1

Temat: Testowanie kosmetyków!

Na portalu UrodaiZdrowie.pl możecie testować kosmetyki:

w pierwszej kolejności zapraszamy do zarejestrowania się na portalu Urodaizdrowie.pl (założenie konta) i dodanie swojego profilu do naszej Bazy Blogerek tutaj:

[url]http://urodaizdrowie.pl/szukamy-nowych-testerek[/url]

zachęcamy do korzystania z Przewodnika dla Blogerek

[url]http://urodaizdrowie.pl/szukamy-nowych-testerek[/url]

zapraszamy też do dodawania postów w KLUBIE BLOGERA

[url]http://urodaizdrowie.pl/blogi-nowe[/url]


OBECNIE TESTOWANE PRODUKTY:

[url]http://urodaizdrowie.pl/category/kosmetyki-testy[/url]

2

Odp: Testowanie kosmetyków!

szczerze to dziwne to.....

3

Odp: Testowanie kosmetyków!

Testowanie kosmetyków to na stronach takich jak ta... a ten odnośnik wygląda na polecający, więc nie jestem zainteresowana. Jestem w tym głupim shiny box. Do kitu takie stronki.

4

Odp: Testowanie kosmetyków!

ja też jestem na tym shinybox ale jak dla mnie to pic na wodę fotomontarz ;-)

Ostatnio edytowany przez lejdiis94 (2012-07-25 20:24:14)

5

Odp: Testowanie kosmetyków!

Czytałam o tym testclubie - przede wszystkim baza danych osobowych, nieźle na tym zarobią wink

6

Odp: Testowanie kosmetyków!

Zgadzam się z poprzedniczką smile tylko i wyłączanie naszych personaliów smile można poczytać sobie o tym nawet na ich profilu na fb smile

7

Odp: Testowanie kosmetyków!

Czy ktoś kiedyś w ogóle dostał jakieś kosmetyki z tego lub z Shiny Box??

8

Odp: Testowanie kosmetyków!

Przecież od razu widać, że chodzi wyłącznie o zbieranie danych a nie testowanie. Dostałyście coś kiedyś za darmo???

9

Odp: Testowanie kosmetyków!

Zapraszam na mój fan page

10

Odp: Testowanie kosmetyków!

Ja dostawałam już Shinybox i byłam tym bardzo zadowolona, miszel jeżeli chcesz dostawać to zapraszam

11

Odp: Testowanie kosmetyków!

Witam  polub moją stronkę dziękuję i zapraszam serdecznie

12

Odp: Testowanie kosmetyków!

Ja razie kosmetyków za darmo jeszcze nie dostałam ale kilka innych rzeczy (widoczne na moim blogu) tak.

13

Odp: Testowanie kosmetyków!

[quote=kasiulka5868]Czy spotkałyście się z darmowym testowaniem kosmetyków i perfum. Przyznaje, że zaintrygowała mnie taka propozycja:) Korzystałyście z czegoś takiego? Można coś dostać?
Co Wy na no?[/quote]

zawsze mnie śmieszy jak zgrywa nieświadomość ktoś, kto wrzuca link z własnym na końcu numerem referencyjnym smile

14

Odp: Testowanie kosmetyków!

Nie testowałam kosmetyków, ale jak by ktoś dał je za free, to każdy by chciał je testować.

15

Odp: Testowanie kosmetyków!

Nie za free, tylko musisz napisać opinię, to też jakaś forma "zapłaty":)

16

Odp: Testowanie kosmetyków!

Jestem blogerką i sama otrzymałam do testów balsam do ust Carmex i dwa kremy do rąk. Po prostu testujesz, piszesz recenzję. Dla firmy to reklama, czyli zyskujesz i ty i firma.
Czytam wiele blogów i niektóre blogerki prawie co tydzień otrzymują jakieś rzeczy do testów. Niektóre otrzymują ciuchy i robią z nimi stylizacje, oczywiście podpisują skąd ten ciuch mają.
Całkiem dobra zabawa, jeżeli poważnie się tym zająć.

17

Odp: Testowanie kosmetyków!

Też bym nie polecała tego Testclubu. Dla mnie sprawdzone i pewne są strony Ofeminin oraz Uroda i Zdrowie smile Wiem, że ich konkursy czy propozycje testowania są uczciwe.

18

Odp: Testowanie kosmetyków!

Oszukują i wyłudzają dane  sad Coraz więcej takich firm

19

Odp: Testowanie kosmetyków!

Jeszcze wiem ze na stronie Bangla można testować kosmetyki.

20

Odp: Testowanie kosmetyków!

ja dostałam kosmetyki do testowania od bangla.pl. Można również testować na streetcom'ie.
Testclub to jedna z tych stron, gdzie trzeba podać dane, polecać jak najwięcej, udostępniać itd. Nie słyszałam, żeby ktoś dostał coś od nich.
Najgorsze są strony, gdzie trzeba wpisać numer telefonu- wtedy przysyłają sms'y weryfikujące za które płaci odbiorca, czy tego chce czy nie.

21

Odp: Testowanie kosmetyków!

Tez mi się wydaje, że coraz więcej stron próbuje od nas wyłudzić dane... Jesli my nic w zamian nie dajemy, nie jestśmy zobligowane np. do napisania recenzji, to co to za testowanie?

22

Odp: Testowanie kosmetyków!

Co do wspomnianego Shinyboxa, nie jest to żadne oszustwo. I kupowałam, i zbierałam za punkty. Jak ktoś chce, polecam wykupienie abonamentu.
Można zrezygnować w dowolnym momencie, ale ja jak dotąd byłam zadowolona z wszystkich pudełek (miałam 5). Duuużo radości w każdej edycji:)

23

Odp: Testowanie kosmetyków!

Ja jestem testerką na portalu Samplecity i muszę powiedzieć, że jest to jedyny portal z którego otrzymuję darmowe próbki do testowania. W 100% uczciwy. Na koniec wypełnia się tylko ankietę oceniającą produkt, bez zbędnych ceregieli. Testowałam nie tylko kosmetyki, ale i herbaty, gumy, teraz zakończyłam test pysznych makaronów:)

24

Odp: Testowanie kosmetyków!

Cześć kobietki  możecie znalezć opinie o kosmetykach zanim postanowicie je kupić

25

Odp: Testowanie kosmetyków!

gdzieś czytałam o testowaniu, nawet parę zgłoszeń wysłałam, ale lipa, bez odzewu