26

Odp: Strony internetowe

hmm może nie chcą sie uzależniać od fb? wink albo nie wiedzą jak przekopiować swoje słitaśne focie z nk na fb big_smile

27

Odp: Strony internetowe

Hhahahahaha ... dobre.
No być może też rację ma Summerlove, bo słyszałam ostatnio taki tekst: "Ja nie czaję Facebooka." od dziewczyny, która nie ma tam konta, na co dziewczyna, która ma profil na Fb odrzekła:"Ja też nie czaję."

28

Odp: Strony internetowe

Powiem Wam, że miejscami - ja też:)

29

Odp: Strony internetowe

A tam, jak cię nie interesuje to nie zaglądasz co tam jest, a jak nie zaglądasz to nie wiesz i ot cały problem czajenia Facebooka.

30

Odp: Strony internetowe

Kolejna fajna stronka - specjalnie dla Niechcemisie - wielbicielki odgłosów z gabinetu stomatologicznego:

31

Odp: Strony internetowe

KOCHAM TO!!!

32

Odp: Strony internetowe

piękne!!!! lol

33

Odp: Strony internetowe

A ja patrzę na to inaczej: niewdzięczna praca, raczej nikt nie robi tego, bo lubi...

34

Odp: Strony internetowe

No tak, praca niewdzięczna. Jedni nie lubią dzwonić i nagabywać inni nie lubią jak się do nich dzwoni i nagabuje. Ale to nagranie kocham!

35

Odp: Strony internetowe

[quote=niechcemisie]A tam, jak cię nie interesuje to nie zaglądasz co tam jest, a jak nie zaglądasz to nie wiesz i ot cały problem czajenia Facebooka.[/quote]
No tak, nie lubisz mieć mało bystrych znajomych, więc mnie ładnie usprawiedliwiłaś - DZIĘKUJĘ wink

36

Odp: Strony internetowe

a ja nie wiem jak macie na nazwisko i nie mam Was wśród znajomych na fejsiku sad

37

Odp: Strony internetowe

Ksymena, no wiesz co? Akurat jesteś jedną z bystrzejszych osób, które poznałam za pośrednictwem internetu.

[url]http://facebook.com/IwonaMarczewska[/url]

38

Odp: Strony internetowe

Hmmm... ale mnie podbudowałaś...  wink

39

Odp: Strony internetowe

nie mogę spać.... sad

40

Odp: Strony internetowe

Ajć, gdybym wiedziała to bym zajrzała. Ja nie spałam do drugiej.

41

Odp: Strony internetowe

szkoda, pogadałybyśmy sobie smile
ja miałam bezsenną noc... jakoś wyjątkowo smile

42

Odp: Strony internetowe

Uważaj, żeby Ci to nie weszło w zwyczaj... Bo jak tu pracować będąc niewyspanym?

43

Odp: Strony internetowe

Konkurencja na pewno nie ma takiej opcji: "porady 24h" albo "nocny dyżur", więc możesz ich zagiąć.

44

Odp: Strony internetowe

A ja dzisiaj się wyspałam. Kot był grzeczny, chociaż ostatnio sam sobie otwiera drzwi wejściowe i wychodzi.... najczęściej teraz przeze mnie oglądana strona internetowa to allegro...

45

Odp: Strony internetowe

A ja jestem uzależniona od Fb.

46

Odp: Strony internetowe

Ja znalazłam ostatnio fajną stronę z poradami prawnymi: [url]http://bezplatne-porady-prawne.com.pl/[/url] Może się komuś przyda smile

47

Odp: Strony internetowe

Super! Mi właśnie jest coś takiego teraz bardzo potrzebne! Dziękuję :*

48

Odp: Strony internetowe

Zamierzasz się ze mną procesować...?

