76

Odp: ilość lakierów...

Koło 100 smile Dużo nawet nie otwartych smile

77

Odp: ilość lakierów...

Ups... to po co je kupiłaś? Przyznaj się, masz z tym problem? Ja kiedyś kupowałam nałogowo babskie gazety i nawet wieli z nich nie przeglądalam, tylko rzucałam w kąt po przyjściu do domu. Kiedyś się ocknęłam, wzięłam te gazety, kalkulator i jak podliczyłam, że w ciągu niecalego miesiąca wydałam na nie ponad 100zł tak przestałam kupować i trzymałam się 2-3 tutułów, później jednego, a teraz wcale nie kupuję.
Co do lakierów, każdego musialam przynajmniej spróbować od razu po zakupie.

78

Odp: ilość lakierów...

ja po prostu jestem w sklepie - O fajny kolor bedzie mi pasował - biorę wink
i tak sie zbiera wink Jestem uzalezniona od kupwania zestawów kosmetyków na allegro i tam też sa czasami lakiery i tak właśnie z 5 podstawowych lakierów zrobiło się 45 wink

79

Odp: ilość lakierów...

ja nawet nie wiem kiedy moja "kolekcja" nabrała taakich rozmiarów roll


ale nie mam z tym problemu big_smile już nawet nie pamiętam kiedy ostatnio kupiłam lakier:)

Ostatnio edytowany przez lidzia007 (2011-12-27 22:37:44)

80

Odp: ilość lakierów...

[quote=niechcemisie]Ups... to po co je kupiłaś? Przyznaj się, masz z tym problem? Ja kiedyś kupowałam nałogowo babskie gazety i nawet wieli z nich nie przeglądalam, tylko rzucałam w kąt po przyjściu do domu. Kiedyś się ocknęłam, wzięłam te gazety, kalkulator i jak podliczyłam, że w ciągu niecalego miesiąca wydałam na nie ponad 100zł tak przestałam kupować i trzymałam się 2-3 tutułów, później jednego, a teraz wcale nie kupuję.
Co do lakierów, każdego musialam przynajmniej spróbować od razu po zakupie.[/quote]


Nie no, nie mam jakiegoś wielkiego problemu ale przecież to nie moja wina, że wszystkie mi się podobają? smile

81

Odp: ilość lakierów...

[quote=taml92][quote=niechcemisie]Ups... to po co je kupiłaś? Przyznaj się, masz z tym problem? Ja kiedyś kupowałam nałogowo babskie gazety i nawet wieli z nich nie przeglądalam, tylko rzucałam w kąt po przyjściu do domu. Kiedyś się ocknęłam, wzięłam te gazety, kalkulator i jak podliczyłam, że w ciągu niecalego miesiąca wydałam na nie ponad 100zł tak przestałam kupować i trzymałam się 2-3 tutułów, później jednego, a teraz wcale nie kupuję.
Co do lakierów, każdego musialam przynajmniej spróbować od razu po zakupie.[/quote]


Nie no, nie mam jakiegoś wielkiego problemu ale przecież to nie moja wina, że wszystkie mi się podobają? smile[/quote]

Skąd ja to znam tongue

82

Odp: ilość lakierów...

Hehhe dokładnie wink Aaaa już się gubię;)

83

Odp: ilość lakierów...

Zdenerwowałaś mnie, muszę kupić sobie lakier. Dzisiaj mało mi oczy nie wyszły jak w drogerii zobaczyłam cały koszyk lakierów. Wyobraziłam sobie jak wkładam w niego ręcę i grzebię i wybieram, och big_smile

84

Odp: ilość lakierów...

To trzeba było to zrobić, pokuś się diabłowi! smile

85

Odp: ilość lakierów...

I chyba jutro tak zrobię. Pójdę i kupię sobie coś, żeby poprawić sobie nastrój po świątecznym obżarstwie.

86

Odp: ilość lakierów...

Ale obżarstwo przecież też poprawia humor, chociaż nie.. etap jedzenia tak, ale po jedzeniu... przygnębienie i wyrzuty sumienia big_smile

87

Odp: ilość lakierów...

Wyrzuty wyrzutami, ale waga łazienkowa rzuciła mi obelgę prosto w twarz.

88

Odp: ilość lakierów...

ja mam 25lakierów:p

89

Odp: ilość lakierów...

hehe dlaczego waga?:D

90

Odp: ilość lakierów...

Stanęłam na niej przed i po, a ona mi po obżarstwie świątecznym naigrywa się ze mnie i kłamie prosto w twarz bezczelnie pokazując mi, że jestem grubaskiem, który podczas świąt się dopasł.

91

Odp: ilość lakierów...

Ja mam około 100;)

92

Odp: ilość lakierów...

chyba wolę żyć w błogiej nieświadomości ile dokładnie ich mam wink pewnie też coś koło 100

93

Odp: ilość lakierów...

Ja przy was robię się małą myszką tongue mam około 20 tongue

94

Odp: ilość lakierów...

ups, ja mam około 60 yikes część miałam na paznokciach wiele razy, a część z nich raz lub dwa...
cóż jestem maniaczką chyba big_smile

95

Odp: ilość lakierów...

Już się martwiłam, że wyjdę na lakieroholiczkę, ale widzę, że są tu dziewczyny posiadające tyle lakierów co ja, czyli na ten moment już około 100 sztuk wink Do niektórych często wracam, inne czekają na lepsze czasy wink Np latem lubię malować paznokcie na jasne, pastelowe kolory, natomiast zimą utrzymuję ciemną kolorystykę. Sama nie wiem z czego to wynika. po prostu zimą źle się czuję z pstrokatymi paznokciami.

96

Odp: ilość lakierów...

Rodzynka1989, szalejesz!! big_smile

97

Odp: ilość lakierów...

Oj tam oj tam ;P

98

Odp: ilość lakierów...

Ja mam ok.30 sztuk i nadal kupuje. Nowe. ;p
Takiego fioła mam. ;d

99

Odp: ilość lakierów...

Ja mam dwa;)

100

Odp: ilość lakierów...

[quote=Alena]Ja mam dwa;)[/quote]
Moja siostra zawsze ma dwa, raz jej sie zdarzyło mieć trzy. Przynajmniej nie wyrzuca pieniędzy, tylko kupi sobie lakier i używa aż zużyje, wtedy kupuje następny. Ja tak nie potrafię.