76

Odp: Gdzie kupujecie ubrania?

[quote=kocham_kato]Dla mnie właśnie dwa tygodnie to długo. Czasami się niecierpliwię jak muszę czekać na paczkę cztery dni.[/quote]
też nie lubię czekać, dlatego najczęściej kupuję jednak stacjonarnie, ale przepłacać też nie lubię wink Więc dobrze, że istnieją outlety, jak fashion house wink

77

Odp: Gdzie kupujecie ubrania?

Nie przepadam za outletami. Po pierwsze dlatego, że bardzo łatwo można ulec złudzeniu niższych cen. Oczywiście nie wszędzie i nie w każdym sklepie, ale w znacznej liczbie jednak bardzo naciągają. Zdarzyło mi się, że chodząc po outlecie wynajdywałam fajne rzeczy, ale później szłam do regularnego sklepu i najnowsze kolekcje, podkreślam, NAJNOWSZE KOLEKCJE były w tej samej cenie co te sprzed sezonu lub dwóch. Jak dla mnie jest to straszne oszukaństwo, ale wiadomo, nie wszędzie. Niektóre sklepy są naprawdę drogie i tylko dzięki outletom można się pochwalić jakąś metką wink

78

Odp: Gdzie kupujecie ubrania?

Zobacz jakie marki możesz kupić w fashion house to zmienisz zdanie wink Na jesień kupiłam sobie botki KAZAR, taniej o ponad połowę. Moim zdaniem gra warta świeczki.

79

Odp: Gdzie kupujecie ubrania?

U mnie to bardzo różnie, trochę kupuje w outletach, trochę w sieci, w różnych sklepach. Ostatnio kupiłam sobie [url=http://fabrykajeansow.pl/]tutaj[/url] dwie pary jeansów i czekam nadal na paczuszkę z butami z Zalando (wymieniałam rozmiar).

80

Odp: Gdzie kupujecie ubrania?

W ten weekend możecie zrobić tańsze zakupy ciuszków, biżuterii i dodatków z darmową dostawą, m.in. w sklepach: MrGugu, Yupibag, Amberwood, Sara-rajstopy, Sobora, Konrad-bielizna:

[url]http://urodaizdrowie.pl/weekend-darmowej-dostawy-z-urodaizdrowie-pl-13-15-11-2015[/url]

81

Odp: Gdzie kupujecie ubrania?

Też uwielbiam się stroić, lecz stawiam na polskiego producenta w swojej garderobie znalazłabym tylko nie liczne które są innego pochodzenia. Różnią się materiałem i wykonaniem. Sklep w którym kupuje to: . Posiadają swoja galerię. Ubrania nadają się nawet na prezent są zapakowane w karton firmowy.

82

Odp: Gdzie kupujecie ubrania?

Ja ostatnio zamawiałam ubrania z Mosquito, Promod i Top Secret. Tylko jedną sukienkę musiałam odsyłać, reszta jest w porządku.

83

Odp: Gdzie kupujecie ubrania?

Ubrania , buty z najnowszych kolekcji można kupić w bardzo atrakcyjnych ofertach w sklepie internetowym KAJA-SPORT

84

Odp: Gdzie kupujecie ubrania?

Też jestem zdania, że ubrania najbardziej opłaca się kupować przez Internet. Są tańsze, poza tym do duża oszczędność czasu. Niedawno odkryłam bardzo fajny sklep z ciuszkami dla dzieci - [url=http://www.ubranet.pl]www.ubranet.pl[/url] Wybór mają naprawdę spory, a przy tym niskie ceny. Oczywiście wszytko jest nowe. smile

85

Odp: Gdzie kupujecie ubrania?

ja kupuję na

86

Odp: Gdzie kupujecie ubrania?

Ja ubrań szukam też w internecie. Tutaj:  wyszukałam sobie bolerko. Idę za tydzień na chrzest, więc się przyda. A Wy? Przeglądacie domodi.pl?

87

Odp: Gdzie kupujecie ubrania?

