151

Odp: Avon czy Oriflame?

Zdecydowanie wolę Oriflamę jakoś kosmetyków o wiele lepsza niż w Avonie. Wiadomo każda firma ma swoje lepsze i gorsze kosmetyki, ale patrząc całościowo Oriflame mnie bardziej przekonuje, czasem lepiej dołożyć te parę złotych, ale mieć produkt lepszy jakościowo:)
A tak w ogóle to ostatnio zapisałam się jako konsultantka Marizy, bo mają dobrą kolorówkę,  z pielęgnacją ponoć średnio, ale akurat bardziej mi zależy właśnie na kosmetykach kolorowych. Zapisałam się bo nie znam żadnej konsultantki, a z resztą będę mieć taniej dla siebie. Ale oczywiście jakby ktoś coś chciał to zapraszam:) Jestem z Dąbrowy Górniczej, a mój mail to: [email protected]

152

Odp: Avon czy Oriflame?

Byłam konsultantką Avonu więc znam te kosmetyki i wiem, które są dobre. Więc wybieram Avon big_smile

153

Odp: Avon czy Oriflame?

Trudno jest mi się zdecydować, którą firmę preferuje bardziej, ponieważ raz na jakiś czas zamawiam kosmetyki i w jednej, iw  drugiej wink Ale myślę, że mimo wszystko "górą" jest Avon - uwielbiam ich żele pod prysznic, tusze i wszelakie zapachy smile

154

Odp: Avon czy Oriflame?

A ja wolę Oriflame. Nie uczula mnie, ceny maja bardziej przystępne niż dawniej, sporadycznie coś zamawiam, a i tak różnymi sposobami trafia do mnie całkiem sporo kosmetyków tej firmy. Pewnie ze 20% produktów w mojej łazience to właśnie Oriflame. Avonu mam tylko jeden balsam - i to właśnie patrzę że już przeterminowany. Więc sorry, nie mam już nic.

155

Odp: Avon czy Oriflame?

Mydlarnia u Franciszka

156

Odp: Avon czy Oriflame?

[quote=MauaMe]Mydlarnia u Franciszka[/quote]

Wszystkie tak ciągle piszecie o tej mydlarni że aż kurcze chyba coś zamowie bo tylko czytam i czytam zwłaszcza tutaj na forum smile

157

Odp: Avon czy Oriflame?

ja rzadko kupuję z katalogów, wolę kosmetyki bio,  czasem jednak na cos sie skusze z Avonu czy Oriflame...nie podoba mi jedyni to ze mają nietrwale kosmetyki, perfumi i kiepskie kremy

158

Odp: Avon czy Oriflame?

[quote=Szybkoilatwo.blogspot.com][quote=MauaMe]Mydlarnia u Franciszka[/quote]

Wszystkie tak ciągle piszecie o tej mydlarni że aż kurcze chyba coś zamowie bo tylko czytam i czytam zwłaszcza tutaj na forum smile[/quote]
tak na marginesie gdzie znaleźc tą mydlarnie i co tam oferują ciekawego?

159

Odp: Avon czy Oriflame?

Najczęściej zamawiałam z Avonu, ponieważ większość moich koleżanek było przedstawicielkami tej firmy.

160

Odp: Avon czy Oriflame?

Wszystkie tak ciągle piszecie o tej mydlarni że aż kurcze chyba coś zamowie bo tylko czytam i czytam zwłaszcza tutaj na forum smile
tak na marginesie gdzie znaleźc tą mydlarnie i co tam oferują ciekawego?

Dziewczyny Mydlarnię możecie znaleźć na sklepy w zasadzie są w całej Polsce, osobiście bardzo mnie to cieszy bo często podróżuję smile Przestałam ufać chemicznym kosmetykom stąd tak zachwycam się Mydlarnią. Ten klimat w środku, miłe Pani mogę tam zamieszkać! big_smile

161

Odp: Avon czy Oriflame?

