276

Odp: Kosmetyki które polecam :)

A ja jestem ciekawa waszej opinii na temat kosmetyków Eveline, są tanie ale według mnie z tej półki cenowej bardzo dobre. No i mają naprawdę duży wybór wszystkiego, może brakuje mi tylko maseczek do twarzy, które byłyby przeznaczone do młodej skóry przed 30...

277

Odp: Kosmetyki które polecam :)

kosmetyki Eveline bardzo sobie cenię, zawsze jestem na tak przy polskich kosmetykach, są naprawdę bardzo dobre. Lubię serię wyszczuplającą i antycellulit:)

278

Odp: Kosmetyki które polecam :)

Ja również cenię sobie Eveline... Nie drogie, a dobre i godne polecenia... smile Stosuję od dawna i jestem zadowolona...

279

Odp: Kosmetyki które polecam :)

Ja też zawsze byłam zadowolona z tych, ktore miałam. Od balsamów po tusz do rzęs.

280

Odp: Kosmetyki które polecam :)

Ja nie używam tuszu, więc się nie wypowiem... Ale balsamy mają  OK.

281

Odp: Kosmetyki które polecam :)

Miałam kiedyś tusz do rzęs i co do trwałości to nie mam żadnych zastrzeżeń, niestety jak np podczas zmywania tusz dostał mi się do oczu, to strasznie mnie piekło i łzawiły i przestałam go używać... Szkoda, że mi nie podpasował, bo naprawdę go lubiłam...

282

Odp: Kosmetyki które polecam :)

Raczej chyba każdy tusz będzie piekł jako "ciało obce"... ale może się nie znam...

283

Odp: Kosmetyki które polecam :)

To samo miałam, wystarczyło, ze z jakichś powodów zaczęłam łzawić, płakać lub złapał mnie deszcz, a oczy piekły niemiłosiernie i od razu trzeba było biec i zmywać. Tyle że za taką cenę taki tusz to jest mistrzostwo jednak. Nawet koleżanki pytały co to za tusz, bo fajnie wyglądał. Chodzi mi o Eveline Cosmetics Volume Show Mascara.Teraz też używam akurat innych, mam kupiony w Avon, wygraną tandetę z miss sporty i zdobyczny Mary Kay, którego jeszcze nie próbowałam.

[img]//www.e-commerce.pl/zdjecia/Makijaz/Volume-Show-Mascara-Tusz-do-rzes-10684-medium.jpg[/img][img]//t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQvX1W-U9bcvZnQqDJHQpekV_YDvT0Td_h8pGIIvojr1EoonMWA&t=1[/img][img]//t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQs9KNZxUJPWZjjAnc-X8eJWEndtdhdABmGWMlmG2GJ-gm_aznu[/img][img]//marykay.pl/img/inne_1.jpg[/img]

284

Odp: Kosmetyki które polecam :)

To teraz w ramach testowania każdy tusz pchajmy do oka - który nie szczypie, ten dobry!

285

Odp: Kosmetyki które polecam :)

Mnie rzadko jakiś tusz uczula... Ale ten, o którym pisała Niechcemisie bardzo hmm Poza tym był super tongue Nawet ta wielka szczoteczka mi odpowiadała smile

286

Odp: Kosmetyki które polecam :)

Fajny fajny ... dopóki oka się nie zatarło itd. Tak szczerze powiedziawszy to ja nadal poluję na swój ideał. Kiedyś go znajdę... Może nawet go jeszcze nie ma, bo oczekuję, że wprowadzane na rynek tusze będą coraz lepsze.

287

Odp: Kosmetyki które polecam :)

To muszę koniecznie wypróbować ten tusz, o którym wspominacie. Generalnie moje oczy są wrażliwe i cokolwiek mi o nie zahaczy to już pieczenie i łzy...Może tutaj też o to chodzi, stad to reakcja oczu. Ja mam nawet problem przy usuwaniu makijażu, też często piecze (wymieszane tusze razem z cieniami ;/) Ogólnie Eveline uwielbiam balsamy na cellulit. Są super.

288

Odp: Kosmetyki które polecam :)

[quote=niechcemisie]Fajny fajny ... dopóki oka się nie zatarło itd. Tak szczerze powiedziawszy to ja nadal poluję na swój ideał. Kiedyś go znajdę... Może nawet go jeszcze nie ma, bo oczekuję, że wprowadzane na rynek tusze będą coraz lepsze.[/quote]

Ja teraz używam Accelerator z Rimmela. I całkiem fajny jest.

289

Odp: Kosmetyki które polecam :)

LemOnka, fajne są. Ja najbardziej lubię to białe serum co tak przyjemnie chłodzi.
Ninek, tego nie miałam, ale z tuszu Rimmela byłam zadowolona.
Najczęściej maluję sie zaraz po prysznicu i nie każdy tusz dobrze się rozprowadza na mokrych rzęsach niestety. Dlatego polubiłam ten z Avonu (właśnie go wykańczam, ha ha), bo jemu było bez różnicy czy rzęsy są mokre czy nie.

290

Odp: Kosmetyki które polecam :)

Nie prościej wytrzeć...? Wtedy wybór byłby większy... wink

291

Odp: Kosmetyki które polecam :)

No niby tak, ale wiesz, wtedy trzeba rękę więcej razy podnieść, nie?

292

Odp: Kosmetyki które polecam :)

Oj ale Ty masz lenia tongue Wystarczyłoby na cały pułk wojska tongue

293

Odp: Kosmetyki które polecam :)

Jak będę miała w sobie tyle lenia ile polski rząd, to wtedy będę się zastanawiać. A nie... wtedy to będzie za późno. Masz rację.

294

Odp: Kosmetyki które polecam :)

Polecam balsam rozświetlający po opalaniu z Bielendy - Złota Perła. Super się mieni i wygląda rewelacyjnie na opalonym ciele!

295

Odp: Kosmetyki które polecam :)

A ja brązujący balsam ziaja Sopot Bursztynowa Opalenizna relaksujący (jest chyba jeszcze ujędrniający).

296

Odp: Kosmetyki które polecam :)

Ja polecam mleczko do ciała  Q10 Nivea.Doskonale się rozsmarowuje,dobrze nawilża

297

Odp: Kosmetyki które polecam :)

zdecydowanie polecam surowce kosmetyczne, z uwagi na brak dodatkow zapachow , konserwantow i barwnikow
nie ktore sa bez zapachu , niektore pachna nieciekawie np.algi slim, ale wymieszalm  kawa rozpusczlna i bylo lepiej, a niektore pachna bosko np algi czekoladowe czy peeling bora bora

298

Odp: Kosmetyki które polecam :)

Odkryłam normalnie rewelacyjny kosmetyk do ciała! A mianowicie Olejek kokosowy do kąpieli Farmony! Jest super. Gęsty, ekstra nawilża i pięknie pachnie bananami i kokosem.

299

Odp: Kosmetyki które polecam :)

Ja wypróbowałam sorbet do ciała kokos&banan, jejku... co za zapach.

300

Odp: Kosmetyki które polecam :)

Peeling Marion Biała czekolada & Pomarańcza normalnie chce się zjeść smile