1

Temat: Kim chcecie być w następnym wcieleniu?

Zapraszamy do konkursu, w którym do wygrania są wspaniałe zestawy książek od Wydawnictwa VITAL!

Puśćcie wodze fantazji i napiszcie, kim chcecie być w przyszłym życiu - 3 najlepsze wypowiedzi nagrodzimy!

Konkurs trwa do 20 kwietnia br.

2

Odp: Kim chcecie być w następnym wcieleniu?

Chciałabym być na pewno przystojnym mężczyzną, najlepiej Włochem, który miałby szalone powodzenie wśród kobiet:) Taki facet musi mieć wspaniałe życie, same przyjemności i rozpieszczanie przez kobiety to jest to:)

3

Odp: Kim chcecie być w następnym wcieleniu?

Widzę siebie w przyszłości
jestem pogrążona w wielkiej miłości
do mężczyzny który się mną zaopiekuję
mogę mieć pewność że niczego mi nie brakuje
mam dom, ogród wielki i dzieci
gdy je wychowam będę jeździć po świecie
będę szczęśliwa, zadbana i piękna
włosy w domu ułoży mi fryzjerka
często odwiedzę kosmetyczkę i salony piękności
będę ładnie wyglądać przed swoimi gośćmi
smaczne też wszystkim posiłki przygotuję
potrawa moja każdego oczaruje
każdy mnie będzie chwalił i to się opłaci
będę szefem w swojej restauracji.

4

Odp: Kim chcecie być w następnym wcieleniu?

W następnym wcieleniu chcę być przystojnym mężczyzną,
Który jest szczęśliwy bo ma cudowna dziewczynę,
Która go kocha  a on ją szanuje.
Dopieszcza i miłością darzy tak poważnie, bo od serca.

Mężczyzną łatwiej byłoby mi być , bo wiedziałabym
Co ukochana pragnie i co jej mógłbym dać.
Jak żyć i co robić, aby szczęścia całe życie nie szukać
tylko je mieć , pielęgnować oraz pracując spokojnie żyć.

5

Odp: Kim chcecie być w następnym wcieleniu?

Chciałabym być jedną z najbogatszych kobiet świata -- ale nie po to, żeby opływać w luksusy, bo bez nich można też dobrze żyć -  tylko żeby moje pieniądze zrobiły dużo dobrego dla tych, którzy ich nie mają...

6

Odp: Kim chcecie być w następnym wcieleniu?

W kolejnym życiu, jeśli będzie mi dane,chciałabym trafić do bajkowej krainy i być piękną księżniczką, o którą będą się starali książęta z okolicznych krain. Będę mieszkać w pałacu pełnym dam dworu i lokajów będących na każde moje skinienie, a później wyjdę za mąż za księcia, który oczywiście będzie jak z bajki smile

7

Odp: Kim chcecie być w następnym wcieleniu?

W kolejnym wcieleniu chciałabym być Jennifer Lopez - piękną i utalentowaną Kobietą, która rozpala wyobraźnię milionów mężczyzn na całym świecie:)

8

Odp: Kim chcecie być w następnym wcieleniu?

Gdybym mogła wybrać, to chciałabym być kotem w starożytności, uznawanym za święte zwierzę - leżałabym sobie w świątyni, otoczona czcią i mnóstwem pyszności, a po śmierci zostałabym zabalsamowana i turyści mogliby podziwiać mój koci wdzięk przez kolejne stulecia!

9

Odp: Kim chcecie być w następnym wcieleniu?

Chciałabym być Leonardo di Caprio i grać we wspanialych filmach, z pięknymi kobietami, wieść życie Casanovy i używać samych przyjemności!

10

Odp: Kim chcecie być w następnym wcieleniu?

Właściwie to chciałabym być tą samą  osobą co teraz, ale ze świadomością tego, jakie decyzje podejmować, żeby później nie żałować... Tylu problemów mogłabym w ten sposób uniknąć, a moje kolejne życie byłoby o wiele prostsze smile

11

Odp: Kim chcecie być w następnym wcieleniu?

