51

Odp: ulubione filmy

Hahha big_smile
Dobre towarzystwo do oglądania też potrafi oddziaływać smile

Kolejny film, który wreszcie udało mi się obejrzeć, mimo iż od dawna czekał w komputerze na stan, w którym mi się zachce, to "American Sniper" ("Snajper"). Dramat biograficzny z 2014 roku, wyreżyserowany przez Clinta Eastwooda (kocham).
Opowiada historię Chrisa Kyle'a, snajpera amerykańskiej marynarki wojennej, który walczył w Iraku.
Ja polecam smile

52

Odp: ulubione filmy

Tak z ciekawości wczoraj obejrzałam film The duff. Nawet mi się spodobał i dla mnie to był dobry film. Przypomniały mi się czasy liceum i przez ten film znowu odmłodziłam się. Bardzo to było fajne i to mi się bardzo spodobało. smile Film ciekawy taki typowo na relaks.

53

Odp: ulubione filmy

A mi odwaliło i zaczęłam oglądać po kolei sezony "Pretty Little Liars". Tak tak, to serial dla nastolatek. Kiedyś go lubiłam i nagle zachciało mi się obejrzeć wszystko raz jeszcze (nowy sezon jest właśnie emitowany). A przed tym podkusiło mnie, żeby zrobić to samo z "OC", który oglądałam zwykle po szkole. Wracałam po lekcjach akurat wtedy, kiedy się zaczynał w tv. Hmm.. to też dla nastolatków smile

54

Odp: ulubione filmy

Koniecznie zobacz francuska komedię rrr, ja widziałam chyba ponad 5 razy i dalej tak samo mnie bawi big_smile

55

Odp: ulubione filmy

A to o tych ludziach pierwotnych może? Muszę to kiedyś zobaczyć.

Nie wiem, czy polecałam, ale jako że dzisiaj mam w planie obejrzeć ponownie, to polecę film "Dziewczyna z perłą" ze Scarlett Johansson i Colinem Firthem. Historia powstania jednego z największych dzieł XVII-wiecznego malarstwa, tytułowego obrazu, namalowanego przez Vermeera.

56

Odp: ulubione filmy

Oglądałam, super film...

57

Odp: ulubione filmy

Zawsze i nieodmiennie Lśnienie:-)
Znakomite studium psychologiczne ciemnej strony ludzkiej natury. Genialna rola Jacka Nicholsona.
Jack Torrance (Jack Nicholson) pracuje jako dozorca hotelu Panorama w górach stanu Colorado. Pensjonat jest zamknięty na zimę więc Jack z rodziną są jedynymi mieszkańcami budynku. Kiedy burze śnieżne blokują familię Torrance'ów w hotelu, Danny, syn Jacka, który ma nadprzyrodzone, telepatyczne zdolności odkrywa, że pensjonat jest nawiedzony i duchy powoli doprowadzają jego ojca do obłędu. Kiedy Jack spotyka zjawę pana Grady'ego, poprzedniego dozorcę hotelu, sytuacja staje się coraz groźniejsza.

58

Odp: ulubione filmy

Ja wolę klimaty dramatyczne czyli choćby film Jestem Bogiem - to film o tym że wiedza która zdobywa się w sposób zbyt szybki jest szkodliwa a zwłaszcza kiedy jest to zasprawą cudownego narkotyku który daje kopa ale i sprawia że czlowiek nad sobą nie panuje

59

Odp: ulubione filmy

jest jeszcze taki film a raczej serial Czysta Krew no jak kto lubi klimaty wampiryczno amerykańskie to polecam a jakby ktoś wolał zamiast tego klimat chodzące trupy to polecam Walking Dead chociaż obejrzeć i 1 i drugi sezon po kolejne niestety az tak dobre nie są

60

Odp: ulubione filmy

Ja jestem fanką Mechanicznej pomarańczy, ale generalnie lubię wiele różnych filmów.

61

Odp: ulubione filmy

Ja lubię komedie romantyczne. Ostatnio byłam z koleżanką na filmie "Randka z królową". Film o losach królowej Elżbiety i Jej siostry w dniu zakończenia wojny. Trochę historii przeplatane miłością i angielskim humorem. Polecam film jako sposób na spędzenie miłego wieczoru z lekką i przyjemną komedią.

62

Odp: ulubione filmy

Oooo... brzmi ciekawie, obejrzałam jszcze fragmenty na filmweb i chyba się wybiorę, wygląda zachęcająco.

