76

Odp: Avon czy Oriflame?

Jeśli już to Avon, niższe ceny a jakość porównywalna. Ogólnie wolę kupować kosmetyki tak namacalnie wole widzieć na zywo co kupuję.

77

Odp: Avon czy Oriflame?

Żadna firma mnie nie zdobyła, pojedyńcze produkty używałam kiedyś z Avonu, ale były to jednorazowe nabytki.

78

Odp: Avon czy Oriflame?

do mnie jakoś nie przemawia firma  Avon. Mają  kosmetyki bez rewelacji, chyba wole już przejść do jakiejś drogerii i kupić sobie dany kosmetyk niż zamawiać w ciemno.

79

Odp: Avon czy Oriflame?

Ani jeden ani drugi.

1. Nie przemawia do mnie forma takiej sprzedazy.
2. Moje zamowienie z AVON mialo miejsce w zeszlym roku i wszystkie produkty ktore zamowilam, byly kiepskie:(

Wole widziec na zywo, co kupuje niz kupowac w ciemno.

80

Odp: Avon czy Oriflame?

miałam kiedyś kilka kosmetyków z Avonu-ale nie zachwyciły mnie jakoś szczególnie

81

Odp: Avon czy Oriflame?

Ja w drogerii kupuję tak samo w ciemno jak w Avonie, bo przecież nie otworzę kremu, balsamu i nie umyję włosów szamponem stojąc między regałami. Zapach zawsze trzeba ponosić i zawsze można poprosić o próbkę tapety czy perfumy. Dla mnie to firma jak więszkość - są fajne kosmetyki i są okropne, jak antyperspiranty i żele pod prysznic.

82

Odp: Avon czy Oriflame?

Ja raczej przez katalogi nie kupuję, chyba że mi znane kosmetyki jak np. balsamy. Ostatnio sporo zrobiło się w galeriach handlowych takich wysp i jesli juz tam kupuję.

83

Odp: Avon czy Oriflame?

Kiedyś kupowałam więcej rzeczy z katalogów Avonu czy Oriflame. Teraz natomiast jeżeli mi się zdarza, to z Avonu zrezygnowałam kompletnie, natomiast Oriflame bardzo lubię. Co do Mariza, to będę pamiętała przy następnym zakupie, żeby zapoznać się z ofertą. Coś nowego, może akurat przypadnie mi do gustu.

84

Odp: Avon czy Oriflame?

Masz rację, raz trafisz na coś wartego uwagi. Innym razem, kupisz szit. Ale w ogóle, to wolę patrzeć po pułkach niż w katalog.

85

Odp: Avon czy Oriflame?

Jak już to AVON - głównie kosmetyki pielęgnacyjne jak balsamy czy kremy do rąk. Z kosmetyków kolorowych raczej nie byłam zadowolona bo kolor z katalogu zawsze odbiegał od tego rzeczywistego. Najlepiej jest iść do sklepu, zobaczyć, spróbować i kupić...

86

Odp: Avon czy Oriflame?

wolę Oriflame, ponieważ cenowo nie jest dużo droższy od Avonu a jest delikatniejszy, ma trwalsze kosmetyki, lepszej jakości i nie uczula, bo niestety ale Avon to sama chemia która sprawiała że dostawałam uczulenia...

87

Odp: Avon czy Oriflame?

ja wolę jakoś Avon - może dlatego ze moja znajoma jest konsultantką ;D

88

Odp: Avon czy Oriflame?

Ja lubię Oriflame i Avon .ZAlezy co wybieram .Szminki są dobre tu i tu ,natomiast fluidy w Avonie.

89

Odp: Avon czy Oriflame?

Ja osobiescie wolę kosmetyki z Avonu bardziej przypały mi do gustu i sa chyba tansze.

90

Odp: Avon czy Oriflame?

Ja osobiescie wolę kosmetyki z Avonu bardziej przypały mi do gustu i sa chyba tansze.

91

Odp: Avon czy Oriflame?

Nie podobają mi się katalogi z Oriflame... Więc wolę Avon... smile

92

Odp: Avon czy Oriflame?

Raczej nie kupuję kosmetyków tych marek więc trudno wybrać.

93

Odp: Avon czy Oriflame?

Ja w sumie przez kilka lat konsultantka Oriflame byłam, dlatego znam je lepiej, są tez bardziej naturalne ( w każdym bądź razie były) niż Avon. Ale w avon lubię ich kosmetyki zapachowe... zele, perfumy, mydełka, balsamy. Obecnie bardzo rzadko kupuje od tych firm... nie mam żadnej konsultantki w pobliżu tongue

94

Odp: Avon czy Oriflame?

AVON wg mnie miał rewelacyjne zapachy, miałam kilka upatrzonych i sprawdzonych natomiast ORIFLAME odzywki do włosów. Kremy mojej cerze nie służyły tak samo z pudrami. Dawno nie kupowałam nic od konsultantki, bo i one jakoś się wykruszyły.

95

Odp: Avon czy Oriflame?

Jestem konsultantką AVONU więc jak już coś zamawiam to właśnie stamtąd, ale muszę przyznać, że też nie ze wszystkiego jestem zadowolona. Na przykład kremy do twarzy czy lakiery do paznokci to dla mnie totalna porażka.

96

Odp: Avon czy Oriflame?

ja sądze ,ze i jedno  i drugie tylko zalezy jaki produkt wybieramy

97

Odp: Avon czy Oriflame?

wole Avon bo jestem konsultantką

polecam:
*Odżywczy krem do twarzy 'Miód i mleko'
Avon Naturals
Cena: 10 zł
-zdecydowanie mój faworyt wśród kremów do twarzy
-szybko się wchłania
-matuje cerę ale przy tym ją nawilża
-przyjemnie pachnie
niektórych zapach mleka może zamulać ale nie mnie
-przyjemna konsystencja
-odżywia skóre i staje się nawilżona i gładka (czasami używam go jako krem do rąk bo jest bardzo dobry)
-zapach miodu czuć pod nosem przez trzy godziny 
-po zmyciu go żelem mam nadal gładką cerę

*Kremowy żel do twarzy mleko i miód Avon Naturals
Cena: 10 zł
Plusy:
-przyjemny zapach (uwielbiam miód i mleko)
-pieni się znakomicie (chyba nie miałam nigdy takiego żelu by kropeczka wystarczyła na umycie całej twarzy)
-dobrze oczyszcza
-nie podrażnia
-spokojnie można zmyć nim tusz do rzęs
oczywiście przy zamkniętych oczach
-skóra twarzy po nim jest taka ładna
-wydajny (używam już ok. 3 miesiące a tu nawet połowa nie mineła)
Minusy:
-wylewa się z opakowania bo jest wodnisty ale ja sobie z tym radze ...

i wiele innych produktów smile

98

Odp: Avon czy Oriflame?

Te wszystkie kremy z Avon tak pięknie pachną! Tylko że ktoś o delikatnej skórze może się tych zapachów obawiać. Tyle że akurat kremy do rąk są ok big_smile Mhm... palce lizać, można by powiedzieć.

99

Odp: Avon czy Oriflame?

Z avona lakiery do paznokci. Sa bezterminowe, mam niektóre od kilku lat i nie pozasychały i na paznokietkach nadal sie dobrze trzymają.

100

Odp: Avon czy Oriflame?

ja częściej zamawiam z avonu a z oriflame jak są jakies nowości pod prysznic lub balsamy fajne albo szampony