Chciałabym być moim psem, bo jest tak wypieszczony, wychuchany i ma zupełnie nie-pieskie życie big_smile
Tylko gdzie wtedy znajdę kogoś, kto będzie chciał tak o mnie zadbać?  - bo przecież się nie rozdwoję... sad

12

Odp: Kim chcecie być w następnym wcieleniu?

Chciałabym być prezydentem Stanów Zjednoczonych i wprowadzić wreszcie pokój na świecie:)

13

Odp: Kim chcecie być w następnym wcieleniu?

Ja bym chciała być piękną Kleopatrą, a do tego wpływową kobietą, o której będą pamiętać następne pokolenia!

14

Odp: Kim chcecie być w następnym wcieleniu?

W następnym wcieleniu chciałabym zostać... sobą.
Lubię siebie, więc dlaczego miałabym chcieć być kimś innym? Może zmieniłabym jedynie ścieżki którymi teraz podążam na te bardziej nieznane i tajemnicze, namalowane kredkami mojej wyobraźni, aby w końcu przestać się zastanawiać "co by było gdyby"?  Ruszyłabym w niezapomniany rejs po swoim życiu, taki na który nigdy nie miałam odwagi, może z większymi falami a może pod wiatr? za to zgodnie z mapą moich niespełnionych marzeń. Ciekawa tego co rzuci mi los łapałabym wiatr w żagle i z większą świadomością i odwagą obierałabym kierunki w podróży przez swoje życie. 
Celem mojego życia w następnym wcieleniu, byłoby być doskonalszą wersją siebie i żyć pełnią życia,  bez wersji 'light' smile

15

Odp: Kim chcecie być w następnym wcieleniu?

Chciałabym być w przyszłym wcieleniu... jakimś drapieżnym ptakiem big_smile Orłem, sokołem albo jastrzębiem. Ze względu na znakomity wzrok tych zwierząt (teraz mam problemy ze wzrokiem) oraz oczywiście możliwość latania wysoko nad głowami ludzi i większością zwierząt. To by było coś.

16

Odp: Kim chcecie być w następnym wcieleniu?

W przyszłym życiu chciałabym być  po prostu szczęśliwą kobietą, zakochaną z wzajemnością, mogącą liczyć na mężczyznę, który będzie ze mną dzielił życie bez niedopowiedzeń, krętactw i zdrad. Chciałabym żyć w czasach, kiedy nie będzie zagrożenia wojną, epidemią ani innymi nieszczęściami.

17

Odp: Kim chcecie być w następnym wcieleniu?

W następnym wcieleniu chcę być biedronką, żyjącą w ciepłym kraju, na słonecznej łące i nie mającą tych problemów, które mam dzisiaj. Nie chcę już denerwować się, że mąż znów zapomniał o rocznicy ślubu, nie martwić się, jak spłacimy wiszący nad nami kredyt hipoteczny i wreszcie nigdzie się nie śpieszyć...

18

Odp: Kim chcecie być w następnym wcieleniu?

W następnym życiu chciałabym żyć jako mieszkaniec odległej planety, gdzie nie ma chorób, wojen, żyjące tam istoty są wiecznie młode i pozbawione przyziemnych kłopotów. Chciałabym żyć w zgodzie z naturą, bez narażania się na skutki wszechobecnej chemii...

19

Odp: Kim chcecie być w następnym wcieleniu?

Chciałabym narodzić się na nowo jako dziedziczka wielkiej fortuny, mieszkać w pałacu, otaczać się luksusowymi przedmiotami, na które obecnie mnie nie stać...Poużywałabym sobie wtedy  życia za wszystkie wcielenia!

20

Odp: Kim chcecie być w następnym wcieleniu?

Ja chciałabym być sokołem lub orłem, krążyć wysoko w przestworzach jako wolny ptak, nie podlegający żadnym ograniczeniom i podziwiać wspaniałe widoki, podróżując, gdzie tylko dusza zapragnie...

21

Odp: Kim chcecie być w następnym wcieleniu?

