1

Temat: pies, a wyjazd...

gdy wyjeżdżacie np. na wakacje to zabieracie swojego pupila ze sobą? czy zostawiacie go pod opieką kogoś innego?

2

Odp: pies, a wyjazd...

Ja mam zaufaną sąsiadkę i zostawiam najczęściej pod jej opieką swojego pupila.Tyle że najpierw zwierzę musi się do nowej osoby przyzwyczaić

3

Odp: pies, a wyjazd...

zostawiam, bo sa inni domownicy.

jesli planujesz wziac, to niewiele hoteli przyjmuje psy, rowniez muzea, galerie, zabytki to zakaz wstepu dla zwierzat.

4

Odp: pies, a wyjazd...

To jest jedyny kłopot z psem.
Nie wiadomo jak postąpić lepiej, zabrać i mieć pewność, że będzie wszystko dobrze, bo mammy go na oku, czy zostawić komuś i się martwic tęsknota psa.
Są hotele dla psów, ale to droga sprawa.

5

Odp: pies, a wyjazd...

ja też zostawiam, bo uważam lepiej psu być na '' własnych śmieciach '' i nie zmieniać otoczenia bo to dodatkowy stres

6

Odp: pies, a wyjazd...

Ja tam nie mam problemu, bo nie mam zwierzaka.

7

Odp: pies, a wyjazd...

Kota to lepiej zostawiać na kilka godzin samego niż psa. Ale jak byśmy na dłużej wyjeżdżali to kota zabieramy ze sobą.

8

Odp: pies, a wyjazd...

Najlepiej psa zabrać ze sobą, bo z nim zawsze można iść na spacer albo coś. Ale kota? Chce ktoś wozić kuwetę, miski, szczotki itd.? Zwłaszcza, że psa możesz wziąć na niektóre plaże czy nad wodę, on też ma coś z wakacji, ale kot? Trzeba mieć zaufaną osobę, mój dziadek zawsze się opiekuje naszą kotkę, niestety po tym zawsze jest 2 kg cięższa (no bo kotek miauknął, więc trzeba go nakarmić - podejście mojego dziadka smile )

9

Odp: pies, a wyjazd...

Ja zawsze i wszędzie zabieram i nie jest to dla mnie uciążliwe smile

10

Odp: pies, a wyjazd...

Summerlove, i tak najlepiej, nie robisz nikomu kłopotu, ze się musi opiekować, dawać pupila do hotelu i płacić, itp.

11

Odp: pies, a wyjazd...

również staram się zabierać mojego psiaka zawsze ze sobą..najgorsze są podróże PKP, ale kupiłam mu ostatnio transporter i polecam każdemu, kto pociągami podróżuje, bo wtedy nie trzeba płacić za psa...droga sprawa to też nie jest [84 zł na e-karma.pl] i można swobodnie podróżować, bez dodatkowych opłat

12

Odp: pies, a wyjazd...

Mojego psa nie dałoby się zostawić. Kiedy widzi, że zanosi się na wyjazd, nie odstępuje rodziców, a zwłaszcza taty, nawet na krok. wszędzie za nim łazi, bo wie, że bez taty nie ma wyjazdu. waruje nawet pod drzwiami toalety. Kiedyś, przed wyjazdem na wakacje, gdy prawie wszystko było już spakowane, rodzice pojechali jeszcze po większe zakupy samochodem. Biedaczysko myślał, że to już. Był zrozpaczony. Aby zademonstrować swoje uczucia poszedł do kuchni i ... położył się na środku kuchennego stołu, czego nigdy przenigdy wcześniej ani później nie zrobił.

13

Odp: pies, a wyjazd...

Jeśli pies jest bardzo przywiązany do właścicieli to należy go zabrać ze sobą.

14

Odp: pies, a wyjazd...

Mój Misiek wrócił z urlopu rozkapryszony. Rodzice pojechali na tydzień w góry i zabrali go ze sobą. Kiedy wrócił nawet nie chciał się przywitać. Łapę owszem, podał jakpoprosiłam, ale jakiś taki nie w sosie. Chyba go droga wymęczyła.

15

Odp: pies, a wyjazd...

ja wiele razy zostawiałam psa w hotelu i nie widziałam , żadnej zmiany w zachowaniu, bardzo dobrze się tam zachowywał i nawet tak nie tęsknił, po za tym jest nieznośny i wyjazd z nim nie bylby przyjemny , bo to jest dzikus nie wychowany i akurat mój pupil znosi rozłąkę dobrze, ale wiem ,że są takie psy, które wariują

16

Odp: pies, a wyjazd...

Ile kosztuje doba w hotelu dla psa/kota ?

17

Odp: pies, a wyjazd...

[quote=foczka]Jeśli pies jest bardzo przywiązany do właścicieli to należy go zabrać ze sobą.[/quote]
to prawda, bo z tęsknoty nic je je przez cały czas nieobecności właścicieli ...

18

Odp: pies, a wyjazd...

Zostawiliśmy raz pieska u znajomych na 4 dni, spał na łóżku pod kołderka. U nas nawet nie wchodzi na sofę i prosiliśmy, aby tego przypilnowali, a tu mms przyszedł z fotka psa na prześcieradle wink

19

Odp: pies, a wyjazd...

No to faktycznie nie posłuchali się Oni Was.

20

Odp: pies, a wyjazd...

To go wam zdeprawowali... Ale gość ma swoje prawa...:)

21

Odp: pies, a wyjazd...

Ale oduczył się on tego, czy już nie ?

22

Odp: pies, a wyjazd...

Psy są mądre, wiedzą co im wolno i gdzie. Nie sądzę żeby to przeniósł do domu...

23

Odp: pies, a wyjazd...

Tak, to prawda, mają swój rozum psi.

24

Odp: pies, a wyjazd...

A Ty masz psa?

25

Odp: pies, a wyjazd...

Nie.