26

Odp: skórki wokół paznokci

Ja ostatnio kupiłam żel z essence, jest całkiem fajny, polecam wypróbować. smile pisałam o nim u mnie na blogu: [url]http://my-love-cosmetics.blogspot.com/2011/12/inglot-maso-do-rak-i-paznokci-essence.html[/url] smile

27

Odp: skórki wokół paznokci

Ja przestałam dręczyć skórki  i o dziwo, bardzo szybko same zrobiły się ładniejsze.

28

Odp: skórki wokół paznokci

nie polecam wycinać skórek bo pote okropnie odrastaja i to BOLI! ja tak jak niechcemisie dsuwwałam skórki drugim paznokciem przez jakiś czas a teraz się nauczyły i juz nie wchodzą mi w drogę wink

29

Odp: skórki wokół paznokci

Ja często tak robiłam kiedy się denerwowałam albo nudziłam. To byla alternatywa dla obgryzania, zeskrobywania lakieru, rysowania dupereli na ostatniej stronie zeszytu i szarpania chusteczki higienicznej big_smile

30

Odp: skórki wokół paznokci

Skórki namiętnie 'pędzluję' oliwką - taką zwykłą, noł nejm. Wcieram też rycynę jak mnie najdzie wink

31

Odp: skórki wokół paznokci

Skórki usuwam preparatem z Killys, a pielegnuje olejkiem z Inglota:)

32

Odp: skórki wokół paznokci

na moje skórki bardzo fajnie działa zwykła maść ochronna z witaminą a smile wyglądają duuużo lepiej niż wcześniej wink

33

Odp: skórki wokół paznokci

Ja kiedyś miałam jakiś płyn zmiękczający z Joko taki różowy ale nazwy za cholere nie pamiętam tongue Fajny był... A teraz używam zwykłej oliwki jaką kupi się w każdym sklepie z akcesoriami do paznokci a usówam najczęściej frezarką wink

34

Odp: skórki wokół paznokci

ja mam obecnie maść na skórki i do paznokci - dostałam od koleżanki, natomiast moja manicurzystka zawsze mi mówi - zwykły olej spożywczy, no chyba że masz za dużo pieniędzy wink

35

Odp: skórki wokół paznokci

A czy miałyście ten żel pomarańczowy do skórek z Avon  ; )

36

Odp: skórki wokół paznokci

kurcze, też sie muszę za nie zabrać, bo masakra, ale zawsze mam wrażenie, że chyba po prostu nie umiem tego robić wink

37

Odp: skórki wokół paznokci

Polecam preparat z manhattana smile To co prawda mój pierwszy i nie mam porównania, ale jestem z niego bardzo zadowolona.

38

Odp: skórki wokół paznokci

Ja mam lovely kupiony  w Rossmanie i sprawdza się smile

39

Odp: skórki wokół paznokci

proponuję wypróbować sally hansen - jak dla mnie jest super

40

Odp: skórki wokół paznokci

Nigdy nie miałam problemu ze skórkami wokół paznokci aż do momentu kiedy zaczęłam używać odzywki do paznokci Eveline 8w1, która bardzo  przesuszyła moje skórki...Teraz stosuję na dłonie kąpiele w ciepłej oliwie i jest lepiej:)

41

Odp: skórki wokół paznokci

Dobra frezarka zrobi swoje, odsyłam was tutaj - [url]http://sklep.new-nails.com/frezarka-do-manicure-pedicure.html[/url]
Taki sprzęt będzie się nadawał nie tylko pod profesjonalne zastosowanie - sprawdzi się również w domu. Zakładając, że zależy wam na ładnych paznokciach.

42

Odp: skórki wokół paznokci

Cena tej frezarki jest powalająca. To chyba jednak urządzenie do gabinetów kosmetycznych, a nie do osobistego użytku, no chyba, że ktoś ma tyle kasy, że go na taki bajer stać smile. Do skórek używam ostatnio preparatu Sally Hansen, który udało mi się dorwać po promocyjnej cenie na internetowej wyprzedaży: zlotewyprzedaze.pl. Na razie sprawdza się bardzo dobrze.

43

Odp: skórki wokół paznokci

To zależy - moja koleżanka kupiła ją na osobiste zastosowania. Masz rację, kwestia kasy, ale sprzęt jest dobry.
Zresztą każdy kto robi paznokcie myśli też o tym, żeby w ten sposób dorabiać...

44

Odp: skórki wokół paznokci

je niestety skubię skórki sad koleżanka namówiła mnie na jakiś wypasiony krem na skórki z konikiem. zapłaciłam majątek.. i stoi:/

45

Odp: skórki wokół paznokci

Polecam kosmetyk z firmy FM jednak nie znam jego prawidłowej nazwy bo zdarły mi się napisy smile Wygląda jak lakier do paznokci, szybko się wchłania i spełnia swoją rolę.

46

Odp: skórki wokół paznokci

Mam wazelinkę z jessici, stosuję ją już trzeci rok, jak dla mnie  jest rewelacyjna, zarówno na zimę czy na lato, nie ma znaczenia.

47

Odp: skórki wokół paznokci

A ja wycinam od lat choć wiem że nie wolno, ale środki do zmiękczania u mnie nie działają

48

Odp: skórki wokół paznokci

Wycinanie powoduje że skórki twardnieją, i jeszcze bardziej narastają. Lakiery z jessici znam ale wazelinki nie. W jaki sposób się ją aplikuje?

49

Odp: skórki wokół paznokci

A ja odsuwam szpatułką i już tak się "przyzwyczaiły" że same wrastają "do tyłu...:)

50

Odp: skórki wokół paznokci

Spróbujcie sobie tej samej oliwki o której ja pisałam. Jeśli będziecie systematyczne to zauważycie efekty. Ta oliwka u mnie po kilku dniach zmieniła charakter paznokci. Później było tylko lepiej. Skórki stały się zdrowe, nie są takie suche i całość paznokcia wygląda po prostu zadowalająco.