1

Temat: Dobre i tanie kosmetyki do pielegnacji włosów

Macie jakieś....

2

Odp: Dobre i tanie kosmetyki do pielegnacji włosów

Kosmetyki najprostsze do pielęgnacji włosów, to : szampon i odżywka.
Tania firma , to np. : "Ziaja".

3

Odp: Dobre i tanie kosmetyki do pielegnacji włosów

ja uwielbiam pokrzywę do włosów zaparzyć i stosować jako płukankę!

4

Odp: Dobre i tanie kosmetyki do pielegnacji włosów

Ale do włosów farbowanych nie powinno się chyba stosować ziołowych płukanek, tak samo0 jak farbować naturalnymi farbami typu chna czy basma

5

Odp: Dobre i tanie kosmetyki do pielegnacji włosów

chyba nie....... moja koleżanka farbowała sobie liśćmi z kasztana

6

Odp: Dobre i tanie kosmetyki do pielegnacji włosów

Może z orzecha włoskiego? Bo z kasztana to pierwsze słyszę...

7

Odp: Dobre i tanie kosmetyki do pielegnacji włosów

Przepraszam pomyliłam się. Oczywiście, że z orzecha włoskiego.

8

Odp: Dobre i tanie kosmetyki do pielegnacji włosów

A tu pewnie ze 100 osób z naszego obleganego forum obdarło kasztanowce z resztek liści i farbowało włosy... Ciekawe jaki był efekt? smile

9

Odp: Dobre i tanie kosmetyki do pielegnacji włosów

Nigdy nie próbowałam. Za to z niedrogich kosmetyków testuję właśnie urt-oil z naftą oczyszczoną. Działa przeciwłojotokowo i przeciwłupieżowo. Wcieram sobie w skórę głowy przed myciem. Zawiera też jakiś wyciąg z pokrzywy. Naprawdę fajne włosy po tym są. A jak ktoś ma problemy z cerą (przetłuszczającą się) to może także przemywać tym twarz.

10

Odp: Dobre i tanie kosmetyki do pielegnacji włosów

Ale ile razy potem myjesz włosy żeby to zmyć? musi być tłuste...

11

Odp: Dobre i tanie kosmetyki do pielegnacji włosów

Wystarczy tylko raz;) Właśnie wcale nie jest to tłuste. Wiesz, ta nafta (przynajmniej ta z firmy Anna, której używam) ma konsystencję wody. Nie jest tłusta. TO jest nafta oczyszczona z wyciągiem z pokrzywy. Wcierasz w skórę głowy, zostawiasz na 10 min i myjesz normalnie włosy. Wystarczy raz, ja jeszcze używam odżywki.

12

Odp: Dobre i tanie kosmetyki do pielegnacji włosów

Estelle 23 dobrze wiedzieć.

13

Odp: Dobre i tanie kosmetyki do pielegnacji włosów

[quote=gusia1000]Kosmetyki najprostsze do pielęgnacji włosów, to : szampon i odżywka.
Tania firma , to np. : "Ziaja".[/quote]
zgadzam sie, teraz coraz więcej specyfików ma do włosów smile pozatym ja jestem dużą fanką produktów z allegro smile bardzo sobie je cenię za naprawdę niska cenę.... bo 1 litr odżywki za 7 zł, która odżywiła moje rozjaśniane i sianowate włosy to naprawdę dobry produkt smile

14

Odp: Dobre i tanie kosmetyki do pielegnacji włosów

Mi odpowiadała też odżywka szałwiowa Joanna, tania i bardzo dobra. Z szamponów najtańszy z najlepszych to taki duży biały z Biedronki (awokado), jest super i jeszcze mój ulubiony Elseve Nutri Blask.

15

Odp: Dobre i tanie kosmetyki do pielegnacji włosów

Ja używam kosmetyków Ziaji. Są super! i do tego niedrogie.

16

Odp: Dobre i tanie kosmetyki do pielegnacji włosów

Niezłe są też firmy Marion, tanie ale trudno dostępne

17

Odp: Dobre i tanie kosmetyki do pielegnacji włosów

A co takiego Marion byś poleciła? Wiem że chyba farby albo szamponetki do wlosów mają. Mam teraz tonik nawilżający, bezalkoholowy, próbuję, ale zapach mi się nie podoba.

18

Odp: Dobre i tanie kosmetyki do pielegnacji włosów

Super odżywki do włosów, na twarz, nablysszczacze do włosów, plastry oczyszczające na nos... Można wymieniać dużo, ale wejdź sobie najlepiej tutaj:
  - na tej stronie jest też lista sklepów

19

Odp: Dobre i tanie kosmetyki do pielegnacji włosów

Ten peeling z ziarenkami z truskawki jest intrygujący, a do włosów płyn prostujący mnie zaintrygował.

20

Odp: Dobre i tanie kosmetyki do pielegnacji włosów

szkoda, że nie ma na tej stronie cen....

21

Odp: Dobre i tanie kosmetyki do pielegnacji włosów

Drogie nie są. Ksymena pisała wyżej, że tanie. Ja pamiętam, że jak koleżanka kupowała dla mamy szmponetkę to byłam zdziwiona niską ceną.

Ostatnio edytowany przez niechcemisie (2011-07-01 11:50:26)

22

Odp: Dobre i tanie kosmetyki do pielegnacji włosów

Np. kosmetyki do włosów to cena od 5 zł do 8 (są i wyższe, ale piszę o tych bardziej podstawowych, które wymieniłam wyżej). A jakością porównywalne z tymi o 50% droższymi smile
Najlepiej znaleźć sklep u siebie i póść samemu, bo moga być różnice - to nie są sklepy firmowe, bo sprzedają kosmetyki różnych marek, więc marżę każdy nalicza jaką chce

23

Odp: Dobre i tanie kosmetyki do pielegnacji włosów

Ja będę szukać tego truskawkowego peelingu jak pójdę na zakupy big_smile

24

Odp: Dobre i tanie kosmetyki do pielegnacji włosów

mnie też zainspirował piling... nigdy nie używałam pilingu do skóry głowy, a za 5 czy 8zł można zaszaleć big_smile

25

Odp: Dobre i tanie kosmetyki do pielegnacji włosów

Mi chodziło o taki do twarzy, a do glowy to będę szukała tego płynu prostującego. Szkoda że nie mają czegoś na elektryzowanie się włosów. Znam tylko spray z Avonu, a chciałabym wypróbować coś innego. W zimie mam straszny problem z tym, wkurza mnie to.