Czasem w  jakiejś galerii, jeżeli akurat jest okazja wink
Allegro
No i czasem na jakiś lumpach wink

88

Odp: Gdzie kupujecie ubrania?

To mój ulubiony sklep internetow.

89

Odp: Gdzie kupujecie ubrania?

u mnie chodzenie po sklepach przez wiele godzin kończy się monstrualną irytacją i uczuciem "mam dość, walić to" i mam ochotę zrezygnować, wszystko jedno, czy coś kupiłam czy nie.
po prostu nie lubię chodzić po sklepach, bo w większości wiszą tam rzeczy, których w ogóle nie noszę, a te, które mnie interesują, można by zebrać na jednej półce szafy.
niestety jestem poniekąd zmuszona chodzić po punktach stacjonarnych i centrach handlowych, bo jednak wolę coś przymierzyć i sprawdzić jakość ciuchu niż potem bawić się w zwroty czy zamiany. a jestem jeszcze niewymiarowa więc bardzo rzadko kupuję rzeczy z internetu, zazwyczaj są to tylko bluzki, t-shirty, swetry i bluzy, bo wiem, że się w nie zmieszczę zgodnie z rozmiarówką, natomiast przy spodniach z tymi rozmiarówkami w necie to czasem zbyt duże ryzyko, żeby je podjąć.
z neta ze spodni biorę tylko legginsy, nigdy jeszcze nie zakupiłam dżinsów i nie zamierzam tego robić.

90

Odp: Gdzie kupujecie ubrania?

Ostatnio lubię kupować modne ubrania, znalazłem jakiś piękny styl, podoba mi się kupić.

91

Odp: Gdzie kupujecie ubrania?

Ja lubię Monashe, taka [url=http://www.monashe.pl/]czarna torebka na łańcuszku [/url] wpadła mi tam ostatnio w oko, fajna?

92

Odp: Gdzie kupujecie ubrania?

Kupuję bardzo chętnie w sieci - również jedzenie. Bo jeśli np. ma dobrą okazję, to nie widzę powodów żeby pędzić do marketów. A generalnie to właśnie na atrakcyjne okazje głównie czekamy i raczej udaje się je trafić. Sieć daje potencjał.

93

Odp: Gdzie kupujecie ubrania?

kupuję bieliznę przez internet, mam jeden ulubiony i sprawdzony sklep inne ciuchy raczej kupuję w sklepach stacjonarnych, allegro od dawna omijam szerokim łukiem po kilku niewypałach (a to zły rozmiar, a to inny kolor).

94

Odp: Gdzie kupujecie ubrania?

Bieliznę kupuję tradycyjnie w swoim sprawdzonym sklepie  dobrze się nosi ceny też są oki;)

Ostatnio edytowany przez Edyta_23 (2016-03-14 12:25:14)

95

Odp: Gdzie kupujecie ubrania?

I tak jak koleżanka wyżej najczęściej zamawiam modele bielizny Kingi wink

96

Odp: Gdzie kupujecie ubrania?

Ja to w sumie  nie mam ulubionego sklepu z bielizną.

97

Odp: Gdzie kupujecie ubrania?

Ja kupuje w różnych miejscach, ale najczęściej przeszukuję Domodi, Zalando i Allani by trafić na promocje i wyprzedaże. Tam znajduję, a potem juz przechodzę na stronę konkretnego sklepu.

98

Odp: Gdzie kupujecie ubrania?

Czasem kupuję przez internet... A czasem wybiorę się na zakupy do galerii i wtedy zawsze znajdę coś dla siebie w h&m, housie czy mosquito, no i telly weijl.

99

Odp: Gdzie kupujecie ubrania?

Najczęściej na allegro, czasem w galerii ale to musi być coś extra

100

Odp: Gdzie kupujecie ubrania?

Ostatnio znalazłam fajny sklep Bozzolo. Mają tam fajny wybór bluz dla kobiet. Wszystkie materiały są wysokiej jakości od polskich producentów i na metce nie zobaczycie Made in China. Także ceny są fajne i ostatnio tam kupuje ciuchy.

Ostatnio edytowany przez Jollaa (2016-10-04 16:26:46)