26

Odp: Testowanie kosmetyków!

Ja polecam.

Trzeba poświęcić trochę czasu ale nie na marne.

27

Odp: Testowanie kosmetyków!

znam a jakże, fajna stronka,  mi się podoba , już wzięłam udział w kampanii kosmetyków do twarzy jedyne co to powypełniałam ankiety po rejestracji:)

28

Odp: Testowanie kosmetyków!

Dziewczyny z forum poleciły mi klub ekspertek ofeminin.pl. wysłałam już formularz zgłoszeniowy i czekam może się do mnie odezwą.

29

Odp: Testowanie kosmetyków!

Od jakiegoś czasu  udzielam się także. Na innych portalach nie miałam tyle szczęście co tutaj, ale może dlatego, ze tu dbają o każdego zarejestrowanego.

30

Odp: Testowanie kosmetyków!

A co dostałaś? Długo trzeba czekać na jakąś odpowiedź? Często udaje ci się tam coś dostać?

31

Odp: Testowanie kosmetyków!

Nie sądzę,by ktoś rozdawał coś za darmo. Pewnie jest to na zasadzie powysyłaj zaproszenia,znajomym,zbieraj punkty. A kończy się jak zawsze sad(

32

Odp: Testowanie kosmetyków!

Odnośnie testowania, to ostatnio zaczęłam używać kosmetyków naturalnych. Powiem Wam świetna sprawa, przynajmniej wiem co kładę na twarz. Myślę, że każda kobieta powinna kiedyś spróbować. Polecam Wam, może Was też zainspiruje smile

Ostatnio edytowany przez karola14 (2014-09-12 12:55:44)

33

Odp: Testowanie kosmetyków!

Rozdawać za darmo to może nikt nie rozdaje, ale przy odrobinie kreatywności można coś tam wygrać wink

Ja biorę udział w fajnym konkursie Vichy Idealia. Może i Was zainteresuje.

34

Odp: Testowanie kosmetyków!

Dobre coś tam smile cały zestaw pełnowartościowych kosmetyków tu widzę. Takiego Idealnego zestawu mi trzeba. Zaraz wysyłam swoje zgłoszenie ze zdjęciem smile

35

Odp: Testowanie kosmetyków!

A nagród do rozdania mają ponad tysiąc. Taka sytuacja... idealna smile Myślę, że szanse są duże!!

36

Odp: Testowanie kosmetyków!

jeszcze nie brałam udziału w takiej akcji, ale tutaj widzę, ze aż 3000 zestawów czeka, szanse zatem spore, zgłosiłam się

37

Odp: Testowanie kosmetyków!

Świetna sprawa z tym konkursem  .„Podaruj sobie i swojej przyjaciółce ‘Sposób na perfekcyjną skórę’”. Zgłosiłam się również, ciekawa jestem czy uda mi się, polecam można się zgłaszać do 5 stycznia 2015r.

38

Odp: Testowanie kosmetyków!

[quote=adriana15]Świetna sprawa z tym konkursem ‘Sposób na perfekcyjną skórę’”. Zgłosiłam się również, ciekawa jestem czy uda mi się, polecam można się zgłaszać do 5 stycznia 2015r.[/quote]
Ej ciekawa jestem, co to za kosmetyki jakiej marki. Muszę namówić koleżankę by się ze mną zgłosiłą.

39

Odp: Testowanie kosmetyków!

Właśnie dostałam do przetestowania próbkę kremu L'Oréal Skin Perfection, jest naprawdę zachwycający, ma delikatną konsystencję, łatwo się wchłania, powoduje, że cera staje się nawilżona, wygładzona oraz miękka. O dalszym testowaniu napiszę później wink

40

Odp: Testowanie kosmetyków!

też dostałam, konkretnie to krem udoskonalający 50 ml oraz skoncentrowane serum udoskonalające 30 ml marki L'Oreal Skin Perfection, wygląda fajnie, konsystencja jest super, teraz sprawdzam jak działa wink

41

Odp: Testowanie kosmetyków!

Ja właśnie przeczytałam info, że też się zakwalifikowałam i czekam na produkty, czyli to krem lub serum L'oreal. Super nie mogę się już doczekać. Jak wasze pierwsze wrażenia?

42

Odp: Testowanie kosmetyków!

Ja dostała krem wink Testuję już kilka dni i jestem z niego zadowolona i na pewno bedę go kupować. Skóra jest po nim wygładzona i kolor się wyrównuje

43

Odp: Testowanie kosmetyków!

Hej dziewczyny ten krem jest bardzo skuteczny, doskonale redukuje zaczerwienienia skóry, które ostatnio bardzo mi przeszkadzają.

44

Odp: Testowanie kosmetyków!

po tygodniu zauważam, że pory są znacznie mniej widoczne, więc już coś działa smile A jak u Was?

45

Odp: Testowanie kosmetyków!

[url]https://www.facebook.com/?ref=tn_tnmn[/url] zapraszam na blog , stronka ofeminin daje fajne próbki i wizaż

46

Odp: Testowanie kosmetyków!

Podajesz dane do testowania a w zamian dostajesz oferty z wszystkimi możliwymi rzeczami smile Oczywiście do kupienia, nie testowania smile

47

Odp: Testowanie kosmetyków!

[quote=kaweczka]po tygodniu zauważam, że pory są znacznie mniej widoczne, więc już coś działa smile A jak u Was?[/quote]
Ja powiem tak, na pewno ma fajną lekką konsystencję oraz przyjemny zapach. Szybko się wchłania, przez co super sprawdza się pod podkład. Nie miałam większych problemów z rozszerzonymi porami, także w tej kwestii ciężko mi ocenić...A jeszcze skóra zrobiła się gładsza i taka miła w dotyku smile

48

Odp: Testowanie kosmetyków!

a co powiecie o serum? też macie? używacie? albo krem BB? Widziałam już w rossmannie, że je mają.

49

Odp: Testowanie kosmetyków!

Ja mam krem BB z Skin perfection i powiem Ci że bardzo mi odpowiada. Przede wszystkim dlatego że się równomiernie rozprowadza i nie robi takiej sztucznej maski. Wygląda bardzo naturalnie na skórze
[url=http://s746.photobucket.com/user/hadassa1987/media/CAM002961_zpsae19fb75.jpg.html][img]//i746.photobucket.com/albums/xx104/hadassa1987/CAM002961_zpsae19fb75.jpg[/img][/url]

50

Odp: Testowanie kosmetyków!

ale się ładnie wtapia w ocień skóry, jaki to odcień?