1

Temat: Odchudzanie przed świętami

Też chcecie zrzucić parę kilo przed świętami ?
W czasie świąt nie potrafię powstrzymać się od jedzenia, a chciałabym na sylwestra ładnie wyglądać w sukience.
Zaproponujecie mi jakąś sprawdzoną dietę ?

2

Odp: Odchudzanie przed świętami

Ja w sumie jestem facet ale też lubię podjeść smile. Żeby nie mieć wyrzutów sumienia, oraz nie przytyć polecam nie tylko dietę, ale także ruch - raz na dwa dni pobiegać z pół godziny na początek. A co do diety, do żadne dukany czy inne takie - mniej mięsa, więcej warzyw i owoców i przede wszystkim jeść często ale mało. U mnie to działa - w rok schudłem 10 kg smile - dodam że raz na miesiąc zaszaleję i zamówię pizzę lub pójdę na kebab.

Ostatnio edytowany przez Triver (2013-12-07 22:54:00)

3

Diety cud nie istnieją, zawsze odradzam jeśli ktoś chce szybko schudnąć przed imprezą sylwestrową, "na szybko" może źle wpłynąć na nasz organizm.

4

[url=http://promoslim.pl/]Foreverslim[/url] jest dobrym środkiem na odchudzanie. Warto go stosować, by mieć piękną figurę.

5

Ja w święta Wielkanocne obżerałam się ile wlezie i zamiast przytyć to jeszcze zgubiłam, bo piłam Drenafast.

6

To jakiś syrop czy używka?:)

7

"Miętki narkotyk" wink
To jest syrop ziołowy do rozrabiania z wodą. Ciekawy smak powiem szczerze, nie potrafię go do niczego innego porównać, ale mi odpowiadał. Środku odchudzające ogólnie do tanich nie należą i płyn jakoś się ceną nie wyróżnia pośród nich, ale kiedyś się może szarpnę, żeby używać tego przez dłuższy czas i sprawdzić, czy zadziała tak samo.

8

Ja w okresie przedświątecznym więcej ćwiczę. Dzięki temu spalam więcej kalorii w ciągu dnia! I kilogramy lecą... Mam nadzieję, że w święta również nie będę się objadać... wink

9

Również polecam więcej ruchu, szczególnie na świeżym powietrzu, mi osobiście pomaga picie wody mineralnej, dzięki temu mam uczucie sytości smile

10

Ja rozpoczęłam codzienne bieganie w poprzednim tygodniu smile Moja babcie to mistrzyni w kuchni i święa jak co roku będą syte smile nie wierze w żadne środki smile

11

Odchudzisz się i w święta zjesz i znów to samo-jest sens?

12

No właśnie...lepiej nie myśleć tak o odchudzaniu jak o jakiejś katordze, a lepiej zacząć uprawiać jakiś sport, który da radość i poprawi kondycję. Sama zaczęłam ćwiczyć grając w badmintona. Z narzeczonym kupiliśmy nawet specjalnie zestaw do badmintona, tego typu: [url]http://www.badmin.pl/zestawy-do-badmintona-prince-badminton-kit-p-5500.html[/url] smile

13

Już po świętach i teraz naprawdę marzę by zrucić parę kilo sad Obczaiłam te zestawy do badminton na [url]http://www.badmin.pl/zestawy-do-badmintona-c-89.html[/url] są naprawdę fajne, chyba sobie zamówie bo zawsze lubiłam tą grę a tenis jest trochę za drogi, zaś ping pong nie za bardzo mnie kręci tongue mam tylko nadzieje że szybką sutąpią mrozy i można będzie grać także na świeżym powietrzu :

14

A może najpierw spróbujesz biegania dla początkujących na przykład? Nie wiem co lubisz robić, bo oprócz zdrowej diety musiałabyś wprowadzić regularne treningi, inaczej odchudzanie nie ma raczej żadnego większego sensu.
No i oczywiście systematyczność jest bardzo ważna.

15

Przed świętami nie odchudzam się, bo wiem, że będzie potężny efekt jo-jo, rzucę się na przysmaki i waga  pokaże znów 5 kg więcej zamiast 2 kg...

16

Ja z reguly na dwa tygodnie przed swietami ograniczam ogolnie jedzenie, podczas samych świat też staram sie zminimalizowac obzeranie - co jest trudne ale mozna zachowac jakis umiar smile

Ostatnio edytowany przez Misty (2019-01-16 13:41:37)

17

Szukałam dość długo swojego złotego środka. Zawsze stawiałam na dość intensywny wysiłek fizyczny, ale nie zawsze miałam na to czas. Wiadomo praca, dzieci... Nie mogłam też pilnować diety, regularnych posiłków, bo moja praca to praca w biegu i nie zawsze o danych porach mogłam zasiąść do posiłku. Ale jak się chce to się może znaleźć sposób. Więc na początek odstawienie słodyczy, tłustych, kalorycznych posiłków, więcej warzyw i owoców, zamiast autobusu rower.