51

Odp: Avon czy Oriflame?

Ja juz od dawna nie kupuję w Avonie i Orfilamie z kilku powodów:
- wspieram polskie kosmetyki, które sa rewelacyjne Ziaja, Farmona, Bielenda, Eris
- kupuję produkty, które mogę zobaczyć,
- stawiam na jakość - niestety Avon strasznie spadł z jakości

52

Odp: Avon czy Oriflame?

uwielbiam ten przebój,

53

Odp: Avon czy Oriflame?

Może Cię nie przebiję, ale... też znam jednego chłopaka smile to narzeczony mojej koleżanki :-)
płyn matujący extra sprawa! nie wiedziałam, że jest coś takiego - ale ten szary.... łaaadny smile choć nie wiem do czego mi by pasował? Ja raczej wolę kolorowe, "radosne" paznokcie, żeby jakoś ożywić całokształt

54

Odp: Avon czy Oriflame?

Dla mnie nie ma różnicy skąd jest kosmetyk, byle mi odpowiadał i był na moją kieszeń. Niektórych rzeczy też nie kupiłabym bez obejrzenia, sprawdzenia, powączania, dlatego proszę o próbki. Z Avonu lubię lakiery do paznokci i jestem bardzo zadowolona z tuszu do rzęs Super SHOCK. Antyperspiranty za to i biżuteria to totalna klapa i tandeta, zapachy nietrwałe, ale kilka urzekło mnie bardzo.

Co do paznokci ja nie zdobię, maluję całą płytkę na jeden kolor, no chyba że french, to dwa. Eh, chciałam właśnie zobaczyć jak będzie się prezentował czarno-szary i nie zobaczę.

55

Odp: Avon czy Oriflame?

ja też nie ozdabiam paznokci, raz kiedyś miałam krwistą czerwień i małe kamyczki - chyba cyrkonie na kilku paznokciach, ale nie pasowało mi to, raz też miałam tęczę big_smile na każdym paznokciu miałam cienkie pionowe paseczki w rożnych kolorach, do czarnego stroju i kolorowych filcowych korali  big_smile
ale to wyjątki potwierdzające regułę smile

56

Odp: Avon czy Oriflame?

Raz sobie zrobiłam zebrę na paznokciach, ale ogólnie to po prostu raz: nie uważam na pazurki, więc szybko by mi coś odleciało, obdrapało się itd., dwa: ja nie mam tej precyzji, która pozwala zdobić paznokcie i tej cierpliwości, która pozwala siedzieć i czekać aż ktoś zrobi, trzy: średnio mi się to podoba, cztery: dzięki lakierowi staram się wysmuklić paznokcie, ponieważ mam szeroką płytkę, pięć: do szkoły raczej nie nosze biżuterii i wogóle przez szkołę zaczęłam rzadko nosić, ale wolę już pierścionek czy bransoletkę założyć raz takie raz siakie, a gdybym miała świecidełka jeszcze na paznokciach móglby być nadmiar. A tak wogóle to chyba powinnyśmy pisać o tym w temacie paznokcie, ale jakoś nas zniosło smile

57

Odp: Avon czy Oriflame?

oj tam od razu zniosło nas wink
ja też absolutnie nie ozdabiam sobie paznokci sama - sama tylko na jeden kolor a i to mi krzywo wychodzi big_smile

58

Odp: Avon czy Oriflame?

W Avonie są korektory w pisaku (nie tylko w Avonie), czy ktoś orientuje się czy są może takie, które da się napełniać zmywaczem i z jakiej są firmy? Nie chcę takiego jednorazowego, a przydałby się bardzo, bo też w pośpieczu zdarza się wyjechać, kiedy nie chcę zamalowywać całej płytki.

59

Odp: Avon czy Oriflame?

jakie korektory w pisaku? To znaczy takie kredki?

60

Odp: Avon czy Oriflame?

Do paznokci, wypełnione zmywaczem, żeby skorygować to co tu i ówdzie wyjechało za linię lub na skórkę.

61

Odp: Avon czy Oriflame?

ja baaardzo lubię avon . nie dlatego , ze jestem konsutantką , ale dlatego bo ich jakość na prawde sie polepszyła wink
Praktycznie nie mam zysku z tego , ze jestem konsultantką , bo wolę kupić sobie za to kosmetyki wink
na prawdę te kosmetyki sa tanie , nie mowie że wszystkie są rewelacyjne ale jeśli mówicie , zę jesteście uczylone na avon to nimozliwe. Jeśli uczyla Was np. kokosowy basam to przeciez truskawkowy ma już inny skład. A przecież taki produkt ZAWSZE możecie zwrócić swojej konsultantce i ona zwróci Wam całe pieniądze.;))

62

Odp: Avon czy Oriflame?

