51

Odp: Jakie sporty uprawiacie ?

Nie znam się na tym, ale już się z Tobą zgodzę, bo widziałam co się stało z kolezanką, która zaczęła chodzić na zumbę. Bardzo chwaliła właśnie swoją instruktorkę, a ona sama był chodzącym powerem dzieki zajęciom... choć zwykle jest leniwa...

52

Odp: Jakie sporty uprawiacie ?

A ja mam w domu taki sprzecik jak orbitrek. Stawiam go sobie niedaleko TV i oglądam seriale big_smile Aktywnie rzecz jasna:D nie mam czasu na fitness zresztą  zajęcia są o różnych godzinach i ciężko się do nich dopasować więc zdecydowałam się ta taki zakup smile Polecam dla zapracowanych big_smile

53

Odp: Jakie sporty uprawiacie ?

Też tak kiedyś robiłam z rowerkiem big_smile stawiałam przed tv i oglądałam i pociłam się nie wiem kiedy, fajna to była sprawa ale teraz już specjalnie nie mam ani czasu ani miejsca

54

Odp: Jakie sporty uprawiacie ?

Ja tam lubię rolki smile Rower też jest super, ale odkąd mieszkam w dużym mieście, jazda straciła wiele ze swojego wyciszającego uroku sad

55

Odp: Jakie sporty uprawiacie ?

Myślę, że wystarczy znaleźć jakieś spokojniejsze miejsce, np. ja lubię jeździć w parku

56

Odp: Jakie sporty uprawiacie ?

Całe lato jeżdżę do lasu poszaleć na rowerze - szkoda, że już jest zimno!

57

Odp: Jakie sporty uprawiacie ?

Dzis u mnie pogoda niestety nie na rower, straszna plucha, śnieg z deszczem i ślisko...

58

Odp: Jakie sporty uprawiacie ?

Słyszałam, że w święta ma być śnieg, więc nawet wypady na rower odżałuję, byle był wreszcie zimowy świąteczny klimat...

59

Odp: Jakie sporty uprawiacie ?

Teraz te prognozy tak zawodzą, że ja się raczej spodziewam pluchy i +5 stopni

60

Odp: Jakie sporty uprawiacie ?

A ja wierzę że wreszcie będzie śnieg!

61

Odp: Jakie sporty uprawiacie ?

Kasia00! na sankach się więcej spala niż na rowerze, trzeba się wdrapywać z powrotem na górkę, a jeśli jeszcze się kogoś do tej górki na tych sankach z domu ciągnie to już w ogóle.

62

Odp: Jakie sporty uprawiacie ?

Już szukam jakiejś górki w okolicy, coby schudnąć przed sylwestrem...

63

Odp: Jakie sporty uprawiacie ?

Mnie wystarczy 2 dniowa głodówka oczyszczająca:)

64

Odp: Jakie sporty uprawiacie ?

Ja bym nawet dnia nie wytrzymała, chyba mam za szybką przemianę materii

65

Odp: Jakie sporty uprawiacie ?

Przed Sylwestrem ją zastosowałam, ale byłam tak osłabiona, że musiałam się najeść przed imprezą

66

Odp: Jakie sporty uprawiacie ?

Chciałabym zacząć uprawiać jogę. Niestety pozycje nie są tak łatwe jak mogłoby się wydawać. W ogóle nie jestem rozciągnięta, dlatego sprawia mi to wielką trudność. Na razie zaczęłam od leciutkich, kilkuminutowych ćwiczeń rozciągających. Poza tym staram się robić jakieś zwykłe skłony itd. przy każdej nadarzającej się okazji. Mam nadzieję, że da to jakiś pozytywny skutek. No a na wiosnę, standardowo, powrót do jazdy na rowerze smile

67

Odp: Jakie sporty uprawiacie ?

Ja ćwiczę o pół roku i rzeczywiście początki były trudne, ale nie ma co się od razu forsować, zacznij od podstawowych pozycji

68

Odp: Jakie sporty uprawiacie ?

Chodzisz na zajęcia czy sama w domu ćwiczysz?

69

Odp: Jakie sporty uprawiacie ?

W domu, czasem w towarzystwie koleżanki, która chodziła wcześniej na profesjonalny kurs

70

Odp: Jakie sporty uprawiacie ?

Mam poradnik o jodze, ale ciągle brakuje czasu żeby ją zacząć...

71

Odp: Jakie sporty uprawiacie ?

[quote=lama]A ja mam w domu taki sprzecik jak orbitrek. Stawiam go sobie niedaleko TV i oglądam seriale big_smile Aktywnie rzecz jasna:D nie mam czasu na fitness zresztą  zajęcia są o różnych godzinach i ciężko się do nich dopasować więc zdecydowałam się ta taki zakup smile Polecam dla zapracowanych big_smile[/quote]

ja postępuje podobnie jak Ty. Też kupiłam sobie orbitrek, taki właśnie jak [url=http://sportbody.pl/orbitrek-magnetyczny-avanti-sg811e_p1671]tutaj[/url] i mam motywację, żeby ćwiczyć. Z tym, że częściej niż oglądanie TV słucham sobie muzyki w tym czasie.

72

Odp: Jakie sporty uprawiacie ?

No właśnie, a mnie brak motywacji....

73

Odp: Jakie sporty uprawiacie ?

Ja cale życie miałam problem z motywacją do uprawiania sportu;) raz na pół roku basen albo łyżwy ale brakło mi w tym systematyczności. Ostatnio zaczęłam chodzić na ściankę wspinaczkową i to pierwszy sport który uprawiam regularnie już miesiąc;) także chyba trzeba znaleźć swoją dziedzinę, która na prawdę nas wkręci

74

Odp: Jakie sporty uprawiacie ?

Kiedy jest zimna to dużo osób, w tym ja uprawia oczywiście sport zimowe jak jazda na nartach, snowboard itepe ale w tym roku osobiście sobie odpuściłem narty i ogólnie góry i wybrałem wczasy nad morzem, zawsze to jakaś odmiana bo przyjęło się, że w lecie jeździ się na plażę, a kiedy spada śnieg to w góry ale przecież można inaczej wink

75

Odp: Jakie sporty uprawiacie ?

nigdy w zimie nie byłam nad morzem... Chyba czas to zmienić