101

Odp: Prezenty ślubne

Albo weekend w ciekawych miejscach, ale osobno żeby od siebie odpoczęli - należy im się po ćwierć wieku ciągłego bycia razem wink A co z tego wyniknie, któż to wie?

102

Odp: Prezenty ślubne

Raczej ich nie wyślę nigdzie, bo mój tata pracuje w soboty, a urlopu nie weźmie już, bo w czerwcu byli nad morzem 2 tygodnie... Dlatego to odpada... Myślałam, żeby kupić im coś fajnego, a zarazem symbolicznego... Ale nie mam pomysłu sad Za to czasu coraz mniej na myślenie... Ehh... Muszę mieć prezent na niedzielę...

103

Odp: Prezenty ślubne

a z moich pomysłów nic??
te kieliszki z grawerem są piękne ... mój Tata ma taki na 50 - warto! mam namiar na grawera w Warszawie jakby co smile

ew. jak lubią - grę planszową, moi uwielbiają!

104

Odp: Prezenty ślubne

Do Warszawy mam jakieś 500km tongue To troszkę za daleko tongue Ale jutro wybieram się na poszukiwania czegoś po sklepach smile Może wpadnie mi coś w oko smile

105

Odp: Prezenty ślubne

Może jakiś zestaw do domowego SPA...? Ale wtedy zajmą Ci łazienkę na cały wieczór i to też niedobrze...

106

Odp: Prezenty ślubne

wybieramy się ze znajomymi na wesele i postanowiliśmy zrobic parze młodej prezent, a mianowicie złożyliśmy się na voucher do spa , żeby odpoczeli sobie po trudach wesela i przygotowań do ślubu, uważam , że to fajny nieoklepany prezent, wybraliśmy hotel Głęboczek , bo akurat nie daleko mieszkają , ale mamy nadzieję, że będą bardzo zadowoleni ,ja bym na pewno była

107

Odp: Prezenty ślubne

Jeśli nie mieli w planie podróży poślubnej to pomysł jest świetny.

108

Odp: Prezenty ślubne

Ninek, wybrałaś już coś?

109

Odp: Prezenty ślubne

ja już kilka razy się spotkałam z karnetem do SPA - pomysł fajny, o ile jest to karnet "otwarty" a nie z wykorzystaniem w konkretnym dniu smile

110

Odp: Prezenty ślubne

Też prawda.
Ja do spa to wybrałabym się w podróż przedślubną, razem z druhnami najlepiej smile

111

Odp: Prezenty ślubne

Już czuję się zaproszona wink

112

Odp: Prezenty ślubne

nie zapominajcie, że ja też jestem druhna big_smile big_smile big_smile

113

Odp: Prezenty ślubne

Ale będzie tłok w tym spa... wink Zjazd forumowiczek z U&Z!

114

Odp: Prezenty ślubne

I przygotujcie się na tsunami wink

115

Odp: Prezenty ślubne

Już wypożyczyłam średniowieczną zbroję z Muzeum Wojska Polskiego, więc nic mi się nie stanie wink

116

Odp: Prezenty ślubne

No wiesz, jakby co to w raporcie będzie napisane, że przestarzały sprzęt miałaś. Ja bym Ci  poradziła zaopatrzyć się w skafander z Muzeum NASA. Tak z troski, bo Cię lubię.

117

Odp: Prezenty ślubne

kurde nawet nie pomyślałam, że takie spa to może byś świetne miejsce na wieczór panieński, nie każdy przeciez musi szaleć w tę noc,  może szaleć ze swoja urodą. Bardzo fajny pomysł, przecież jak można na prezent dac takie spa to i na spędzić tam chwilę przed ślubem też można. Ale byłby ubaw chmara dziewczyn kąpienie się w winie w tym Głęboczku, no mógłby to być niezapomniany panieński

118

Odp: Prezenty ślubne

hehe no w sumie racja tongue a i pewnie narzeczony byłby zadowolony, że jego wybranka nie szaleje nie wiadomo gdzie, a tylko relaksuje się w spa tongue

119

Odp: Prezenty ślubne

[quote=Ninek]hehe no w sumie racja tongue a i pewnie narzeczony byłby zadowolony, że jego wybranka nie szaleje nie wiadomo gdzie, a tylko relaksuje się w spa tongue[/quote]

Dokładnie, a po drugie wcześniej wspomniany Głęboczek ma także ofertę dla par wink więc obydwoje państwo młodzi mogą się odprężać po nerwówce weselnej wink korzystając z zabiegów z wina i winogron. Winoterapia jest naprawdę pobudzająca, zarówno dla ducha jak i ciała.

120

Odp: Prezenty ślubne

Moja znajoma miała ostatnio ślub i poprosiła zamiast kwiatów o kawy i herbaty, bardzo fajny pomysł i do tego praktyczny

121

Odp: Prezenty ślubne

Tylko co potem zrobić z całymi kilogramami kawy i herbaty? No chyba że sklep otworzyła i sprzedawała... Fajniejszym pomysłem są np. maskotki dla domu dziecka, żeby przy okazji zrobić coś dobrego...

122

Odp: Prezenty ślubne

Tak, to chyba lepszy pomysł niż np. pieniądze - słynne wpłaty gości na ślubie Kwaśniewskiej nie "wypaliły"...

123

Odp: Prezenty ślubne

Porażka! Ale to tyko potwierdza pewną prawdę - bogaty zwykle jest skąpy.

124

Odp: Prezenty ślubne

bo mu wiecznie mało, czuje ze ma mniej niż mają inni bogaci...

125

Odp: Prezenty ślubne

Ja w prezencie ślubnym dostałam wyjazd dla dwóch osób do Spa smile świetny prezent. Po tych wszystkich przygotowaniach do ślubu, organizacji wesela i przejściu przez to można było odpocząć w towarzystwie męża:D Bardzo byliśmy zadowoleni i nacieszyliśmy się sobą i relaksem