51

Odp: zmywarka

No co Ty, to jakiś mit. Sama planuję kupić zmywarkę i już nie mogę się doczekać aż skończy się to mycie w zlewie... Marki jeszcze nie wybrałam, ale na pewno wiem, że zmywarka to same plusy tongue

52

Odp: zmywarka

Zmywarka to zbawienie, naprawdę! smile Najbardziej nie lubię zmywać i prasować big_smile Jestem bardzo zadowolona. Warto mieć taki sprzęt w domu, jest rewelacyjny.

53

Odp: zmywarka

Też nie przepadam za ręcznym zmywaniem i mam nadzieję, że w najbliższym czasie kupimy zmywarkę. Już nie mogę się tego doczekać, bo codziennie albo ja, albo mąż spędzamy trochę czasu nad zlewozmywakiem, myjąc naczynia z całego dnia. Marzy mi się dobra zmywarka z dużą ilością opcji dodatkowych, na przykład z programem do intensywnego czyszczenia naczyń, czy innymi inteligentnymi funkcjami.

54

Odp: zmywarka

Po zakupieniu zmywarki polecam zabawny element dekoracyjny w postaci naklejki z kolorowym nadrukiem. Polecam, zastanawiając się nad podobnym motywem na lodówkę.

55

Odp: zmywarka

Moim zdaniem zakup zmywarki to najlepsza decyzja, jaką można podjąć. Nie da się też polemizować z tym, że zmywarki to oszczędność wody, prądu i czasu. A z mniej praktycznych aspektów - chyba żadna z nas nie lubi zmywać i poświęcać na to swój wolny czas.

56

Odp: zmywarka

Mam już 4 zmywarkę. Wnioski: zdecydowania taka, która ma kilka wahadeł z wodą, a nie tylko to na dole i jakiś sikacz na górze. Kostki są fajne, ale długofalowo najlepiej się u nas sprawdza kostka z ustawieniem tradycyjnego programu solą i nabłyszczaczem. Naczynia nie niszczą się bardziej niż zwykle. Chyba, że masz ręcznie malowane kubki smile

57

Odp: zmywarka

A wiecie, że ja nie mam i nie planuję kupić zmywarki? Jak dola mnie to zbędny sprzęt, bo i tak większe imprezy robimy w lokalu...

58

Odp: zmywarka

Ja sobie nie wyobrażam nie mieć zmywarki, dla mnie niezbędna rzecz w domu, nie cierpię myć ręcznie, a też takie ręcznie umyte nigdy nie jest takie ładne i błyszczące jak ze zmywarki. Jestem zadowolona z niej, ma sporo fajnych funkcji np. air dry, ta opcja polega na tym, zę otwiera się po myciu i wszystko się ładnie dosusza

59

Odp: zmywarka

Serio, każdy już ma w domu zmywarkę? To po co Wam ten wielki zlew w kuchni?:)

60

Odp: zmywarka

No ja akurat nie mam wielkiego zlewu w kuchni. Zmywarka to moja najlepsza przyjaciółka przy kilkuosobowej rodzinie smile Mam od 4 lat i nic się złego z nią nie dzieje.

61

Odp: zmywarka

Nie mam i nie kupię;  dla mnie to zbędny sprzęt kuchenny