76

Odp: Jakie sporty uprawiacie ?

Ja ćwiczę z mel b:jak dla mnie super. polecam

77

Odp: Jakie sporty uprawiacie ?

A ja trochę orbiterka, rowerka i bieżni, no i Zumba :-)

78

Odp: Jakie sporty uprawiacie ?

Ooo, tak zumba jest wspaniała:)

79

Odp: Jakie sporty uprawiacie ?

Ostatnio byłam na lodowisku, ale się wyszalałam na łyżwach - polecam!

80

Odp: Jakie sporty uprawiacie ?

Spacer, rower, skakanka, brzuszki.

81

Odp: Jakie sporty uprawiacie ?

bieganie i ostatnio wciągnęło mnie   aqua fitness  . Bardzo fajny sport godny polecenia.

82

Odp: Jakie sporty uprawiacie ?

Ja tam lubię ruch ;] jednak ostatnio zaczęły mnie boleć kolana.. kochane to ból stawów.. Także jak już będziecie ćwiczyć lepiej nie bagatelizować takich bóli. Zajrzyjcie - .Zadbajostawy.pl

Ostatnio edytowany przez Nina32 (2013-05-19 13:03:16)

83

Odp: Jakie sporty uprawiacie ?

Ja od listopada do chwili obecnej i dalej będę kontynuować P90X, czyli Insanity, do tego na zmianę stepper i od wiosny bieganie na świeżym powietrzu smile Raz na jakiś czas ćwiczenia na mięśnie brzucha i spacerki, które kocham. Zdobyłam niezłą kondycję, -11kg, jędrniejsze ciało, sporo centymetrów w obwodach mniej, a co najważniejsze przestał mnie boleć kręgosłup smile
Polecam Wam każdą aktywność, byle się ruszać.
Jak się wkręcicie to nie będziecie mogli przestać ćwiczyć smile Ja tak mam.

84

Odp: Jakie sporty uprawiacie ?

Ja biegam od jakiegos czasu co rano i przyznam że trochę mnie wciągnęło:) To uzależnia, ale pozytywnie...

85

Odp: Jakie sporty uprawiacie ?

U mnie różnie bywa z regularnością tongue Ale spacery i rolki są na porządku dziennym, oprócz tego nordic walking, ale umiejętny, a nie łażenie i podpieranie się kijkami ;-)) trochę ćwiczeń fitness w domu, ze sprzętem i bez, ale to nie jakoś bardzo regularnie, bo brakuje mi czasu, sił i motywacji tongue

86

Odp: Jakie sporty uprawiacie ?

A ja ostatnio wciągnęłam się w CrossFit, niby to sport dla facetów, siłowy, wytrzymałościowy, ale kobiety też trenują. Ja spróbowałam i nie żałuje, początki były bardzo trudne, ale jeżeli można pokonać własne słabości to staysfakcja jest wtedy największa.

87

Odp: Jakie sporty uprawiacie ?

Przez internet, dokładnie sklep [url]http://sportbody.pl[/url] kupiłam sobie orbitrek i ćwiczę ostro. Do tego dieta dobrana przez dietetyka. Oprócz orbitreka jeszcze biegam i chodzę na basen.

88

Odp: Jakie sporty uprawiacie ?

A ja zamierzam wciągnąć sie w skituring i freeriding. Oczywiście odpowidnia dieta również bedzie dla mnie wskazana. Zima co prawda się kończy, ale przerzuce sie na bieganie. natchnienie czerpie z Freesports.pl. Myslałam, że żeby ćwiczyć to musze wykupić karnet na siłownię i jeszcze zaopatrzyć sie w kosztowne sprzety do domu. A tu wystarczy tylko trochę pomysleć. jesli nie macie pomysłu na aktywność to polecam ten serwis. Z pewniścią znajdziecie coś dla siebie

Ostatnio edytowany przez sylwia4012 (2014-03-05 22:22:41)

89

Odp: Jakie sporty uprawiacie ?

Nie wiem czy podciągnąć to pod sport, ale u mnie w mieście otworzyli taką siłownię na powietrzu. Bardzo fajny sprzęt do różnych partii ciała. Mam nadzieję, że nie zniszczą tego zbyt szybko i będzie służył wielu osobom smile Sama oczywiście mam zamiar z niej korzystać.

90

Odp: Jakie sporty uprawiacie ?

Nordic Walking, za pomocą tych kijków niepostrzeżenie można przemierzać kilometry;)

91

Odp: Jakie sporty uprawiacie ?

[quote=Iwona-bloguje]Nie wiem czy podciągnąć to pod sport, ale u mnie w mieście otworzyli taką siłownię na powietrzu. Bardzo fajny sprzęt do różnych partii ciała. Mam nadzieję, że nie zniszczą tego zbyt szybko i będzie służył wielu osobom smile Sama oczywiście mam zamiar z niej korzystać.[/quote]

Bardzo fajna rzecz, u nas niedaleko bloku też jest tak niby siłownia i bardzo dużo osób korzysta, co najfajniejsze to najwięcej osób w podeszłym wieku, czyli babcie i dziadkowie smile
Ja sama chodzę na basen, jeżdżę na rowerze i przymierzam się do jogi smile

92

Odp: Jakie sporty uprawiacie ?

[quote=huku]Nordic Walking, za pomocą tych kijków niepostrzeżenie można przemierzać kilometry;)[/quote]

Nording Walking dla każdego!
[url]http://sanitas.wroclaw.pl/[/url]

Ostatnio edytowany przez tetrus (2015-12-19 14:39:56)

93

Odp: Jakie sporty uprawiacie ?

Ja właśnie od kilku miesięcy pomykam sobie z kijkami i jest rewelacyjnie. Na początku było ciężko, ramiona i nogi bolały, ale teraz to jest już frajda. Udało mi się nawet schudnąć 4kg przez 4miesiące. Zima wcale nie przeszkadzała w chodzeniu, a tym bardziej taka jaką mieliśmy zeszłego i tego roku:) Teraz namówiłam koleżankę i razem pomykamy. Wszyscy mówią, że kijki są bardzo drogie. To jakaś bzdura na sklep.freesports.pl  mają na nie super promocje. Do tego można też kupić fajną odzież termoaktywną

Ostatnio edytowany przez magda906 (2014-04-01 09:46:26)

94

Odp: Jakie sporty uprawiacie ?

3-4 razy w tygodniu na zmianę biegam oraz jeżdżę na rowerze,do tego jak już ktoś wyżej pisał mam także przy boisku otwartą mini siłownie z maszynami do ćwiczeń z własnym ciężarem ciała na powietrzu z której często korzystam.

95

Odp: Jakie sporty uprawiacie ?

Moje najczęściej uprawiane sporty to bieganie oraz jazda na rowerze, lecz gdy pogoda mi nie dopisuje, wykonuję również ćwiczenia w domu.

96

Odp: Jakie sporty uprawiacie ?

Tenis stołowy:)

97

Odp: Jakie sporty uprawiacie ?

Mel B , Chodakowska, Kendo, Bieganie i ROWER big_smile:D:D Jest genialnie smile

98

Odp: Jakie sporty uprawiacie ?

Ostatnio skakanie na skakance, dobrze formuje mięśnie nóg:)

99

Odp: Jakie sporty uprawiacie ?

Teraz to tylko wchodzenie po schodach, bo mieszkam na 4 piętrze bez windy...

100

Odp: Jakie sporty uprawiacie ?

Ja codziennie biegam. Mam w telefonie Endomondo i chcę pokonywać coraz to dłuższe dystanse. Poza tym często chodzę też na siłownię. Odprężają mnie te wszystkie treningi grupowe smile