51

Odp: okropny cellulit

A w czasie legitymowania dociekliwy celnik albo policjant powie: to nie pani! I dowód do wyrzucenia.

52

Odp: okropny cellulit

Nie ma jakiejś znaczącej różnicy, pan policjant najwyżej pomyśli, że lekko się jej przytyło.

53

Odp: okropny cellulit

Czasem takie poprawki zmieniają człowieka nie do  poznania (patrz plakaty z ostatniej kampanii)

54

Odp: okropny cellulit

Oj, zauważyłam. Lokalna kandydatka witająca się z Tuskiem jako stara baba z pomarszczoną twarzą i na plakacie wyborczym wyglądająca jak lalka Barbie - na plakacie dałabym jej 30 lat, a jest po 50.

55

Odp: okropny cellulit

cwiczenia, masaze , wysilek, samodyscyplina, Fitness, masaze, zdrowe odzywianie, pielegnacja. Innych sposobow nie znam. Moze jeszcze pomoc skalpel ale pote bedzie widialo wszystko jak u aktorek.....ijjj. Odsysanie tluszczu z ud ponad kolanami pozostawia beznadziejny efekt po jakichs dwoch latach widzuisz roznice jak nie przestrzegasz diety.

56

Odp: okropny cellulit

najgorszy siedzący tryb życia, nadużywanie alkoholu, jedzenie pokarmów z dużą zawartością tłuszczów i oczywiście nie stosowanie masaży itp

57

Odp: okropny cellulit

Muszę popracować nad punktem 1 i 4 wink

58

Odp: okropny cellulit

Pracuj pracuj. Ja masaże zaniedbałam, więc 4.

59

Odp: okropny cellulit

marzy mi się masaż ....

60

Odp: okropny cellulit

Ja i mój chłopak uczymy się na sobie wzajemnie. Mamy księgę instruktażową i kurs dvd. Instruktor wszystko dokladnie pokazuje. Przyjemne z pożytecznym, mówię Wam smile

61

Odp: okropny cellulit

Oprócz diety i masaży można spróbować terapii od wewnątrz. Ostatnio pojawiły się na rynku polskim kapsułki CelluOFF o unikalnym składzie, opartym na naturalnych substancjach. Efekty widoczne są juz po kilku tygodniach.

62

Odp: okropny cellulit

Właśnie wygrałam celluoff w ich konkursie na facebooku. Testerki chwalą ten suplement diety. Zaczęłam ćwiczenia i dietkę. Zobaczymy czy efekty będą.

Ostatnio edytowany przez foczka (2012-03-28 15:07:00)

63

Odp: okropny cellulit

Witam. Dobrymi zabiegami na pozbycie sie celulitu jest :
- lipo max ( połaczenie fali radiowych, podczerwieni i vacum )
- endermologia
- mezoterapia igłowa
- dodatkowo odpowiednia dieta
Wszystkie te zabiegi wykonuje w salonie w którym pracuje. Salon miesci sie w Warszawie na bemowie. ( mezoterapie igłową , wykonuje rownież w domu.
Wiecej informacji na priv : [email protected]

64

Odp: okropny cellulit

No właśnie też mi się wydaje, że najlepszym sposobem na skórkę pomarańczową są zabiegi w SPA. Z tego co się orientowałam to jednym z ciekawszych jest Slim Cell. Wiem, że można go zrobić w Primavera SPA. Działa on na wszystkie stopnie cellulitu. Może warto spróbować smile

65

Odp: okropny cellulit

ja walcze z cellulitem: piję dużo wody+ dieta+ plus stosuje takie sprzęty jak

derma roller

i chińskie bańki gumowe


derma roller jest fajny bo oprocz cellulitu działa również na moje rozstepy;) dokupiłam do niego kolagen i moja skóra po 7 miesiaccah stosowania jest o niebo lepsza!!moja kolezanka chodziła na zabieg do kosmetyczki (zabieg z derma rollerem) i pierwszy zabieg 250zł:/ pozniej też zakupiła derma roller i również sobie chwali;) naprawdę polecam