Byłam wojowniczką, kotem, byłam drzewem i księżniczką,
Byłam słońcem i księżycem byłam nawet ośmiornicą,
Byłam trawą, byłam deszczem, byłam ziemią i westchnieniem,
Byłam nocą i porankiem, ptakiem co fruwa po niebie,
Byłam sławnym adwokatem, byłam błaznem oraz szewcem,
Byłam nimfą i magikiem który czar rzuca gdy zechce,
Byłam baletnicą, ogniem, byłam nawet złota rybką,
Byłam dzikim lwem w Afryce, co gazelę ściga szybko,
Wszystkie te wcielenia dawne śnią mi się po nocy często,
Zawsze tkwi w nich tajemnica, piękno, magia albo męstwo,
Gdybym mogła wybrać teraz, tu następne swe wcielenie,
Chciałabym być oceanem, bo w nim każda z tych cech drzemie.
Chciałabym bezbrzeżem swoim cały wodny świat otoczyć,
By magiczne opowieści mogły wewnątrz mnie się toczyć.
By koniki morskie, małe i rozgwiazdy tajemnicze,
Towarzyszem mi być mogły, umilając błogą ciszę.
By syreny śpiewem swoim do snu mogły mnie kołysać,
Bym następnym swym wcieleniom mogła cuda te opisać...

22

Odp: Kim chcecie być w następnym wcieleniu?

W następnym wcieleniu chciałabym być ptaszkiem koliberkiem i koniecznie Panem Koliberkiem.Cudownie byłoby wznosić się w błękitne przestworza i czuć się wolnym od obecnych obowiązków matki-Polki z mnóstwem problemów do rozwiązania każdego dnia oraz bez rachunków,podatków,pożyczki...W przerwach w lataniu chłodzić się morską bryzą,odpoczywać na plaży i delektować się nektarem z kwiatów.Jako Pan-Koliberek nie musiałabym znosić jaj,ich wysiadywać i budować gniazda.Dodatkowo dostałabym też od natury piękny"prezent" w postaci szybkiego metabolizmu.Nareszcie miałabym dużo czasu dla siebie,by odpocząć,złapać oddech i realizować swoją życiową pasję - fotografowanie.Pomarzyłam sobie i już mi lepiej...:-)

23

Odp: Kim chcecie być w następnym wcieleniu?

Ciekawe pytanie - wielokrotnie zastanawiałam się kim byłam w poprzednim wcieleniu, ale nad tym kim chciałabym być w następnym nigdy się nie zastanawiałam! smile
Kiedyś marzyłam o tym by być orłem - szybować ponad lasami i obserwować wszystko z góry, czuć wolność i wiatr w skrzydłach - mieć moc!
Jednak jeśli miałabym się zdecydować, to wybrałabym znowu siebie, ale z jednym warunkiem - urodzę się z pewną wiedzą, którą w obecnym życiu zdobyłam dopiero po latach i za którą słono zapłaciłam! Kocham swoje życie, uważam, że osiągnęłam naprawdę sporo - czemu by więc nie przeżyć go jeszcze raz, ale bardziej świadomie. Mniej bym się denerwowała, więcej podróżowała, unikała pewnych osób, a bardziej się przykładała do zatrzymania przy sobie innych. Spędzałabym więcej czasu z rodziną i nie miała pretensji do rodziców, że o mnie dbają, bo teraz wiem, że zawsze chcieli dla mnie najlepiej - ale z tą wiedzą człowiek się niestety nie rodzi (w wieku lat nastu "rodzic Twój wróg") wink

24

Odp: Kim chcecie być w następnym wcieleniu?

Chciałabym odrodzić się jako caryca Katarzyna - mieć wszystko, co uszczęśliwia kobietę: bogactwo, władzę i kochanków... I nie zupełnie przejmować się tym, co powiedzą o mnie potomni i jak oceni mnie historia:)

25

Odp: Kim chcecie być w następnym wcieleniu?

Gdybym miała ponownie się urodzić, to chciałabym być taka jak moja Mama - cierpliwa, kochająca, wyrozumiała i zdolna do największych poświęceń dla naszej rodzinki:) Potrafiła zapewnić nam dzieciństwo, które jest najpiękniejszym wspomnieniem, jakie można mieć.... Chciałabym, żeby moje dzieci miały tyle samo miłości i wdzięczności do mnie, jak ja mam dzisiaj dla Niej!