63

Odp: ulubione filmy

Z filmów o królach, bardzo lubię „Jak zostać Królem”, poza tym „Kochanice Króla”. Z innej tematyki to bardzo podobała mi się „Czarownica” i „Kopciuszek” w wersji filmowej. Ogólnie bardzo lubię filmy kostiumowe. Moim ulubionym filmem jest Edward Nożycoręki.

64

Odp: ulubione filmy

Możecie się ze mnie trochę śmiać ale ja bardzo lubię obejrzeć sobie coś takiego jak właśnie bajki anonimowane typu Epoka Lodowcowa albo jeszcze Klopsiki i inne zjawiska pogodowe. Jeszcze zapomniałabym, że bardzo lubię obejrzeć razem z moim dzieckiem i mężem shreka.

65

Odp: ulubione filmy

Miłość ma dwie twarze(1996) - The Mirror Has Two Faces, z Barbarą Streisand:-))
Gregory Larkin (Jeff Bridges) jest matematykiem z Uniwersytetu Columbia, ma duże kłopoty z kobietami, które go onieśmielają i ciągle od niego odchodzą. Dlatego Gregory postanawia znaleźć kobietę, która będzie przede wszystkim jego pokrewną duszą. W prasie pojawia się ogłoszenie, na które przypadkowo "odpowiada" Rose Morgan (Barbra Streisand) - wykładowca literatury romantycznej.

66

Odp: ulubione filmy

P..r

67

Odp: ulubione filmy

ej co myślicie o odnowionej wersji Terminetora znów powrócił Arnold Schweizeneegerr wink jestem zdania ze z jednej strony to ciekawy pomysł zeby takie filmy odnawiać przywracać do zycia ale z drugiej strony jak widzę ciągle te same tematy to wydaje się ze mozna się znudzić

68

Odp: ulubione filmy

Nie podoba mi się ta nowa wersja, nawet te stare wersję mi się nigdy nie podobały. Przede wszystkim chcę powiedzieć, że bardzo lubię oglądać filmy oparte na faktach smile najbardziej to lubię horrory i ostatnio mi się horror podobał właśnie w stylu Egzorcyzmy Emilli Rose.

69

Odp: ulubione filmy

faktycznie te filmy - horrory jak chociażby Emily Rose są strasznee - - ale czy dla wszystkich czy może tylko dla dorosłych i ludziach o mocnych nerwach - możliwe ze sa to filmy które warto oglądać ale trzeba się nad tym gruntownie zastanowić.. Pozdrawiam

70

Odp: ulubione filmy

Wolę filmy ciekawsze i wolę filmy komediowe. Ostatnio bardzo mi się spodobało coś takiego jak American Pie smile bardzo fajny film a nie wiedziałam nawet tego, że on to akurat taki stary i akurat on jest taki właśnie bardzo archaiczny można to nawet ująć..

71

Odp: ulubione filmy

[quote=smookieed]Możecie się ze mnie trochę śmiać ale ja bardzo lubię obejrzeć sobie coś takiego jak właśnie bajki anonimowane[/quote]
Sama oglądam bajki. Zresztą te animowane filmy pełnometrażowe to doskonała rozrywka dla każdego, w każdym wieku.
Dobrze, że są takie produkcje, które trafiają do szerokiego grona odbiorców, bo dzięki temu możemy oglądać je razem z dziećmi, dziadkami itd. i nikt się nie będzie nudził, każdego wciągnie.

72

Odp: ulubione filmy

Ostatnio po raz kolejny obejrzałam "Uwierz w ducha"...

73

Odp: ulubione filmy

oo też kiedyś widziałam - fajny film tzn Uwierzyć w ducha - jest tak jakby z innej epoki jak nie do ogarniecia ze bez wielkich pieniedzy i efektów dało się stworzyć fajny romantyczny i klimatyczny film - i to dzięki aktorom - szkoda mi tylko patryka sweizego..

74

Odp: ulubione filmy

Klucz do wieczności:-)
Wiekowy multimilioner dzięki osiągnięciom współczesnej medycyny przenosi swoją świadomość do ciała zdrowego, młodego człowieka. Choć operacja przebiega pomyślnie, mężczyznę zaczynają nawiedzać koszmarne wspomnienia związane z tajemniczą przeszłością dawcy. Musi odkryć jego tożsamość i dowiedzieć się dlaczego komuś tak bardzo zależy na jego śmierci.

75

Odp: ulubione filmy

jestem zdania że ten film mus być mocny choć widziałem cos podobnego nie pamiętam paranoja albo coś takiego jednak mam nadzieje ze mimo wszystko te filmy bede tylko zawsze science fiction a nigdy nie dojdą do pełnej realności - i oby dla naszego bezpieczenstwa tak było