301

Odp: Kosmetyki które polecam :)

O rety, narobiłaś mi apetytu na to.
Ja z kolei właśnie się zakochałam w peelingu Joanna Naturia z żurawiną. Jejku... szał normalnie!

302

Odp: Kosmetyki które polecam :)

Teraz to te wszystkie kosmetyki tak super pachną, że aż nie chce się ich zużywać ... a kiedyś to pamiętam tylko zapach mydła...

303

Odp: Kosmetyki które polecam :)

Oj masz rację. Co otworzę kosmetyk to mogłabym go wsysnąć normalnie w siebie. Można odpłynąć.

304

Odp: Kosmetyki które polecam :)

Hahahaha ale co za dużo to nie zdrowo także jeśli chodzi o zapach... Nigdy bym się cala nie nasmarowała np. balsamem o zapachu wanilii...

305

Odp: Kosmetyki które polecam :)

Czemu?
Mi to by było dziwnie umyć włosy czekoladowym szamponem.

306

Odp: Kosmetyki które polecam :)

Bo by mnie zemdliło...  faktycznie czekoladowy szampon to by było coś dziwnego... myję ostatnio pomarańczowym...

307

Odp: Kosmetyki które polecam :)

A ja Wella Professional volume.

308

Odp: Kosmetyki które polecam :)

Blee tongue wszelkie balsamy, kremy, żele i szampony o zapachu czekolady, kokosa, karmelu, wanilii etc to nie dla mnie tongue

309

Odp: Kosmetyki które polecam :)

Ee, ja lubię balsamy kokoseowe i kremy, ja lubię wszystko co kokosowe!

310

Odp: Kosmetyki które polecam :)

Ja też lubię kokosowe i waniliowe też byle z umiarem...

311

Odp: Kosmetyki które polecam :)

Dla mnie to za słodkie tongue

312

Odp: Kosmetyki które polecam :)

Dla Ciebie to Head&Shoulders Zielona Cebulka - nowość! Wciąg z zewnętrznej warstwy cebuli wzmacnia cebulki włosowe, a świeży zapach szczypiorku odświeża skórę głowy. Wypróbuj już dziś! wink

313

Odp: Kosmetyki które polecam :)

Zielona cebulka? Hmm kuszące tongue ale jednak pozostanę przy chipsach tongue szampony lepsze owocowe tongue

314

Odp: Kosmetyki które polecam :)

O tak, owocowe lubię, są fajne, byle nie Fructis.

315

Odp: Kosmetyki które polecam :)

Ja też lubię szampony owocowe.... włosy pachnące szczypiorkiem........... nie dla mnie sad

316

Odp: Kosmetyki które polecam :)

Herbal Essenses cudnie pachną big_smile

317

Odp: Kosmetyki które polecam :)

Zgadzam się smile Podoba mi się jeszcze zapach szamponów Syoss.

318

Odp: Kosmetyki które polecam :)

Mi ten Welli, którego akurat używam też się bardzo podoba. Volume ma taki wesoły zapach smile

319

Odp: Kosmetyki które polecam :)

Ooo to może spróbuję smile

320

Odp: Kosmetyki które polecam :)

Spróbuj. Co prawda wcale moich włosów nie jest optycznie więcej, ale innych zastrzeżeń nie mam.

321

Odp: Kosmetyki które polecam :)

Dla mnie to szampon ma włosy dobrze myć i żeby opóźniał przetłuszczanie... tyle mi do szczęścia potrzebne smile no i żeby nie plątał włosów jeszcze smile

322

Odp: Kosmetyki które polecam :)

Takiego, który by mi nie plątał włosów jeszcze nie znalazłam...

323

Odp: Kosmetyki które polecam :)

Zawsze muszę nakładać odżywkę, żeby w miarę bezbolesnie uporać się z rozczesaniem. Niby są szampony z odżywkami 2w1, ale podobno nie powinno się ich stosować. Słyszałam o tym wiele razy, ale nikt nie powiedział dlaczego. I tak wolę osobno. Najpierw umyć, potem wsmarować odżywkę.

324

Odp: Kosmetyki które polecam :)

Ja ostatnio wypróbowałam taką z Marion samorozgrzewającą. Przyznam że jest świetna. Włosy są mięciutkie, gładziutkie i super się układają. Tylko chyba żle spłukałam bo szybko wyglądały jak przetłuszczone....

325

Odp: Kosmetyki które polecam :)

Albo za długo przytrzymałaś na włosach, mi się wtedy właśnie szybko przetłuszczają.