76

Odp: okropny cellulit

Też tego używałam i bez skutku, więc nie polecam

77

Odp: okropny cellulit

Co jak co ale cellulit to ma prawie każda kobieta nawet te najchudsze czyli modelki. Ja chodzę 5 dni w tygodniu do siłowni  i jak najbardziej ciało wyglada super co z tego jak mój cellulit jest straszny , moje mięśnie wypchały go na wierzch. Jak byłam u dr.Maruszy na botoxie , powiedziałm mu o cellulicie a on zaproponował mi lipolizę iniekcyjną , termin mam za 15 dni. Spróbuje i dam znać

78

Odp: okropny cellulit

Cellulit to podobno zmora około 90% kobiet. Myślę, że wszystko to zależy w dużej mierze od tego jak człowiek się odżywia. Kiedyś nie było tak dużej ilości przetwarzanego jedzenia i np. moja 50-letnia mama pochwalić może się gładką skórą, a ja, jej córka, już nie. Dobre kremy, masaże mogą pomóc, ale całkowicie już raczej cellulitu nie usuną, mogą go jedynie znacznie zmniejszyć, a to już coś.

79

Odp: okropny cellulit

Chyba tylko zostaje metoda operacyjna, mnie dotąd nie pomogły ani masaże, ani kremy, ani algi...

80

Odp: okropny cellulit

Polecam dużo ruchu i pływanie, wtedy tkanka tłuszczowa się "rozbija"

81

Odp: okropny cellulit

masaże szorstką gąbką trochę pomagają

82

Odp: okropny cellulit

Kremy są skuteczne póki je używasz i coś robisz ze sobą ćwiczysz masujesz ciężko z tym walczyć ,ale i dieta ma duże znaczenie!

83

Odp: okropny cellulit

Nie trzeba stosować rygorystycznej diety, najważniejsze jest urozmaicenie, jedzonko na talerzu powinno wygladać "kolorowo"...trochę tego, trochę tamtego a nie kotlet i ziemniary. Jest wiele mozliwości aby posiłek był zdrowy i apetycznie wyglądał. Ja piję zieloną herbatkę staram się dużo spacerować, latem rower, nie ma się co forsować jeżeli ktoś do tej pory "siedział w domu", no i kosmetyki mogą w znaczacy sposób umozliwić szybsze pozbycie się cellulitu. Ja mam wypróbowany Drenafast żel kupiłam go niedawno a już widzę efekty, skóra jest gładsza, nie klei  sie do ubrań- szybko sie wchłania. Wskładzie ma : arnikę, algi, kofeinę. Powodzenia w walce smile

84

Odp: okropny cellulit

W kwestii cellulitu to uważam, że powinno się połączyć kilka rzeczy na raz. zdrowy styl życia, racjonalny sposób odżywiania się i dużą dawkę aktywności fizycznej, które w połączeniu z zabiegami wykonywanymi najwyższej jakości sprzętem (jak np. Alma Accent XL), w certyfikowanych salonach mogą przynieść wymierne korzyści zdrowotne, jak i pielęgnacyjne dla naszego ciała

85

Odp: okropny cellulit

Ja też mam z cellulitem straszne problemy, niestety w domu niewiele da się z tym zrobić. Dieta, kremy i masaże to podstawa jeśli chodzi o pielęgnację antycellulitową. Przegladam też teraż różne Oferty SPA. Uważam, że taki cały seans pielęgnacyjny może mieć zbawienne skutki, najważniejsza jest jednak regularność, czy to pielęgnacji w domu, czy też w profesjonalnych zabiegach. Warto wybierać renomowane kosmetyczki i ośrodki.

Ostatnio edytowany przez moliv (2013-02-17 23:01:38)

86

Odp: okropny cellulit

Zależy jak jest duży, ja pozbyłam się go stosując naraz serum, peeling i kapsułki doustne

87

Odp: okropny cellulit

Kapsułki celluoff do zdobycia w moim rozdaniu - zapraszam
kraina-testow.blogspot.com/2013/02/kolejne-rozdanie-z-suplementami.html

88

Odp: okropny cellulit

Mam celulit, jak to kobieta po 30-tce.

89

Odp: okropny cellulit

Ja odbyłam kurs odchudzania i na nim poznałam kilka tajników walki z cellulitem. W zasadzie sporo tego jest - moim zdaniem skuteczne są masaże antycellulitowe, a do tego ćwiczenia i dieta.

90

Odp: okropny cellulit

Dzięki za rady.