Wole Avon. Byłam konsultantką i bardzo polubiłam ich kosmetyki. smile

63

Odp: Avon czy Oriflame?

O super Sweetie, że jesteś konsultantką, bo mam parę pytań:
1. Czy konsultantka płaci za próbki perfum, szminek i podkładów i za reklamówki, a jeśli tak to ile?
2. Czy te korektory do paznokci w pisaku są jednorazowe czy może da się je napełniać zmywaczem? Jeśli miałaś z nimi styczność.

64

Odp: Avon czy Oriflame?

Wiem, że pytanie do sweetie ale ja za próbki nie płaciłam smile Często do każdego katalogu są próbki;)

65

Odp: Avon czy Oriflame?

O widzisz... miałam koleżankę, która czasem wałki mi kręciła i może bym się czegoś nowego o jej ściemach dowiedziała big_smile

66

Odp: Avon czy Oriflame?

Co opowiadała?:D haha

67

Odp: Avon czy Oriflame?

Więc tak ja sama się upomniałam o próbki jak rozpoczęłam moją przygodę z Avon wink
Myślę , ze gdybym o to nie poprosiła po prostu by mi tego nie dali .. ;/
Na pewno pomysleli , ze małolata to można byle co wcisnąć a tu taki wałek ;p
Dostałam ok. 30 perfum , 5 szminek i ok.10 produktów w saszetkach .
W pierwszym zamówieniu przyszły do mnie tez 4 próbki.
Teraz to się skończyło w magazynie konsultantki na ostatniej stronie mogę zamówić próbki .
Wiem że próbki 4 kremów to coś ok. 4 zł a jak z perfumami to nie wiem bo nie zamawiałam jeszcze wink
A co do tych zmywaczy to też nie mam pojęcia bo jestem  w Avon doiero 3 katalogi i nikt tego nie zamawiał , ale wydaje mi się , że jak wyschną to chyba można ten zmywacz gdzies tam wstrzyknąć strzykawką wink

68

Odp: Avon czy Oriflame?

A mi się wydaje, że te pisaki nie są uzupełniane smile

69

Odp: Avon czy Oriflame?

A reklamówki dostajesz do zamówień? Czy kupujesz?

70

Odp: Avon czy Oriflame?

nie dostaję , ale nie wiem ile kosztują bo ja moim klientkom pakuje w reklamówki z H&M itp wink

71

Odp: Avon czy Oriflame?

Avon jest tańszy ale w większości kosmetyki do pielęgnacji zwłaszcza twarzy mnie uczulają, Oriflame obecnie straszna drożyzna. Wolę polskie firmy typu Ziaja, Joanna czy ostatnio Marion ( coraz większy wybór i niskie ceny).

72

Odp: Avon czy Oriflame?

[quote=taml92]Co opowiadała?:D haha[/quote]
To nie tylko to, ale głónie o to się na nią wściekłam:
[url]http://urodaizdrowie.pl/forum/post/42327/#p42327[/url]

73

Odp: Avon czy Oriflame?

Zdecydowanie Avon, moja koleżanka jest konsultantką i od niej kupuję kosmetyki. W 100% nie jestem przekonana co do produktów do twarzy, toników i żeli myjących,  gdyż mam wrażliwą cerę. Kiedyś stosowałam pewien tonik tej firmy i nie za dobrze się to skończyło. Ostatnio faktycznie przesadzili z cenami. Jak zamawiam to żele pod prysznic, płyny do kąpieli, kosmetyki kolorowe. Jeszcze nigdy nie kupowałam od nich żadnego perfum, czy dezodorantu.

74

Odp: Avon czy Oriflame?

Wg mnie w Avonie mozna znaleźc perełki kosmetyczne-np.kredka żelowa SuperShock czy perełki rozświetlające. Każda firma ma swoje lepsze i gorsze produkty.
Co do Ori, to nigdy nic z tej fimry nie miałam, bo nie mam dostepu do konsultantki:)

75

Odp: Avon czy Oriflame?

Jeden z najfajniejszych zapachów jakie miałam być z Avonu, ale niestety bardzo nietrwały.
Mam akurat perełki rozświetlające i kredkę, o których pisze Ilussia i jestem zadowolona.
Z Oriflame mam puder brązujący, kiedyś miałam tusz do rzęs, oprócz tego dwa komplekty sztucznych rzęs, których nie używam, eyeliner i dwa błyszczyki, które są największą porażką, bo są lepkie, klejące i gęste.