101

Odp: ilość lakierów...

Hmmm, dawno nie liczyłam. Jak liczyłam ostatnio to było ich około 25... teraz jest pewnie trochę więcej :>
<poszłam policzyć>
No ładnie, tak (+/- 5) uzbierało się już 55 buteleczek ;o

Ostatnio edytowany przez ejndzel (2012-01-28 20:50:39)

102

Odp: ilość lakierów...

A ja mam jakieś 15. Więc to dopiero początek kolekcjonowania. Ale zawsze mam tak, że jak kupie nowy to i tak od razu się nim nie maluje tylko musi poczekać kilka dni w pudełeczku big_smile

A tak na marginesie to dzisiaj przypadkowo trafiłam na ten portal, ale od razu mi się spodobało no i jestem smile

103

Odp: ilość lakierów...

Ja ostatnio zrobiłam przegląd i miałam 30  a teraz mam 26. 4 zaschły na amen nawet zmywacz nie pomógł. ; /

104

Odp: ilość lakierów...

Ja mam ponad 60 smile
najlepsze są z Avonu i Inglota, duża buteleczka i nigdy nie gęstnieją, długo się trzymają

105

Odp: ilość lakierów...

Przedwczoraj zakupiłam kolejne 4 lakiery smile z czego jeden magnetyczny big_smile I jest rewelacyjny big_smile Bardzo mi się podoba to, że szybko można stowrzyć coś fajnego smile

106

Odp: ilość lakierów...

Ja mam około 20 smile

107

Odp: ilość lakierów...

Mam nadzieję, ze nikt nie dostanie zawału... 93 smile

108

Odp: ilość lakierów...

No ja mam lekko ponad 20 smile Jak liczyłam ostatnio to było ich 21, ale od tego czasu jeszcze kilka ich kupiłam smile uwielbiam je, im więcej tym lepiej smile

109

Odp: ilość lakierów...

Heh, chyba się nie powinnam odzywać, gdyż mam już koło 140 i na tym się na pewno nie skończy. Od razu uprzedzam: nie, nie jestem manicurzystką oraz o dziwo, używam wszystkich lakierów, które mam:) Po prostu jestem zdania, że każdy ma jakąś swoją małą manię... jedni zbierają znaczki, a inni lakiery, chociaż to dość kosztowne hobby;)

110

Odp: ilość lakierów...

mam ok. 50 lakierów, w tym odżywki, topy itd. ostatnio robiłam porządki i mam kilka lakierów na wymianę, raz lub dwa razy użytych, więc jeśli któraś z Was byłaby zainteresowana zwolnieniem mi miejsca na nowe cuda, piszcie na PW. smile

111

Odp: ilość lakierów...

[quote=farfallebelle]Heh, chyba się nie powinnam odzywać, gdyż mam już koło 140 i na tym się na pewno nie skończy. Od razu uprzedzam: nie, nie jestem manicurzystką oraz o dziwo, używam wszystkich lakierów, które mam:) Po prostu jestem zdania, że każdy ma jakąś swoją małą manię... jedni zbierają znaczki, a inni lakiery, chociaż to dość kosztowne hobby;)[/quote]

Naprawdę używasz wszystkich? ale numer. No chyba że malujesz każdy paznokieć inaczej. big_smile

112

Odp: ilość lakierów...

Ja mam około 20 lakierów- większość pastele;)

113

Odp: ilość lakierów...

A ja w większości ciemne i mocne kolory. kiedyś lubowałam się w odcieniach różu, od intensywnych po jasne, niemal biale, ale to było dawno.

114

Odp: ilość lakierów...

Ja nie mam zbyt dużej ilości lakierów, ok 10. Wolę częściej zmieniać i przede wszystkim kupuję takie w małych buteleczkach bo potem zbyt szybko zasychają a ich konsystencja jest okropna.

115

Odp: ilość lakierów...

około 15, w większości to prezenciki od mojej siostry big_smile

116

Odp: ilość lakierów...

Mam około 20 smile

117

Odp: ilość lakierów...

Ja mam 53 haha smile jestem lakieromaniaczką i ciągle kupuje.. a i tak brakuje mi jeszcze paru kolorów smile

118

Odp: ilość lakierów...

ok. 20

119

Odp: ilość lakierów...

33, właśnie policzyłam tongue

120

Odp: ilość lakierów...

ja mam ok 15-20 + dwie odżywki;)

121

Odp: ilość lakierów...

[quote=niechcemisie][quote=farfallebelle]Heh, chyba się nie powinnam odzywać, gdyż mam już koło 140 i na tym się na pewno nie skończy. Od razu uprzedzam: nie, nie jestem manicurzystką oraz o dziwo, używam wszystkich lakierów, które mam:) Po prostu jestem zdania, że każdy ma jakąś swoją małą manię... jedni zbierają znaczki, a inni lakiery, chociaż to dość kosztowne hobby;)[/quote]

Naprawdę używasz wszystkich? ale numer. No chyba że malujesz każdy paznokieć inaczej. big_smile[/quote]


Naprawdę:) Niektóre z nich mają już po kilka lat, a poza tym ja kolor paznokci średnio co dwa dni zmieniam:)

122

Odp: ilość lakierów...

Ja tez mam około 20 ale ciągle dokupuję kolejne.
Czytam że kupujecie w malych buteleczkach żeby się nie zestarzały....ja jeżeli kupuję lakier który mi się podoba to mam go max 3 miesiące bo sie po prostu kończy....mało który lakier u mnei się zestarzał.

123

Odp: ilość lakierów...

Mam 2 lakiery i jeszcze ich  mało kiedy używam i przez to je wyrzuciłam, bo nie lubię gromadzenia.

124

Odp: ilość lakierów...

27 heheh big_smile Ale to z odżywkami itp. Połowa z nich do wyrzucenia, ale jakoś tak mi szkoda wink

125

Odp: ilość lakierów...

Do mojej kolekcji dołączyły trzy nastepne... big_smile
I love it!
Pamiętam jak kiedyś w sklepie, w którym pani mnie już dobrze zna, kupowałam bodajże cztery lakiery, a ona na to w śmiech i mówi:"Na tydzień wystarczy".