1

Temat: Odchudzanie przed świętami

Też chcecie zrzucić parę kilo przed świętami ?
W czasie świąt nie potrafię powstrzymać się od jedzenia, a chciałabym na sylwestra ładnie wyglądać w sukience.
Zaproponujecie mi jakąś sprawdzoną dietę ?

2

Odp: Odchudzanie przed świętami

Ja w sumie jestem facet ale też lubię podjeść smile. Żeby nie mieć wyrzutów sumienia, oraz nie przytyć polecam nie tylko dietę, ale także ruch - raz na dwa dni pobiegać z pół godziny na początek. A co do diety, do żadne dukany czy inne takie - mniej mięsa, więcej warzyw i owoców i przede wszystkim jeść często ale mało. U mnie to działa - w rok schudłem 10 kg smile - dodam że raz na miesiąc zaszaleję i zamówię pizzę lub pójdę na kebab.

Ostatnio edytowany przez Triver (2013-12-07 22:54:00)

3

Odp: Odchudzanie przed świętami

Diety cud nie istnieją, zawsze odradzam jeśli ktoś chce szybko schudnąć przed imprezą sylwestrową, "na szybko" może źle wpłynąć na nasz organizm.

4

Odp: Odchudzanie przed świętami

Ja w święta Wielkanocne obżerałam się ile wlezie i zamiast przytyć to jeszcze zgubiłam, bo piłam sok z grejpfrutów.

5

Odp: Odchudzanie przed świętami

To jakiś syrop czy używka?:)

6

Odp: Odchudzanie przed świętami

"Miętki narkotyk" wink
To jest syrop ziołowy do rozrabiania z wodą. Ciekawy smak powiem szczerze, nie potrafię go do niczego innego porównać, ale mi odpowiadał. Środku odchudzające ogólnie do tanich nie należą i płyn jakoś się ceną nie wyróżnia pośród nich, ale kiedyś się może szarpnę, żeby używać tego przez dłuższy czas i sprawdzić, czy zadziała tak samo.

7

Odp: Odchudzanie przed świętami

Ja w okresie przedświątecznym więcej ćwiczę. Dzięki temu spalam więcej kalorii w ciągu dnia! I kilogramy lecą... Mam nadzieję, że w święta również nie będę się objadać... wink

8

Odp: Odchudzanie przed świętami

Również polecam więcej ruchu, szczególnie na świeżym powietrzu, mi osobiście pomaga picie wody mineralnej, dzięki temu mam uczucie sytości smile

9

Odp: Odchudzanie przed świętami

Ja rozpoczęłam codzienne bieganie w poprzednim tygodniu smile Moja babcie to mistrzyni w kuchni i święa jak co roku będą syte smile nie wierze w żadne środki smile

10

Odp: Odchudzanie przed świętami

Odchudzisz się i w święta zjesz i znów to samo-jest sens?

11

Odp: Odchudzanie przed świętami

A może najpierw spróbujesz biegania dla początkujących na przykład? Nie wiem co lubisz robić, bo oprócz zdrowej diety musiałabyś wprowadzić regularne treningi, inaczej odchudzanie nie ma raczej żadnego większego sensu.
No i oczywiście systematyczność jest bardzo ważna.

12

Odp: Odchudzanie przed świętami

Przed świętami nie odchudzam się, bo wiem, że będzie potężny efekt jo-jo, rzucę się na przysmaki i waga  pokaże znów 5 kg więcej zamiast 2 kg...

13

Odp: Odchudzanie przed świętami

Ja z reguly na dwa tygodnie przed swietami ograniczam ogolnie jedzenie, podczas samych świat też staram sie zminimalizowac obzeranie - co jest trudne ale mozna zachowac jakis umiar smile

Ostatnio edytowany przez Misty (2019-01-16 13:41:37)

14

Odp: Odchudzanie przed świętami

Może to i prawda, że tabletki odchudzające w jakiś tam sposób działają na organizm. Ale żeby przeciwstawiać je aktywności fizycznej, dobrej diecie to nie wydaje mi się najlepsze podejście delikatnie mówiąc albo raczej pisząc. Bo z tego wynika, że chcąc się odchudzić nie trzeba żadnych zmian nawyków, które mogły doprowadzić do nadwagi. Wystarczy brać tabletki i jest ok.

15

Odp: Odchudzanie przed świętami

Nadprogramowe kilogramy? Wydaje mi się, że na początku powinnaś sobie założyć co chcesz osiągnąć a później małymi krokami dążyć do upragnionego celu. Wiadomo zwiększona aktywność fizyczna i zdrowe odżywianie do podstawa, jednak warto także pomyśleć o czymś co może przyspieszyć cały proces odchudzania. Ja w cudowne suplementy z reklam nie wierzę, może dlatego, że nigdy nic nie zadziałało na mnie, dlatego w momencie kiedy musiałam wreszcie się wziąć za siebie i zrzucić zbędne kilogramy to zdecydowałam się na  lek, który zwiększa tempo przemiany materii, powoduje ubytek masy ciała, zmniejsza ilość przyswajanych kalorii oraz odczuwalnie ogranicza uczucie głodu. Efekty są bardzo zadowalające, w moim przypadku ok 12kg.

16

Odp: Odchudzanie przed świętami

Moim zdaniem lepiej jeść normalnie przed świętami i również w święta, wtedy nie będzie problemu;) Człowiek po to ma rozum żeby się nie przejadać.

17

Odp: Odchudzanie przed świętami

Zwykle kuracja trwa 6 tygodni, po których naprawdę widać efekty, u mnie poszło 10kg więc całkiem w porządku. Nie ma śladu już po odstającym brzuchu czy boczkach.

18

Odp: Odchudzanie przed świętami

Czy przed świętami, czy też po zawsze warto poświęcić odrobinę czasu na ruch, polecam

19

Odp: Odchudzanie przed świętami

Ja mam dużo ruchu, bo wszystkie zakupy zrobiłam w ciągu 3 dni, teraz zostało krzątanie się po domu - co też odchudza:)

20

Odp: Odchudzanie przed świętami

Według mnie nie ma sensu odchudzanie się przed świętami bo wygłodzeni zjemy jeszcze więcej.