51

Odp: paznokcie u faceta...

Bardzo duza uwage przykladam do meskich  dloni. Krotko przyciete czyste paznokcie i bardzo lubie delikatne dlonie

52

Odp: paznokcie u faceta...

krótkie zaokrąglone ładnie zrobione smile

53

Odp: paznokcie u faceta...

Powinien mieć czyste i krotkie i takie zadbane zeby nie bylo zadnych odstajacych koncowek ani nic tongue

54

Odp: paznokcie u faceta...

Ja dopuszczam nawet polakierowane bezbarwnym lakierem typu odżywka, nie uważam żeby to było niemęskie jak facet chce zadbać o siebie

55

Odp: paznokcie u faceta...

Tak jak większość uważam, że powiny być na pewnio czyste no i krótkie

56

Odp: paznokcie u faceta...

nie poobgryzane, nie zażółcone i nie brudne

57

Odp: paznokcie u faceta...

Nie lubię jak facet ma poobijane paznokcie,z plamami od uderzeń albo połamane płytki od uszkodzeń mechanicznych. Przecież można założyć rękawice albo ostrożniej obchodzić się z młotkiem...

58

Odp: paznokcie u faceta...

A dla mnie jak ma trochę takie szorstkie ręce to jest nawet fajne wink nie może mieć delikatnych kobiecych rączek przecież....

59

Odp: paznokcie u faceta...

Szorstkie dłonie i owszem ale o paznokcie trzeba dbać. Powinny być krótkie i zaokrąglone. Kiedyś spotkałam się z tym, że facet miał paznokieć u małego palca długi i szpiczasty. Reszta pięknie przycięta. Słyszałam różne kwestie na ten temat i nie przemawia to do mnie. Dla mnie bleee

60

Odp: paznokcie u faceta...

Ogryzione do połowy big_smile

61

Odp: paznokcie u faceta...

Ja bardzo lubię jak facet ma zadbane paznokcie smile oczywiście nie po akcji pilnik itd bo to dla mnie przesada ale krótko obcięte i czyste.

62

Odp: paznokcie u faceta...

Sorki dziewczyny, że tak prosto z mostu, ale.................... jakbym zobaczyła zaniedbane paznokcie u faceta, to bym jego rąk do swoich majtek nie dopuściła big_smile
Przecież ile tam jest bakterii (skoro nawet na "czystych" dłoniach są) i jak sobie pomyślę o brudzie pod płytkami albo o tych wszystkich mikrozakamarkach w poobgryzanych paznokciach to pojawia się jedna myśl: Infekcja murowana!
Dobra, może tam przesadzam, że od razu infekcja, ale jednak czyste paznokcie to jest warunek konieczny.

63

Odp: paznokcie u faceta...

[quote=niechcemisie]Sorki dziewczyny, że tak prosto z mostu, ale.................... jakbym zobaczyła zaniedbane paznokcie u faceta, to bym jego rąk do swoich majtek nie dopuściła big_smile
Przecież ile tam jest bakterii (skoro nawet na "czystych" dłoniach są) i jak sobie pomyślę o brudzie pod płytkami albo o tych wszystkich mikrozakamarkach w poobgryzanych paznokciach to pojawia się jedna myśl: Infekcja murowana!
Dobra, może tam przesadzam, że od razu infekcja, ale jednak czyste paznokcie to jest warunek konieczny.[/quote]

święta prawda

64

Odp: paznokcie u faceta...

Wiemy jak powinny wyglądać paznokcie u mężczyzny, ale czemu tak u wielu nie wyglądają? Wiadomo, że mężczyźni uważają, że zbytnia dbałość o wygląd nie wypada (to ci prawdziwi mężczyźni), można trochę wspomóc naturalnymi metodami, aby paznokcie dobrze wyglądały, wiadomo lakier z odżywka odpada, ale wetrzeć można olejek arganowy Zielonynurt.pl i pozwolić mu działać cuda.

65

Odp: paznokcie u faceta...

A ja swojego mężczyznę powoli zaczynam uczyć dbania o sobie i widzę, że zaczyna to mu się podobać.

66

Odp: paznokcie u faceta...

Ja również przykładam niesamowitą uwagę męskim dłoniom i paznokciom., brudne paznokcie u mężczyzny fuj, choć jestem żoną mechanika i z tym bardzo ciężko ale szoruje do czerwoności pastą BHP. Spracowane dłonie pół biedy ale nie zaniedbane, bo z drugiej strony nie chciałabym zobaczyć mojego faceta u manicurzystki.


Diabeł tkwi w szczegółach [url=http://katarzynak877.blog.com/]http://katarzynak877.blog.com/[/url] chcesz poznać – wchodź!

Ostatnio edytowany przez oleczkowa89 (2015-05-03 16:43:29)

67

Odp: paznokcie u faceta...

Facet to facet, wiadomo, czasami się bardziej pobrudzi, ale od tego jest mydło, żeby doprowadzić się do czystości tongue
Nie wyobrażam sobie jakby mój chłopak miał brudne paznokcie. Nie ma krótkich, ani długich, takie średnie. Ale przede wszystkim czyste i estetycznie wyglądają smile

68

Odp: paznokcie u faceta...

Dłonie i paznokcie się brudzą, czasami ciężko jest usunąć niektóre zabrudzenia, wiadoma sprawa, ale brudzić się, a nie dbać o siebie to już są dwie różne sprawy. Dbający o siebie facet ubrudzi ręce i je wyszoruje, a brudas uświni i nie będzie się tym przejmował, jeszcze zapaprze kurki przy umywalce i tak zostawi. Wrrr...

69

Odp: paznokcie u faceta...

[quote=justyna]krótkie i czyste smile[/quote]

nic dodać, nic ująć wink

70

Odp: paznokcie u faceta...

W Azji mężczyźni często zapuszczają długie paznokcie, zwłaszcza u małego chłopaka. W Chinach długi paznokieć określa się swój status społeczny. Taki długi paznokieć mówi mniej więcej
"nie pracuję fizycznie, jestem kimś".
Na ulicach częstym widokiem są tzw. czyściciele uszu. Reklamują się chodząc po ulicy i uderzają jedną metalową pałeczką w drugą wydając przy tym dźwięki.
Jak już znajdą klienta, wkładają jemu obie te pałeczki do uszu  smile

71

Odp: paznokcie u faceta...

Przede wszystkim czyste! Strasznie mnie obrzydzają brudne paznokcie u faceta! Facet facetem, ale o paznokcie powinien zadbać wink Obcinać krótko, wtedy uniknie niechcianego brudu za paznokciami wink Należę do kobiet, które bardzo zwracają uwagę na dłonie i paznokcie mężczyzny i jestem uczulona na brud wink

72

Odp: paznokcie u faceta...

krótkie i czyste to podstawa

73

Odp: paznokcie u faceta...

krótkie i zaokrąglone smile generalnie mają się nie rzucać w oczy wink

74

Odp: paznokcie u faceta...

Czyste ,krótkie i zaokrąglone paznokcie powinny być u faceta

75

Odp: paznokcie u faceta...

Zadbane, to zdecydowanie.
I ładne skórki