91

Odp: okropny cellulit

Prawda o cellulicie jest taka, ze każda z nas go ma, tylko w różnym stopniu i domowe sposoby raczej nie działają. Dziś wszystko można znaleźć w internecie więc wyrzucani kasy w błoto  czyli na takie kursy uważam za totalną bezmyślność

Ostatnio edytowany przez milagro (2013-02-26 11:42:40)

92

Odp: okropny cellulit

No, ja bym też dużej kasy na takie coś nie przeznaczyła, ale jak ktoś nie ma co z nią zrobić, to niech wydaje.

93

Odp: okropny cellulit

[quote=notesik]z doświadczenia wiem,że wszystkie kremy i balsamy, które mają zlikwidować cellulit nie są skuteczne:( Próbowałam naprawdę wielu, może i skóra wyglądała lepiej ale cellilit nawet się nie zmniejszył:( Znacie jakieś skuteczne zabiegi( profesjonalne), które pomagają zlikwidować "pomarańczową skórkę"? Długo trzeba czekać na efekty?[/quote]

Witaj,
poniżej podrzucam różne zabiegi na cellulit. W zależności od zabiegu na efekty czekamy różnie. Zabiegi te trzeba jednak powtarzać i efekt następuje najczęściej bo kilku próbach, nie po pierwszej ;-)

Zanim jendak zdecydujesz się na konkretny zabieg najlepiej skonsultuj się ze specjalistą, który pomoże Ci wybrać odpowiednie rozwiązanie.

94

Odp: okropny cellulit

[quote=Marcy]W kwestii cellulitu to uważam, że powinno się połączyć kilka rzeczy na raz. zdrowy styl życia, racjonalny sposób odżywiania się i dużą dawkę aktywności fizycznej, które w połączeniu z zabiegami wykonywanymi najwyższej jakości sprzętem (jak np. Alma Accent XL), w certyfikowanych salonach mogą przynieść wymierne korzyści zdrowotne, jak i pielęgnacyjne dla naszego ciała[/quote]

Podzielam! Trzeba działać kompleksowo :-). Same kremy, masaże nie wystarcza, trzeba postawić też na racjonalną dietę i profesjonalne zabiegi. Te Accent XL są naprawdę spoko, mojej siostrze mąż sprezentował pakiet i jest bardzo zadowolona z efektów. ;-)

95

Odp: okropny cellulit

Podzielam zdanie, ze na cellulit trzeba zadziałac kompleksowo. Dieta to podstawa, tylko problem w tym, ze nasze pozywienie nie zawiera odpowiedniej ilosći witamin i minerałow, dlatego warto dołączyć naturalne suplementy diety, aby uzupełnić niedobory. Ruch to drugi bardzo ważny czynnik i oczywiscie zawsze istotne są kosmetyki. Świetnie sprawdza się maseczka iłowa z Dr Nony z balsamem tonizujacym. Te produkty odżywią skórę i ujędrnią:)

96

Odp: okropny cellulit

Zgadzam się z przedmówcą. Według mnie dieta, ćwiczenia i masaże to podstawa. Ja korzystam z oferty gabinetu pani Krystyny Bartoszek w Pabianicach. Miałam już kilka serii medshape i muszę stwierdzić, że na takie efekty jak po tych masażach to w najśmielszych marzeniach nie liczyłam. Niesamowita sprawa. Cellulit jest dużo mniej widoczny, a ja po każdym zabiegu czuję się świetnie. Prócz tego oczywiście cały czas się ruszam i dbam o odżywianie. Nie ma lepszych sposobów na cellulit.

97

Odp: okropny cellulit

czy to mozliwe zeby facet miał cellulit?!

98

Odp: okropny cellulit

Jeja, widzę, że wiele kobiet cierpi tak jak ja z powodu cellulitu. Za oknem ciepło, a ja wstydzę się założyć krótkie spodenki:( Podobno w Centrum Estetyki w centrum Warszawy wykonują zabiegi na cellulit, które są skuteczne. Próbowała któraś z Was? Chodzi mi o to miejsce: centrumestetykiciala.pl. Doradźcie mi!!!

99

Odp: okropny cellulit

Cellulit ma każda kobieta, tylko częściej występuje ten bardzo widoczny:) Nie róbcie problemu z tego co naturalne, z cellulitem też można żyć...

100

Odp: okropny cellulit

Niestety ale zwykle jest tak widoczny że najgorzej jest założyć kostium na plażę i potem czuć się fatalnie... Ja bym chciała się go pozbyć na stałe...