49

Odp: Strony internetowe

Ha ha, nie. KredytBank zrobił w bambuko mojego chłopaka i ma do zapłaty ponad półtora tysiąca złotych, odsetki rosną a do tego jeszcze komornik się zwalił.
Było tak: wziął kredyt i po jakimś czasie miał znaczny przypływ gotówki, więc postanowił spłacić kredyt przed terminem, wiadomo, żeby odsetki nie rosły i żeby mieć to z głowy.
Poszliśmy do banku, chłopak powiedział tej złej kobiecie, że sprawa wygląda tak i tak, chce spłacić cały kredyt itd. i niech podliczy ile trzeba zapłacić. Baba pokilkała w komputerze i gdzieś zadzwoniła, poczekaliśmy, zapisała kwotę i powiedziała, że trzeba napisać podanie. Dała kartkę i zaczęła dyktować. W podaniu były zawarte dane osobiste, data wzięcia kredytu, kwota, jakieś numery itd. i oświadczenie, że chłopak chce przedterminowo spłacić kredyt. Wszystko było dyktowane przez złą kobietę z banku. Pieniądze zostały wpłacone, pismo poszło faksem i wszystko było dobrze... przez kilka miesięcy.
Pewnego pięknego dnia przyszło pismo, że do zapłaty jest ponad półtora tysiąca złotych. ???
Po rozmowie telefonicznej okazało się, że mimo spłaty wszelkich zobowiązań i "czystego konta", nadal były naliczane jakieś odsetki, ponieważ podanie zawierało błąd.
W terści dyktowanej przez złą i niekompetentną kobietę z banku były zawarte słowa: "spłacić kredyt" co według banku nie załatwiło sprawy, bo prawidłowo powinno być napisane "zamknąć kredyt".
Półtora tysiąca za to, że niekompetentny pracownik podyktował "spłacić" zamiast "zamknąć". Jak to się dzieje, że pracowniczka banku nie wie jak ma wyglądać podanie o wcześniejszą spłatę kredytu? Jak to się dzieje, ze bank za niekompetencję swoich pracowników każe płacić klientom?  Po wielu miesiącach spokoju, kiedy człowiek zapomniał już o spłaconym kredycie, podczas sprzątania wszystkie pisma zostały wyrzucone, a jak się okazuje NIE MA INNEJ DROGI NIŻ ZAPŁACIĆ IM PIENIĄDZE, KTÓRYCH SIĘ NIE JEST WINNYM ALBO ZAŁOŻYĆ SPRAWĘ CYWILNĄ TEJ KOBIECIE. Szlag człowieka trafia!
W innym banku również był w tym samym czasie spłacony kredyt i trwało to dosłownie chwilę. Pani policzyła ile trzeba zapłacić, przyjęła pieniądze i wydrukowała pismo o treści: "dnia tego i tego wpłacono tyle i tyle tytułem całkowitej spłaty kredytu nr" i to wszystko. I u nich nazywa się to "spłatą" a nie "zamknięciem", a nawet gdyby było inaczej to zrozumieliby kiedy przychodzi klient i mówi: mam pieniądze, chcę spłacić wszystko półtora roku wcześniej. Tylko KredytBank nie rozumie. Czytałam wiele niepochlebnych opini o tej instytucji. Okazuje się, że ludzie mają problemy z wcześniejszą spłatą, ale nie aż takie, że przychodzą im pisma o wpłacenie od kilkunastu do dwustu złotych kary za to, że wcześniej oddali pieniądze. No ale 200 zł to nie 1500zł i jeszcze wszystkie koszty komornicze i odsetki od tej kwoty.
Ja to bym po pysku dała tej kobiecie i wyniosła jej z domu równowartość tego co przez nią trzeba zapłacić... z odsetkami.

50

Odp: Strony internetowe

Ja byłam kiedyś przeciwniczką zakupów w sieci. Chyba z obawy przed nieuczciwością, ale przekonałam się do takich sklepów dzięki marce Top Secret. Nie ukrywam, że teraz kupuję tu oryginalne i modne koszule męskie. Mąż jest bardzo zadowolony, wiec serdecznie polecam. Oczywiście odzież damska też jest. smile

Ostatnio edytowany przez pigmejka (2012-03-13 22:48:14)