[quote=angelcity89]której firmy kosmetyki wolicie? co polecacie i dlaczego?

ja osobiście wolę AVON.
mają niższe ceny, bogatszą ofertę i te cudne perfumy Bur Planca big_smile[/quote]

Proponuję alternatywę Tiande :-)

162

Odp: Avon czy Oriflame?

Ja ostatnio przekonałam się do kosmetyków Avon.Zakochałam się w ich perfumach Sensuelle.

163

Odp: Avon czy Oriflame?

Dostałam od chłopaka wodę toaletową z Oriflame, Ultra Glam. Muszę powiedzieć, że zapach jest bardzo przyjemny smile Poza tym uważam, iż Oriflame ma bardzo ładne opakowania zapachów. Podobają mi się o wiele bardziej niż te z Avonu.

164

Odp: Avon czy Oriflame?

Avon - ciekawsze jak dla mnie wink

165

Odp: Avon czy Oriflame?

Oriflame ma lepsze kremy do rąk, wydaje mi się że mają lepszą jakość kosmetyków, za Avonem nie przepadam.

166

Odp: Avon czy Oriflame?

ostatnio szukałam wśród znajomych kogoś kto był/jest konsultantką i powiem Wam, że ciężko znaleźć, chyba Oriflame wygrywa jeśli chodzi o ilość przedstawicieli

167

Odp: Avon czy Oriflame?

Kremy są lepsze z Oriflame, perfumy z Avon

168

Odp: Avon czy Oriflame?

ja wole oriflame:)

169

Odp: Avon czy Oriflame?

A ja wolę z Ziaji, dużo tańsze a też dobre;) Nie muszę  się składać na prowizję dla konsultantki, która i tak niewiele doradzi...

170

Odp: Avon czy Oriflame?

Korzystam zarówno z avon jak i oriflame. Zarówno jedna i druga firma ma fajne i dobre kosmetyki, ale mają też buble, których więcej nie kupię. Częściej jednak zamawiam w katalogach avonu, bo mają taniej, i w tej firmie mam więcej swoich ulubionych kosmetyków. Nie zamawiam tylko u nich. Często też kosmetyki innych firm kupuję w drogeriach.

171

Odp: Avon czy Oriflame?

Ja używam Avonu i jestem zadowolona. Nie mam żadnych podrażnień jak dla mnie nie różnią się niczym od firm typu Liren,AA,Soraya Nparawdę nie widze róznicy Jeżeki zamawiam lepsze produkty i droższe z Avonu to efekt jest zadawalający

172

Odp: Avon czy Oriflame?

Tez uzywam kosmetyków z Avonu i są ok Oriflame nie miałam okazji przetestować.

173

Odp: Avon czy Oriflame?

Ja mam trochę tych i  trochę tych, aktualnie też używam z Avonu.

174

Odp: Avon czy Oriflame?

Ani jedna, ani druga marka, mnie nie przekonują. Za to przekonuje mnie Hildegard Braukmann - przynajmniej ta część kosmetyków, które testowałam. Szkoda, że tak trudno w tym momencie znaleźć kosmetyki, które faktycznie dają trwałe efekty - zdecydowana większość to zwyczajny pic na wodę ;/

175

Odp: Avon czy Oriflame?

[quote=niechcemisie]O super Sweetie, że jesteś konsultantką, bo mam parę pytań:
1. Czy konsultantka płaci za próbki perfum, szminek i podkładów i za reklamówki, a jeśli tak to ile?
2. Czy te korektory do paznokci w pisaku są jednorazowe czy może da się je napełniać zmywaczem? Jeśli miałaś z nimi styczność.[/quote]

Ja też jestem konsultantką i za próbki się płaci za 1szt-1zł, chyba że wchodzi nowość to wtedy płacimy 0,75zł, lub jak kupujemy np 20szt to mamy za 10zł, reklamówki też są płatne małe 10szt za 1,49zł, średnie 5szt za 0,99zł i duże 1szt za 0,49zł

Jeśli chodzi o korektor to go nie miałam