226

Odp: Kosmetyki które polecam :)

Na rynku jest dostepna coraz bogatsza oferta zestawów kosmetyków również do domowej mikrodermabrazji. W domowych kosmetykach jednak nie ma podcisnienia, działają więc one słabiej. Nalezy pamietać żeby tych kosmetyków nie trzeć zbyt mocno i nie przetrzymywać na twarzy zbyt długo. Ciekawe ile kosztują?

227

Odp: Kosmetyki które polecam :)

Mogła bym tu polecić naprawdę wiele kosmetyków, moje ulubione to masło do ciała NATURAL BODY firmy Floslek o pięknym zapachu opuncji i białej herbaty- jest boskie smile super nawilża i wygładza ciało , a przy tym ten zapach ...
Polecam także tusz do rzęs HEAN- ten pogrubiająco-modelujący- ładnie wygląda na rzęsach , wydłuża i nie skleja, jest też mega trwały smile
Do nóżek polecam serię kosmetyków z apteki DrStopa
a do utrwalenia krótkich włosów żele Garnier smile

228

Odp: Kosmetyki które polecam :)

a ja polecam serię Raw Gaia, bardziej naturalnych kosmetyków nie mozna sobie już zażyczyć! kupuję je w tym sklepie: [url]http://rawfoods.pl/index.php/sklep/raw-kosmetyki/oywiajce-serum-do-twarzy-i-okolic-oczy/[/url] są bardzo przyjemne, łatwo się wchłaniają i nie mogę się odpędzić od mojego męża, bo mówi, że tak kobieco pachnę smile

229

Odp: Kosmetyki które polecam :)

Ja chyba potrzebuję krem z jakimś kwasem hialuronowym bardzij skoncentrowany, mocniejszy, bo tutaj są same roślinne substancje i nie wiem czy to wystarczy

230

Odp: Kosmetyki które polecam :)

To spróbuj koniecznie (tylko nie jest najtańszy) takiego serum z firmy Lunan Estetic: Advan Skin, super seria, bardzo naprawdę bardzo skuteczna:

[url]http://urodaizdrowie.pl/seria-advan-skin[/url]

231

Odp: Kosmetyki które polecam :)

Z Vichy też mogę polecić krem nawilżający do cery suchej. Bardzo dobry, co prawda mam go dopiero od kilku tygodni ale jak narazie nie moge nic mu zarzucić.
[img=PunBB bbcode test]http://www.aptekagalen.pl/images/vichy%20antiox%20krem.jpg[/img]

232

Odp: Kosmetyki które polecam :)

Ja polecam gorąco krem na dzień z lanianej serii polleny Eva.  Delikatny, skutecznie zapobiega pierwszym zmarszczkom. Ładnie pachnie i jest bardzo wydajny.

233

Odp: Kosmetyki które polecam :)

A co używacie zimą na włosy? Kiedy od czapki szybko się przetłuszczają a wszelkie kaloryfery powodują że włosy stają się suche. Ja ostatnio natknęłam się w aptece na urt-oil z naftą oczyszczoną. Przeczytałam artykuł o tym jakie niesamowite działania ma nafta, nawet czysto zdrowotne. Według mnie czasami lepsze są prostsze naturalne kosmetyki, znane od wieków niż najnowsze specyfiki z laboratorium:)

234

Odp: Kosmetyki które polecam :)

Ponoć nafta nie jest zła, tylko jak ją potem zmyć z włosów? Moja koleżanka zużyła pół butelki szamponu, a i tak włosy były okropne!

235

Odp: Kosmetyki które polecam :)

Z Joanny ostatnio ukazała sie taka maska jajeczna. Nawet nie śmierdzi a włosy są po niej super!

236

Odp: Kosmetyki które polecam :)

Ja na szczęście mam tylko jeden zimowy problem z włosami - elektryzowanie się. Z przetłuszczaniem nie mam, bo myję codziennie.

237

Odp: Kosmetyki które polecam :)

[quote=summerlove]Ponoć nafta nie jest zła, tylko jak ją potem zmyć z włosów? Moja koleżanka zużyła pół butelki szamponu, a i tak włosy były okropne![/quote]

To nie jest sama nafta tylko cały preparat, który ma dodatkowo w sobie naftę oczyszczoną więc nie ma problemów. Wmasowuje się we włosy na 10 min i potem się zmywa. Nie ma większych problemów z usunięciem preparatu z włosów. smile Z pewnością nie trzeba zużywać pół butelki szamponu big_smile

238

Odp: Kosmetyki które polecam :)

Moim ulubionym kosmetykiem i godnym polecenia jest peeling firmy nantes. Jest to peeling drobnoziarnisty z pestek z oliwek. Świetnie oczyszcza, nie podrażniając przy tym skóry. Usuwa całkowicie zrogowaciały naskórek. Mój problem z łuszczeniem się skóry zniknął, wcześniej miałam z tym ogromny problem. nie mogłam nałozyć podkładu, ponieważ brzydkie skórki były widoczne, co nie wyglądało estetycznie. Znów jak posmarowałam porządnie twarz, to świeciła się niemiłosiernie. Poza tym peeling nawilża cerę.

239

Odp: Kosmetyki które polecam :)

Może po prostu miałaś przesuszoną skórę i wystarczyło ja nawilżyć? Ale jak pomógł peeling to też dobrze

240

Odp: Kosmetyki które polecam :)

Ja mam balsam (był nagrodą w konkursie U&Z) i jest rewelacyjny, więc nie mam oporów żadnych żeby uwierzyć koleżance smile

241

Odp: Kosmetyki które polecam :)

Normalnie 10 lat młodziej po nim wyglądasz? wink

242

Odp: Kosmetyki które polecam :)

Taaaa... jasne. Nie wierzysz? Którą część ciała Ci pokazać? wink

243

Odp: Kosmetyki które polecam :)

nigdy nie słyszałam o tej firmie....

244

Odp: Kosmetyki które polecam :)

Ten pierwszy od góry mam:

245

Odp: Kosmetyki które polecam :)

[quote=niechcemisie]Taaaa... jasne. Nie wierzysz? Którą część ciała Ci pokazać? wink[/quote]
Niech się zastanowię... wink
A skąd pewność, że nie użyjesz photoshopa?

246

Odp: Kosmetyki które polecam :)

No wiesz? Lubię Cię bardzo, ale nie znamy się na tyle, żebym Ci pokazywała takie rzeczy w realu wink  A tak na poważnie to nie mam nic przeciwko zdjęciom, które są profesjonalnie przerobione, niestety ja nie miałam okazji jeszcze z photoshopa korzystać wogóle, więc do fachowców mi daleko.

247

Odp: Kosmetyki które polecam :)

Nie korzystamy bo nie musimy, taka jest prawda wink

248

Odp: Kosmetyki które polecam :)

Taaaak, ja nie muszę... bo to i tak nic nie da big_smile

249

Odp: Kosmetyki które polecam :)

moje odkrycia to:
-eyeliner Yves Rocher
- baza pod cienie Artdeco
- wazelina czekoladowa Flosleku
- mgiełka do włosów do pielęgnacji przed suszeniem i prostowaniem

250

Odp: Kosmetyki które polecam :)

[quote=julka]moje odkrycia to:
- wazelina czekoladowa Flosleku
[/quote]

A tego w ogóle nie kojarzę? Zwykła wazelina o zapachu czekolady?
Ja z flosleku to uwielbiam te żele do oczu ze świetlikiem. Nie raz uratowały mój poranny wygląd.