26

Odp: Gdzie kupujecie ubrania?

Kupuję tam, gdzie coś wpadnie mi w oko, więc różnie to bywa smile

To podziwiam, że masz czas chodzić po sklepach bo mi zupełnie tego brakuje. Ostatnio sporo rzeczy zamawiamy w Aladi głównie dlatego, że mają wszystko praktycznie i dla facetów jak i kobiet i jest sporo promocji :-) Ostatni zakup to strój kąpielowy z myślą już o lecie.

Kiedyś też moje podejście było takie co mi wpadnie w oko to kupuje i nie zwracaliśmy w sumie uwagi na to gdzie, teraz już tak. I nie ukrywam, że staram sie też kupować jak najwięcej produktów Polskich firm, może to śmieszne, ale wierze, że tak można napędzić gospodarkę.

27

Odp: Gdzie kupujecie ubrania?

[quote=Wess][quote=filadelfia]Kupuję tam, gdzie coś wpadnie mi w oko, więc różnie to bywa smile[/quote]

To podziwiam, że masz czas chodzić po sklepach bo mi zupełnie tego brakuje. Ostatnio sporo rzeczy zamawiamy w Aladi głównie dlatego, że mają wszystko praktycznie i dla facetów jak i kobiet i jest sporo promocji :-) Ostatni zakup to [url=http://aladi.pl/promocja-stroje-kapielowe/][color=black]strój kąpielowy[/color][/url] z myślą już o lecie.

Kiedyś też moje podejście było takie co mi wpadnie w oko to kupuje i nie zwracaliśmy w sumie uwagi na to gdzie, teraz już tak. I nie ukrywam, że staram sie też kupować jak najwięcej produktów Polskich firm, może to śmieszne, ale wierze, że tak można napędzić gospodarkę.[/quote]

Wydaje mi się, że jest bardzo mądre podejście do tematu gospodarki też często kupuje polskie produkty też mam nadzieje, że przyczynie się, chociaż trochę do tego, by napędzić naszą gospodarkę. Przedtem nie było dużego wyboru brało się co było a teraz mamy wybór taki, że można się zastanawiać jak nie ta to inna.

28

Odp: Gdzie kupujecie ubrania?

Ja bardzo często ostatnio kupuję ubrania w internecie. Jest dużo taniej i można na spokojnie wybrać sobie to czego potrzebujemy. Fakt minusem jest to, że ubrań nie można przymierzyć ale raczej udaje mi się trafić z rozmiarem smile. Ostatnio nawet kupiłam na tej stronie skarpetki przez internet smile. Uwierzycie? tongue

29

Odp: Gdzie kupujecie ubrania?

Ja lubię wygodę i nie chcę się mi przeglądać wielu sklepów dlatego cenię sobie takie platformy zakupowe jak  Łatwo się wyszukuje i na jednocześnie można porównać ceny w różnych sklepach. No i często są ciekawe wyprzedaże:)

30

Odp: Gdzie kupujecie ubrania?

W Internecie nie kupuję ciuchów bo nie lubię smile Wolę zawsze zabrać męża na jakieś zakupy i tam po prostu z nim sobie coś fajnego wybrać na tych zakupach, najczęściej w jakimś centrach handlowych. Ostatnio w Factory we Wrocławiu były takie mega promocję i różnych rzeczy nakupowaliśmy.

31

Odp: Gdzie kupujecie ubrania?

Ubrania kupuję w bardzo różnych sklepach, w których po prostu coś wpadnie mi w oko.

32

Odp: Gdzie kupujecie ubrania?

W oko to może wpaść jakiś owad albo mucha więc nie wiem co Tobie ma wpadać w oko..Ja zazwyczaj kupuję bieliznę w triumphie a wszelkiego rodzaju inne bielizny kupuję w centrach handlowych. Mam to szczęście, że ja jestem szczupła bo zawsze coś mogę dla siebie znaleźć.

33

Odp: Gdzie kupujecie ubrania?

Ja dużo ciuchów kupuje w sieci i z reguły udaje mi się trafić z rozmiarem bo nosze przeciętne 38, poza tym nie lubię przymierzać, łazić po sklepach dlatego takie zakupy on line bardzo mi pasują. A zakupy przeważnie tobie albo na allego albo w vubu.

34

Odp: Gdzie kupujecie ubrania?

Kupony rabatowe na odzież, torebki i obuwie w Answear  Także w Zalando są aktywne kupony Zamiast przepłacać sprawdźcie ofertę, bo już za samo zapisanie się na newsletter możecie dostać 50 zł rabatu

35

Odp: Gdzie kupujecie ubrania?

Ja to allegro najczęściej kupuję. Jakoś się tam już wciągnęłam w zakupy. Czasem też vinted, ale to mniej. Zdecydowanie kupuję w necie. Dużo czasu tak zaoszczędzam. Nie ma problemów z przymiarkami itp. bo wszystko jest spoko opisane na stronach. Także luz.

