26

Odp: ZAPUSZCZAMY WŁOSY - kółko wsparcia

Zapuszczając włosy lepiej ich nie suszyć suszarką, bo wtedy końce się kruszą i nigdy się nie doczekacie odpowiedniej długości

27

Odp: ZAPUSZCZAMY WŁOSY - kółko wsparcia

niekoniecznie, ja od zawsze suszę suszarką i nie łamią mi się końcówki

28

Odp: ZAPUSZCZAMY WŁOSY - kółko wsparcia

Może masz dobre geny;) Ja niestety nie...

29

Odp: ZAPUSZCZAMY WŁOSY - kółko wsparcia

I ja się dziewczyny dołączam! Jeszcze nigdy nie wytrwałam w moim postanowieniu o długich włosach. Może tym razem się uda.

30

Odp: ZAPUSZCZAMY WŁOSY - kółko wsparcia

Uwielbiam dlugie wlosy , sama takie mam. Wiec trzymam kciuki za was wszystkie ktore zapuszczaja

31

Odp: ZAPUSZCZAMY WŁOSY - kółko wsparcia

Ja zapuszczając włosy postawiłam przede wszystkim na delikatną pielęgnację i odżywianie. Odstawiłam farby drogeryjne i prostownicę. Przerzuciłam się na kosmetyki apteczne, szczególnie polecam farbę Biokap, która świetnie odżywia włosy, są po niej gładki, miękkie i lśniące. Farba nie szkodzi włosom, ponieważ nie zawiera chemicznych substancji których jest pełno w farbach z drogerii.

32

Odp: ZAPUSZCZAMY WŁOSY - kółko wsparcia

jakakolwiek farba naturalna jest lepsza niż te chemiczne, póki farbowałam to stosowałam basmę

33

Odp: ZAPUSZCZAMY WŁOSY - kółko wsparcia

I ja zapuszczam włosy, a w związku z tym staram się je mocno zregenerować – kosmetyki bez SLS i parabenów, najlepiej ekologiczne na naturalnych składnikach. Co prawda zaczęły się trochę puszyć, ale jonizacja w suszarce pomaga i nie ma już potrzeby stylizacji, choćby prostownicą. Poza tym, mocno zastanawiam się nad olejowaniem by je ładnie wygładzić

34

Odp: ZAPUSZCZAMY WŁOSY - kółko wsparcia

Olejowanie jest dobrym pomysłem zwłaszcza że chcesz je odżywić:) Ale z suszarką by uważała,bo może zniszczyć cały efekt

35

Odp: ZAPUSZCZAMY WŁOSY - kółko wsparcia

Najlepszą motywacją do zapuszczania włosów jest własny ślub! ;-)) moje sięgają już prawie pasa, ale jestem 2 miesiące po ślubie, znudziła mi się ta fryzura i gorąco mi w te upały, bo włosy mam grube i ciężkie. Właśnie noszę się z zamiarem zmiany fryzury, ale jak się zapuszczało przez 1,5 roku włosy, to teraz jakoś tak żal się ich pozbyć tongue

36

Odp: ZAPUSZCZAMY WŁOSY - kółko wsparcia

Ja najdłużej wytrzymałam rok, potem już mnie wzięło na zmiany i podcięłam... Z krótszymi jest więcej możliwości stylizacji.

37

Odp: ZAPUSZCZAMY WŁOSY - kółko wsparcia

[quote=wittchen]Ja najdłużej wytrzymałam rok, potem już mnie wzięło na zmiany i podcięłam... Z krótszymi jest więcej możliwości stylizacji.[/quote]

A zawsze mi się wydawało, że to dłuższe włosy stwarzają większe możliwości, bo można je upinać na różne sposoby... tongue Ja w końcu się zdecydowałam i ścięłam znaczną część moich włosów big_smile

38

Odp: ZAPUSZCZAMY WŁOSY - kółko wsparcia

Warto eksperymentować i sprawdzać różne warianty fryzury. Ja swego czasu miałam długie włosy, później loki a teraz mam krótkie. Kolor też zmieniałam kilka razy, nie lubię mieć długo tej samej fryzury. Pamiętam, że gdy byłam młodsza bardzo męczyło mnie , teraz już nie mam z tym problemu. Najważniejsze to odpowiednie dbanie o włosy i tego się trzymam. Staram się, by były zdrowe i lśniące.

Ostatnio edytowany przez angela80 (2013-08-08 09:42:27)

39

Odp: ZAPUSZCZAMY WŁOSY - kółko wsparcia

Mi bardzo się podobają sposoby takie jak tutaj

40

Odp: ZAPUSZCZAMY WŁOSY - kółko wsparcia

Ja już mam długie, ale mi się znudziły i bardzo za mną ostatnio chodzi by je ściąć...

41

Odp: ZAPUSZCZAMY WŁOSY - kółko wsparcia

Ja odkąd pamiętam mam długie, kilka razy nachodziło mnie obciąć tak drastycznie, np poniżej uszu, ale zawsze tchórzyłam i konczyło sie na podcięciu koncówek. Jak widze ze niektóre dziewczyny tak zawzięcie walcza o długie to mnie przekonuje żebym nie obcinała smile

42

Odp: ZAPUSZCZAMY WŁOSY - kółko wsparcia

Ja podcinam co 3 miesiące o 2 cm, więc i tak przyrastają na długość, a nie szpecą ich zniszczone końcówki:)

43

Odp: ZAPUSZCZAMY WŁOSY - kółko wsparcia

Ja mam za ramiona i planuję do polowy pleców - już nie zapuszczam do pasa bo to za duży kłopot potem z pielęgnacją