101

Odp: Bolesne miesiączki

No problem, naprawdę warto spróbować u mnie zadziałał, może i na Ciebie podziała pozytywnie smile kosztuje coś koło 7-8 zł .
Ninek, pierwsze dni krwawienia u mnie też są nie do zniesienia sad w tym miesiącu jeszcze jajnik mnie tak bolał , że myślałam, że mi odpadnie sad

102

Odp: Bolesne miesiączki

ehh ten nasz ciężki babski los tongue u mnie teraz już ok, choć atakują co jakiś czas takie przeszywające, kilkuminutowe bóle... Ale to już da się przeżyć... smile

103

Odp: Bolesne miesiączki

Ja muszę brać ibuprom tylko on pomaga.Nospa i apap są za słabe.

104

Odp: Bolesne miesiączki

ostatnio dowiedziałam się, że herbatka z lukrecji pomaga, ale trzeba pić ją cały miesiąc, regularnie  a nie tylko w czasie krwawienia!

105

Odp: Bolesne miesiączki

a smaczna jest?

106

Odp: Bolesne miesiączki

nie mam bladego pojęcia ... ja ostatnio nieco łagodniej przechodzę miesiączki, więc nie próbowałam smile

107

Odp: Bolesne miesiączki

Nazwa brzmi ładnie, więc może jednak jest dobra big_smile

108

Odp: Bolesne miesiączki

Ja bym raczej obstawiała, że pozory mylą tongue

109

Odp: Bolesne miesiączki

kojarzycie może  z dzieciństwa takie czarne ciągutki, coś a la żelki???
one są lukrecjowe - bardzo słodkie, ale też momentami gorzkawe...

110

Odp: Bolesne miesiączki

te czarne glutki były okropne-wyglądają i smakują jak smoła,ale niektórym smakują

111

Odp: Bolesne miesiączki

Nie kojarzę hmm Ehh... właśnie zaczyna mnie boleć brzuch sad a to zdecydowanie zły moment sad jutro dwa egzaminy sad

112

Odp: Bolesne miesiączki

Ua, ja wlaśnie mam wszystkie za sobą, Yupi!
Nie kojarzę żadnych glutów z dzieciństwa. a to nie jest może smak podobny do tego, jaki mają cukierki świąteczne, te takie laski w paski ?

113

Odp: Bolesne miesiączki

takie coś ... [url]http://www.inspirander.pl/files/gotowanie/lukrecja.jpg[/url]
proponuję spytać w zielarskim sklepie o korzeń lukrecji i zaparzyć sobie smile

114

Odp: Bolesne miesiączki

Nie podoba mi się to hmm tongue

115

Odp: Bolesne miesiączki

oj nie lukrecji mówię nie-wszystko inne zniosę.

116

Odp: Bolesne miesiączki

O fu! To ja już nie chcę. Zobaczyłam zdjęcie i nic mnie już nie przekona. Jak kocie bobki.

117

Odp: Bolesne miesiączki

Aha, ja tez próbowałam różnych metod, ale jak mnie przycisnie to ketamina i do widzenia! A żadnych innych leków nie biorę, tylko naturalne metody. Ale ten ból - ani do pracy człowiek nie pójdzie, a czasem nawet do łazienki się nie dowlokę.

118

Odp: Bolesne miesiączki

Też mam ten problem. Pierwszego dnia po prostu umieram z bólu! Nogi odrętwiałe, nie mogę się ruszyć..Teraz dostałam od mojej endokrynolog-ginekolog diclofenak 100mg, ale w czopkach żeby nie rozwalał żołądka i mam nadzieję, że pomoże. Wcześniej bardzo mi pomagał ciepły [nie gorący] termofor na brzuszek i olejek lawendowy do kominka żeby się uspokoić i rozluźnić tongue

119

Odp: Bolesne miesiączki

Ja butelkę z gorącą wodą zawsze mam. Owijam ręcznikiem, zeby się nie sparzyć. Ktoś mi mówił, że od tego krwotoku można dostać, ale pani ginekolog mnie uspokoiła, że to nie jest prawda. Owszem, pod wpływem ciepła krwawienie może być silniejsze, tak jak podczas upałów, ale nic poza tym.

120

Odp: Bolesne miesiączki

No i dodatkowo pomaga w bólu smile

121

Odp: Bolesne miesiączki

Czasem sobie robię okłady żelowe... Grzeję żelkę w gorącej wodzie albo w mikrofali tongue Ale nie zawsze mi to pomaga... Zresztą nie mam metod, które zawsze by się sprawdzały... No może oprócz ketonalu... Ale nie chcę go zażywać... Więc w sumie nie mam... Nospa, czy ibuprom tylko czasem pomagają... Ehh...

122

Odp: Bolesne miesiączki

Ja miałam od zawsze naprawde bolesne miesiączki ( krzyk ,płacz , upadki z  bólu na  podłogę , łykanie setek najsilniejszych tabletek itp )  mi odrobinę ukojenia przynosił gorący prysznic + kąpiel . Co miesięczne bóle trwały latami ,a  lekarki mówiły ,że taka ma natura , oraz ,że po porodzie to minie ... jednak wcale nie mineło ... Po niecałym roku od porodu zaczełam mieć regularne bóle w dole brzucha i z tyłu pleców - lekarze faszerowali  mnie lekami na zapalenie pęcherza , pleców iczegoś tam jeszcze ... Az pewnego dnia zaczełam krwawić a towarzyszyl temu  potworny ból ... Ginekolog nie mógł wykonać badania usg ( w pochwie ) , bo tak  mnie tam  bolalo . Wysłano mnie do szpitala , po 2 dniach dokładnych badań okazało się ,że mam na jajniku guza , ktory wrasta w kręgosłup  ... skończyło sie na wycieciu calego jajnika ... Po operacji wszelkie bóle mineły !

123

Odp: Bolesne miesiączki

@coookie, czy stwierdzono u Ciebie endometriozę?

Właśnie zaczął się Tydzień Świadomości Endometriozy, więcej info: [url=http://www.pse.aid.pl]www.pse.aid.pl[/url]

Dziewczyny, bolesne miesiączki to nic normalnego! Na endo choruje już co 10 z nas w wieku rozrodczym. Badajcie się i zadawajcie pytania. Z endometriozą da się żyć, późna diagnoza to komplikacje i ból.

124

Odp: Bolesne miesiączki

Cookie, chciałabym Cię zapytać o ten jajnik:
Czy robiłaś badania poziomu hormonów?
Czy orientujesz się może czy ten drugi jajnik pracuje za dwa czy może przez brak jednego z nich poziom hormonów się obniża. Też nie mam jednego.

125

Odp: Bolesne miesiączki

Jajnik który został pełni funkcje za dwoje , tak mnie poinformowano . Więc  hormony chyba w normie