51

Odp: Prezenty ślubne

nic dziwnego, to świadczy o tym, że decyzja była przemyślana i płynęła prosto z serca big_smile big_smile big_smile

52

Odp: Prezenty ślubne

Jasne, po ślubie wszystko będzie inaczej... Oby nie gorzej...

53

Odp: Prezenty ślubne

podobno przed ślubem facet ma nadzieję, że kobieta po ślubie się NIE ZMIENI, a kobieta zawsze ma nadzieję, że facet po ślubie się ZMIENI wink

54

Odp: Prezenty ślubne

Taaak, chyba na gorsze sad
Ja czytałam, że facet żeni się z lenistwa, a kobieta z ciekawości - i potem obie strony są rozczarowane...

55

Odp: Prezenty ślubne

z ciekawości big_smile big_smile big_smile nieźle "a co tam, zobaczę jak to jest - raz się żyje" wink
ale.... jak zwykle w takich obiegowych opiniach jest ziarenko prawdy wink

56

Odp: Prezenty ślubne

Ja mojego Narzeczonego cały czas straszę, że teraz jestem dla niego dobra i się staram i że dopiero po ślubie ujawnię swoje prawdziwe wredne oblicze... a on mi wtedy mówi, że w takim razie się pozabijamy kiedyś, bo on też na razie jest dobry, ale tylko po to, żebym się nie wycofała... neutral tongue

57

Odp: Prezenty ślubne

Pozabijacie się... hm... czyli będziecie ze sobą dopóki śmierć Was nie rozłączy.

58

Odp: Prezenty ślubne

[quote=niechcemisie]Pozabijacie się... hm... czyli będziecie ze sobą dopóki śmierć Was nie rozłączy.[/quote]

Hehe dobre tongue Co prawda o tym nie pomyślałam, ale to dobry sposób na ten fragment przysięgi big_smile

59

Odp: Prezenty ślubne

A mój mówił - zobaczysz, ze nic się nie zmieni wink wink wink

60

Odp: Prezenty ślubne

Ja chciałabym, żebyśmy wypowiedzieli na ślubie słowa przysięgi ułożonej przez siebie.

61

Odp: Prezenty ślubne

O ile do ślubu dojdzie, bo jak na razie to więcej czasu na forum spędzasz chyba niż z nim:)

62

Odp: Prezenty ślubne

Ha ha big_smile
Summerlove... wyjdziesz za mnie?

Co powiesz na Nowy Jork? Świat u naszych stóp kochanie!

63

Odp: Prezenty ślubne

Już myślałam, że nigdy się nie zdecydujesz...
Oczywiście że:YES, YES, YES!!!!

...ale spisujemy intercyzę wink

64

Odp: Prezenty ślubne

Och, zdrajczyni! Ten pierścionek miał być dla mnie, sama wybierałam! Między nami wszystko skończone!!!

65

Odp: Prezenty ślubne

będę druhną! ok? ok? big_smile

66

Odp: Prezenty ślubne

Ja też chcę !! Nie byłam jeszcze nigdy sad Mogę? sad

67

Odp: Prezenty ślubne

ooo to będziemy we dwie - ja też pierwszy raz wink

68

Odp: Prezenty ślubne

[quote=Ksymena]Och, zdrajczyni! Ten pierścionek miał być dla mnie, sama wybierałam! Między nami wszystko skończone!!![/quote]
Zawsze możesz być "tą trzecią".

69

Odp: Prezenty ślubne

[quote=justyna]ooo to będziemy we dwie - ja też pierwszy raz wink[/quote]

Szkoda tylko, że same zainteresowane nie wyrażają poparcie co do naszej kandydatury sad tongue

70

Odp: Prezenty ślubne

Ja wyrażam, jak najbardziej smile Tylko muszę się upewnić, że nie będziecie wyglądać lepiej ode mnie, bo wiecie, sama sprowadzać sobie konkurencji na ślub nie zamierzam wink

71

Odp: Prezenty ślubne

Postawi się jakiegoś koksa przy wejściu i będzie robił selekcję.
Summerlove, nie przejmuj się, nic nam nie zepsuje tego dnia smile

72

Odp: Prezenty ślubne

Summerlove, podeślę Ci fotki i ocenisz big_smile

73

Odp: Prezenty ślubne

No to robimy casting na druhny.

74

Odp: Prezenty ślubne

My to powinnyśmy od razu zostać zaakceptowane !!

75

Odp: Prezenty ślubne

Ja nie wyraziłam sprzeciwu. Summerlove ma obawy.