmywarce (ze złoconymi ozdobami, drewniane, malowane)
- niektóre zabrudzenia trzeba usunąć ręcznie
- zajmuje dodatkowe miejsce w kuchni

.[/quote]
ja tam widze same plusy posiadania zmywarki big_smile mam od półtora roku i to moja najlepsza przyjaciólka big_smile
a zeby było śmiejszniej  kupiłam siemensa uzywaną za 350 zł !!! jest cichutka, ze odpalam i idę spać- a mam aneks kuchenny, pradu zuzywa tyle co nic.

31

Odp: zmywarka

U mnie w kuchni niestety nie ma miejsca na taki sprzęt.

32

Odp: zmywarka

Ja długo broniłam się przed zmywarką i było to dość łatwe, bo ciągle na wynajmie. Obecnie już w swoim domu postanowiliśmy z mężem kupić zmywarkę . W sumie wykorzystaliśmy sytuację, ze i tak pan przychodził montować kuchenkę i okap, więc przy okazji zamontował też zmywarkę. Czasami się przydaje ten sprzęt.

33

Odp: zmywarka

Myślę, że sam model zmywarki też ma znaczenie. Są mniejsze i większe, bardziej lub mniej nowoczesne. Wydaje mi sie, że osoby które nie miały okazji z takiej pomocy w kuchni skorzystać mogą odczuwac to jako niepotrzebny wydatek. Jedna szuflada nawet się unosi do góry jakbym chciała kocioł po bigosie umyć smile Ciężko mi uwierzyć, że ktoś mógłby być niezadowoolony.

34

Odp: zmywarka

[quote=filadelfia]U mnie w kuchni niestety nie ma miejsca na taki sprzęt.[/quote]

Wierz mi się, że lepiej jest wyrzucić jakąś dolną szafkę i tam wstawić zmywarkę. To duuuże udogodnienie.

35

Odp: zmywarka

[quote=Aza]Może tej marki nie kocham.Wiem, że opinie ma dobre na rynku. Może rzeczywiście miałam pecha albo trafiłam na trefny model. Pralkę też mam tej firmy śmiga już dobre parę latek i nie wymagała jeszcze żadnej naprawy.[/quote]

Może faktycznie jakiś trefny model.
Choć ostatnio widziałam, że np potrafią dać 10 lat gwarancji.
Jednak warto też dbać o zmywarkę. Używać środków do jej czyszczenia czy odtłuszczania

36

Odp: zmywarka

Używam zmywarkę tylko jak mam dużo gości na święta lub imieniny .Nie zdajemy sobie sprawy ,ale zmywając nasze dłonie mają ćwiczenia+ciepła woda rozluźnienie mięśni .

37

Odp: zmywarka

hej,ja mam zmywarkę firmy bosh.jestem bardzo z niej zadowolona,ale muszę wam powiedzieć że od dłuższego czasu naczynia barzdo mi sie niszczyły,próbowałam wielu różnych kapsułek,ale to nie pomagało. jak się okazało problem był w złej konserwacji zmywarki,jak się okazało nie była ona dobrze czyszczona.znajomi polecili mi płyn do czyszczenia  i jestem bardzo zadowolona.musisz pamiętać żeby czasami czyścić zmywarke wtedy nie będzie problemów z niszczeniem naczyń.

38

Odp: zmywarka

Polecam Siemens ,jak na razie służy nam 15 lat oby nie zapeszyć na chwilę obecną używam kapsułki Fairy są perfekcyjne w każdym calu

39

Odp: zmywarka

Ja mam zmywarkę Whirpool i jest świetna. Co do tabletek, to ja także używam Fairy.

40

Odp: zmywarka

Mam zmywarkę Siemens jest  ie zawodna służy mi odpukać 14 lat ,oby jak najdłużej smile

41

Odp: zmywarka

Mój electrolux nie zniszczył mi jeszcze nic. Mam naczynia ze starych polskich wyrobów przekazywane przez babcie i nic sie nie ściera i nie niszczy.

42

Odp: zmywarka

Moja zmywarka jest bardzo pojemna na 16 kompletów naczyń. Jestem bardzo zadowolona z zakupu bo dobrze się sprawdza. Poza tym ma klasę energetyczną A +++. Na początku brałam pod uwagę zakup mniejszej zmywarki ale dobrze,że kupiłam dużą. Mamy 2 dzieci oraz zmywarka szybko się napełnia tak więc nastawiam ja codziennie. Nie była droga a radzi sobie ze wszystkimi zaciekami. Nie ma problemów w domyciu nawet najbardziej zabrudzonych garnków.

43

Odp: zmywarka

ja nie używam, mieszkam sama

44

Odp: zmywarka

Też bym chciała mieć w kuchni zmywarkę, to bardzo przydatne urządzenie przy dużej rodzinie. Nie wiem jednak czy mi się zmieści. Kuchnię mam niedużą. Muszę czekać by mąż pomierzył, może jak poprzestawiamy meble to się zmieści.

45

Odp: zmywarka

Doszłam do wniosku że moja kuchnia jest za mała na kolejny sprzęt, a trochę pracy jeszcze nikomu nie zaszkodziło więc nadal zmywam ręcznie i nie narzekam:)

46

Odp: zmywarka

Ja będę wkrótce potrzebowała zmywarki pod zabudowę i zastanawiam się nad ofertą Whirlpoola.

47

Odp: zmywarka

Dobra firma:) Ale możesz też sprawdzić Mastercook:)

48

Odp: zmywarka

Zmywarka to coś pięknego smile Ale trzeba o nią dbać ... Szczególnie gdy ma się twardą wodę w domu.

49

Odp: zmywarka

Dla mnie zmywarka to zbędny sprzęt, nie mam aż tyle zmywania:)

50

Odp: zmywarka

Też mówiłam, że zmywarka to dla mnie zbędny sprzęt, bo tych naczyń do mycia nie było aż tak dużo, ale odkąd mam w swojej kuchni to "cudo" to nie wyobrażam sobie ręcznego zmywania wink. U mnie sprawdza się ten model pomimo dosyć niskiej ceny, jakość zmywarki jest bardzo dobra. Dobrze domywa, nie zostawia żadnych plam czy zabrudzeń, jak najbardziej mogę polecić.