101

Odp: Avon czy Oriflame?

Nie lubię zamawiać kosmetyków z katalogu, muszę zobaczyć, dotknąć, powąchać itp.  ale jeśli już to wybrałabym jednak AVON.

102

Odp: Avon czy Oriflame?

W sumie chyba wolę kosmetyki z Avonu. Chociaż i Oriflame jakoś mocno mnie nigdy nie rozczarowały wink

103

Odp: Avon czy Oriflame?

Zazwyczaj ani jedno, ani drugie. Jakoś się zraziłam do nich, kiedy każdy chciał mi wcisnąć ich produkty. W rossmannie kupuję zazwyczaj kosmetyki, też są w spoko cenie, no i te drogerie są chyba w każdym mieście, więc nie ma problemu z trafieniem na nie

104

Odp: Avon czy Oriflame?

To chyba dziwne, ale ja nie próbowałam jeszcze żadnego z kosmetyków Avon ani też Oriflame.

105

Odp: Avon czy Oriflame?

Z tych dwóch marek wolę Avon, kosmetyki Oriflame jakoś nigdy mnie nie zachwyciły.

106

Odp: Avon czy Oriflame?

Już dawno nic nie zamawiałam.. W oriflame czasami jakąś perfume smile

107

Odp: Avon czy Oriflame?

w Avonie kosmetyki są tańsze, ale wydaje mi się że te z Oriflame mają lepsza jakość smile kiedyś częściej zamawiałam Avonowskie rzeczy, ale dużoo rzeczy mi nie przypasowało... jedna wole tradycyjne kupowanie kosmetyków w drogerii gdzie moge zobaczyc jak co wygląda w rzeczywistości smile

108

Odp: Avon czy Oriflame?

dokładnie nie ma to jak tradycyjne drogerię smile

109

Odp: Avon czy Oriflame?

Avon, jestem konsultantką

110

Odp: Avon czy Oriflame?

Ja rzadko tu i tu, ale lubię żele z Avonu smile

111

Odp: Avon czy Oriflame?

Żele Avon pięknie pachną, niestety tak mnie uczulają, że omijam wielkim łukiem...

112

Odp: Avon czy Oriflame?

o czasami dostaje od cioci konsultantki jakieś perfumy z Avonu i niektóre całkiem nieźle pachną.

113

Odp: Avon czy Oriflame?

Ja miałam dawniej urazę do Avona, bo kosmetyki tej firmy strasznie drażniły moje ciało. I nie wiem - albo zmienili skład, albo uczulenie mi przeszło, jednak teraz wszystko jest ok. wink Ostatnio kupiłam 2 avonowskie lakiery i są w porządku.
Z Oriflame kosmetyków nie kupowałam, ale wygrałam 3 na kosmetycznej loterii Oriflame'u(dobre rozwiązanie, bo los kosztuje znacznie mniej niż wylosowany kosmetyk) i zachwycona nie jestem. hmm
Czyli jak na razie wolę AVON.

114

Odp: Avon czy Oriflame?

Avon
mają niższe ceny i naprawdę jest w czym wybrać, większość mojej kosmetyczki zajmują właśnie produkty z Avonu, ale to też dlatego że jestem konsultantką ; )

115

Odp: Avon czy Oriflame?

ja
avon wolę;)

116

Odp: Avon czy Oriflame?

Ja wolę Avon. Moja sąsiadka jest przedstawicielką tej firmy także kosmetyki mam pod nosem, jest dużo do wyboru nie są aż takie drogie i są dobre smile

117

Odp: Avon czy Oriflame?

Ja popieram Oriflame,bo jestem konsultantką i zapraszam na moją stronę

118

Odp: Avon czy Oriflame?

ja nei lubię ani Oriflam'u (dostalam mydełko maracuja&aloes) ani Avon'u chociaz z tego 2. kilka kosmetyków mam np. poleconą maseczkę - nie do końca jestem z niej zadowolona....zobaczymy.
Kosmetyki avonu potrafią mnie straszliwie uczulić dlatego staram sie ich unikać, choć czasami się nie da bo nic z prezentami nie zrobię.

119

Odp: Avon czy Oriflame?

Zakochalam się w kremie Avon Solutions Domplete Balance (Day).
Jest niesamowity - lekki, delikatny, świeży, doskonale się rozprowadza, szybko wchłania, nie pozostawia tłustej warstwy, filtr piętnastka.

[url]http://www.youtube.com/watch?v=KWl6KhDffxA[/url]

120

Odp: Avon czy Oriflame?

[quote=niechcemisie]Zakochalam się w kremie Avon Solutions Domplete Balance (Day).[/quote]

Mam Avon Solution Nietłusty żel na noc (50ml)  ale zupelnie nie spelnia swojej matującej roli, jest tłusty i pozostawia film. Fakt wchłania sie szybko ale jak dla mnei to nei jest to czego oczekuję.

121

Odp: Avon czy Oriflame?

ja wolałam Avon, ale teraz kupuje w Yves Rocher zazwyczaj. Maja cudowne  i perfumy

122

Odp: Avon czy Oriflame?

wszyscy pisza o tym Yves Rocher  może czas cos od nich wypróbować.....

123

Odp: Avon czy Oriflame?

a ja lubię to i to smile chyba bardziej avon smile zawsze się jakieś perełki znajdzie

124

Odp: Avon czy Oriflame?

[quote=gosiaq93]a ja lubię to i to smile chyba bardziej avon smile zawsze się jakieś perełki znajdzie[/quote]

Jakie perelki tam znalazłas ostatnio ?? big_smile

125

Odp: Avon czy Oriflame?

AVON !!! ze względu na bardziej 'przydatne' jak dla mnie produkty i lepsze pod względem cena-jakoś. Wiekszość z nich to na prawdę bardzo dobre kosmetyki !