66

Odp: okropny cellulit

widze, że nie tylko ja tu używam tego dermarollera;) zgadzam się z "aniabiz" super rzecz!!
Ja najpierw stosowałam 0,5 na zmarszczki ,cellulit.Już na drugi dzień moja buzia była piekniejsza;) jakby bardziej wypoczeta ,podkład lepiej wyglądał na buzi;)zmarszczki z czoła znikneły;)))
A teraz mam 2mm typowy na cellulit.Rewelacja!!!!!!
Stosowałam też chińskie bańki gumowe. Są to rzeczy w bardzo przystępnej cenie a ich efekty zniewalające!!Od teraz kazdy kosmetyk nakładany na ciało działa 100razy lepiej i intensywniej;) Bo derma roller na skórze tworzy mikronakłucia przez co preparaty wchodzą wgłąb skóry a nie tylko na jej powierzchnie!! Polecam wam;)))

67

Odp: okropny cellulit

[quote=justyna]marzy mi się masaż ....[/quote]
oj mi dzisiaj też, niestety w miejscu do którego lubię chodzić zapisywać trzeba się przynajmniej 2-3 tygodnie szybciej sad

68

Odp: okropny cellulit

Ja również miałam kiedyś problem z cellulitem pomimo, iż byłam szczupła osobą. Jednak po przejściu na zdrowe odżywianie (jedzenie wielu owoców, warzyw, mało przetworzonych produktów), odstawieniu słodyczy i piciu dużej ilości napojów (głównie woda i zielona herbata) cellulit całkowicie zniknął. Pomogło to o wiele bardziej niż te wszystkie gąbki, masażery i balsamy, które również stosowałam. Niestety sposób nie jest łatwy dla osób, które nie mają silnej woli, samozaparcia i konsekwencji...

69

Odp: okropny cellulit

Masz małe dziecko? Nie masz czasu ćwiczyć, a chcesz wrócić do sylwetki sprzed ciąży? CORPO FIT przygotował dla Ciebie specjalną ofertę zabiegów - szybkich i skutecznych. Od dziś nie musisz tracić czasu na siłownie oraz motywacji na nieskuteczne diety. Oferta naszego gabinetu została tak skonstruowana, aby jak najlepiej zaspokoić Twoje potrzeby.

Krótkie i skuteczne zabiegi, fachowe porady, dobór diety ... Nie czekaj, zapisz się już dziś i zrób pierwszy krok ku wymarzonej figurze.

70

Odp: okropny cellulit

Jak nie ma się motywacji to żaden doradca ani najlepszy gabinet nie pomoże...

71

Odp: okropny cellulit

Często to jest problem zdrowotny, zmienia się gospodarka hormonalna po ciąży i nie tak łatwo schudnąć
Natura dba o to, by mieć czym karmić dziecko i nie pozwala na zbytnia utratę wagi bo to nie jest odpowiednie też dla dziecka

72

Odp: okropny cellulit

No właśnie, organizm broni się przed nadmiernym chudnięciem i magazynuje tłuszcz na gorsze czasy... To cały problem, a nie brak chęci

73

Odp: okropny cellulit

Ja tam na cellulit na udach chodzę na mezoterapie igłową. Mam taki ulubiony gabinecik w Szczecinie i lekarka robi mi specjalnie dobrane koktajle do mezo. Próbowałam wielu rzeczy, jednak ze wszystkich to akurat działa najlepiej.
Tylko nie dać się namówić na salon kosmetyczny. Kosmetyczka nie może stosować takich skutecznych preparatów i robić takich  zabiegów. Chodzi mi o prawdziwą mezoterapie igłową ze strzykawką i igłą. To tylko u lekarza medycyny estetycznej.

74

Odp: okropny cellulit

A mnie pomaga peeling z kawy (tak 2,3 razy w tygodniu) a po peelingu żel Drenafast. Skóra jest cudownie gładziuteńka smile

75

Odp: okropny cellulit

Najważniejsze to ruszać się i ćwiczyć jak najczęściej!!! Aby zapobiegać i niwelować cellulit poza uprawianiem sportu, osobiście używam serum wyszczuplającego Colway z kolagenem naturalnym. Ma świetny kawowy zapach i nie lepi się. Efekty są naprawdę widoczne a moja pomarańczowa skórka to już przeszłość. smile