76

Odp: Strony internetowe

[quote=kantyczka]A ja ze względu na pracę na hotmoney.pl, duzo ciekawostek nawet dla zwykłej gospodyni domowej, jak nie wydać za dużo, co się opłaca a co nie...[/quote]
Również tam zaglądam , lubię również zerkać na lokalny portal z wiadomościami - zawsze najbardziej interesuje to co najbliżej nas się dzieje. Lubię również oryginalne piękne przedmioty, często wyszukuje takich na różnych stronach. Na Decobazaar młodzi projektanci i artyści zamieszczają bardzo interesujące rzeczy, ale dla mnie prawdziwą gratka są cudeńka  wyszukane w second handach i na targach staroci i zamieszczone na tej stronie.

77

Odp: Strony internetowe

Polecam ekologuj.pl - mają np. fajne zdrowe przepisy!

78

Odp: Strony internetowe

Ja polecam stronę: kursykomputerowewarszawa.pl. Naprawdę dobrze przygotowane mają tam kursy. Sama ukończyłam do tej pory trzy i z pewnością na tym nie koniec. Szczególną zaletą kursów jest, to, że są przygotowane w taki sposób, że łatwo jest je zapamiętać i zrozumieć. Szczególnie polecam kurs tworzenia stron internetowych, bo dzięki niemu w końcu rozumiałam na czym cały proceder polega. A wierzcie mi, wielokrotnie do tego podchodziłam i kończyło się tylko na dobrych intencjach.

79

Odp: Strony internetowe

ja w związku z tym, że mam dzieciaki też zaglądam na stronę Minimini, oglądamy ich bajki, znamy postacie, kolorujemy.. smile

80

Odp: Strony internetowe

Ja z kolei polecam: bundleclub.pl ,jest on alternatywą do gruponów i podobnych, będzie mieć w swojej ofercie pakiety kilku rzeczy bądź zdarzeń, które kupuje się jako całość. Bundleclub wywodzi się ze Stanów Zjednoczonych i ja go właśnie kojarzę ze Stanów i czekałam długo aż do nas moda przywędruje. Przykładowo można w Bundle zakupić grupowo (co oczywiście równa się sporym rabatom) książki, ubrania i wiele innych. Już można się zapisać, a serwis będzie hulał pod koniec października- teraz się rejestrując załapiesz się na 10 zł.

81

Odp: Strony internetowe

Ja jestem wielką fanką muzyki, a ostatnio najczęściej zaglądam na tego bloga - [url]http://rap-rozkminy.pl/[/url]

82

Odp: Strony internetowe

[quote=szaramysz]ja w związku z tym, że mam dzieciaki też zaglądam na stronę Minimini, oglądamy ich bajki, znamy postacie, kolorujemy.. smile[/quote]

A to może spodoba im się tutaj - energiaslow.pl - bardzo fajne bajki przybliżające dzieciom zagadnienia związane z ekologią smile Moje się zachwyciły!

83

Odp: Strony internetowe

Dla wszystkich, którzy zajmują się tworzeniem biżuterii, polecam stronę internetową newcraft.eu, na której można znaleźć wszystko co potrzebne do jej wykonania - wraz z gotową już biżuterią. Hurtowe ceny i liczne promocje.

84

Odp: Strony internetowe

To ja dodam coś dla interesujących się rozwojem osobistym. Bardzo fajna stronka bogatyumysl.pl Znalazłam tam fajne porady żywieniowe prosto od eksperta - dietetyka. No i jest też tam forum.

85

Odp: Strony internetowe

To ja mogę polecić stronę Wolnych lektur - to biblioteka internetowa, z której za darmo i legalnie można ściągać ebooki i audiobooki w różnych formatach (jest także Mobi!)

86

Odp: Strony internetowe

ja mam pytanie na temat własnej strony www. Chodzi mi o profesjonalne założenie i obsługę takiej strony. Znajomy polecił mi design-pro.com.pl . Tam podobno świadczone są usługi związane z założeniem, obsługą strony. Może ktoś korzystał i pochwali się sukcesem?

Ostatnio edytowany przez sylwia4012 (2014-03-01 23:49:29)

87

Odp: Strony internetowe

sklepy internetowe: topsecret.pl - głównie tam robię zakupy, ponieważ nie mam czasu wyjechać do większego miasta.
portale: oprócz urodaizdrowie.pl jest to wizaz.pl
blogi: kenzas.se

88

Odp: Strony internetowe

Informacje: onet.pl, ekoszalin.pl
Rozrywka: youtube.com

89

Odp: Strony internetowe

witam. ostatnio szukałam ciekawych i wartych uwagi portali. Znalazłam vizivizi.pl portal który umożliwia tworzenie oraz nadawanie filmów online poprzez kamerkę internetową. Na portalu co miesiąc nagradzają  autorów najlepszych filmów.

90

Odp: Strony internetowe

A mi jak się nudzi to gram w gry online na stronie gryjowanie.pl

91

Odp: Strony internetowe

Ostatnio znalazłam fajny sklep internetowy z butami i jestem zadowolona z obsługi. jeremy-scott.pl Polecam

92

Odp: Strony internetowe

A ja ostatnio z uwagi na ciężki czas w życiu często zaglądam tutaj

93

Odp: Strony internetowe

Świetna strona dla tych co uwielbiają kawę , i chcą się na jej temat poczytać

94

Odp: Strony internetowe

Polecamy sklep dla naszych pociesz, szczególnie tych mniejszych

95

Odp: Strony internetowe

A ja natomiast chciałbym wszystkim polecieć stronę o bezpieczeństwie informacji! Może wyda się wam to śmieszne, ale czy jesteście świadomi że kupując w niewłaściwmy sklepie internetowym stajecie się ofiarą sprzedaży danych? Sklepy sprzedają wasze @, numery telefonów firmą która później obrzwaniają i spamują wam skrzynki. Dowiedzcie się jak działa [ i nie daj się nabić w butelkę. Szczegółowe informacje na stronie, zachęcam do lektury smile

Ostatnio edytowany przez lunar (2014-05-07 15:49:08)

96

Odp: Strony internetowe

często zaglądam na
Oj można tam poczytać różne ludzkie historie!:)

97

Odp: Strony internetowe

Lunar, poruszyłaś ważny temat - dlatego trzeba czytać regulamin sklepu.

98

Odp: Strony internetowe

A ja osobiście polecę stronkę wola.pl gdzie można kupić super  na każdą okazję. Czy to sportowe czy to wyjściowe! wink
Nie jest to pośrednik, jest to producent więc bez ryzyka handlu danymi tak jak Lunar napisał ^^

99

Odp: Strony internetowe

To jest stronka dla tych, którzy nie wiedzą co zrobić ze swoim ogrodem -

100

Odp: Strony internetowe

A ja sobie na Czas Dzieci zaglądam. Można tam ciekawe konkursy upolować Swoją drogą świetne te lizaki - u nas pani dentystka daje w nagrodę za dobre sprawowanie na fotelu. smile