36

Odp: Gdzie kupujecie ubrania?

Głównie to ja kupuję na wyprzedażach w większych marketach. Jak byłam jeszcze nastolatką to bardzo często kupowałam sobie rzeczy w croppie. Teraz już tam rzeczy nie kupuję i teraz wybieram inne miejsce inną lokalizację smile mam tu na myśli poważniejsze sklepy jak np .triumph

37

Odp: Gdzie kupujecie ubrania?

W dzisiejszych czasach jest bardzo dużo załadowanych towarem sklepów odzieżowych,
butików, galerii, itp.Począwszy od małych miasteczek do dużych miast,
kończąc na sprzedaży internetowej. Więc tu nie widzę problemu z zakupami smile

38

Odp: Gdzie kupujecie ubrania?

sieciowki i lumpeksy smile uwielbiam chodzi po second handach i wynajdywac perelki smile

39

Odp: Gdzie kupujecie ubrania?

W dużych galeriach handlowych. W tych małych sklepikkach nic nie ma ciekawego. Jak już coś jest to wtedy to jest albo do niczego albo to jest bardzo drogie i mi się to nie podoba. Bardzo lubię wybierać sobie rzeczy po prostu gdzieś w reserved albo gdzieś właśnie w diverse. To takie moje ulubione miejsca.

40

Odp: Gdzie kupujecie ubrania?

Ja niedawno zaczęłam przeglądać ofertę marki  ale jeszcze nie odważyłam się nic zamówić. Czy ktoś kupował coś na ich stronie? Jak z jakością ubrań i butów?

41

Odp: Gdzie kupujecie ubrania?

ja różnie czasem kupuję ubrania na internecie ale to jak coś wpadnie mi do gustu a to musi być cud. Lecz wybieram zakupy internetowe bo są przede wszystkim tanie i można godzinami przeglądać raczej staram się unikać sklepów stacjonarnych nie dla mnie takie sklepy.

42

Odp: Gdzie kupujecie ubrania?

Ja to muszę zawsze przymierzyć ubranie, dlatego chodzę po galeriach, nie kupuje przez Internet bo to nic pewnego, dobre też ciuch można zakupić na różnych targach

43

Odp: Gdzie kupujecie ubrania?

ByInsomnia słynie z dobrych jakościowo i wygodnych ubrań. ostatnio polowałam na taki kombinezon - podobno rewelacyjny. Nigdzie nie widziałam takich, oprócz e-sklepu firmowego. Może macie taki i powiecie, czy warto?

44

Odp: Gdzie kupujecie ubrania?

Moje drogie koleżanki, szukam jakiegoś sklepu internetowego, z którego mogłabym zamówić ciuchy do ćwiczeniach. Czy możecie mi coś powiedzieć na temat tego sklepu ? Często z niego zamawiacie swoje sportowe ciuchy? Patrząc na tę stronę widać, że są same firmowe rzeczy Adidas, Nike, ale również bardzo ważne jest to, że jest wiele promocji. Co sądzicie? Warto?

Ostatnio edytowany przez Malina87 (2015-07-06 14:51:30)

45

Odp: Gdzie kupujecie ubrania?

W internecie często korzystam z promocji.
Kto w zwykłym sklepie stacjonarnym  da bon 50 zł za pierwsze zakupy.
a w  tak właśnie jest smile

46

Odp: Gdzie kupujecie ubrania?

Ja lubię chodzić po posezonowych wyprzedażach. Można naprawdę fajne,  rzeczy nabyć za niewielkie pieniądze.

47

Odp: Gdzie kupujecie ubrania?

Bo na takich wyprzedażach faktycznie można trafić na super promocje. Warto na nie chodzić. Teraz tak na początku lipca są ogromne wyprzedaże. Warto gdzieś iść sobie tak coś zwiedzić i warto coś sobie obejrzeć w galeriach handlowych, jak ja byłam tydzień temu to takie wyprzedaże aż szok ! big_smile

48

Odp: Gdzie kupujecie ubrania?

Ja rzadko kupuje przez internet, wolę dokładnie obejrzeć wszystko, przymierzyć czy dotknąć. Nie lubię wydawać milionów na ubrania, więc korzystam często z promocji na aplikacjach czy gazetkach promocyjnych. To się opłaca i ma się ładne ciuszki za niewielka kwotę.

49

Odp: Gdzie kupujecie ubrania?

[quote=olkapis]Ja lubię chodzić po posezonowych wyprzedażach. Można naprawdę fajne,  rzeczy nabyć za niewielkie pieniądze.[/quote]

Tylko wtedy jest zawsze największy problem z dobraniem rozmiaru dla siebie.

50

Odp: Gdzie kupujecie ubrania?

A znacie klif.pl REWELACJA!  Trochę na bogato, ale w końcu raz się żyje! smile