1

Temat: Preparat na zmarszczki

Witam, przeglądając się ostatnio w lustrze zauważyłam u siebie pojawianie się pierwszych zmarszczek i chciałabym coś z tym zrobić, nigdy przedtem nie używałam zadanych kremów na tą "przypadłość", możecie polecić coś, co pozwoliłoby mi się dłużej cieszyć pięknym wyglądem?

2

Odp: Preparat na zmarszczki

moja ciocia używa całe życie kremu nivea tego w płaskich okrągłych pudełeczkach - cena około 3 zł smile i ma 30 na karku i na zmarszczki nie używała i ich nie ma smile) ma ale bardzooo malutko... od śmiania smile))

3

Odp: Preparat na zmarszczki

[quote=ewa9317]moja ciocia używa całe życie kremu nivea tego w płaskich okrągłych pudełeczkach - cena około 3 zł smile i ma 30 na karku i na zmarszczki nie używała i ich nie ma smile) ma ale bardzooo malutko... od śmiania smile))[/quote]

A jak to się ma do tematu?

4

Odp: Preparat na zmarszczki

ja też mam 30tkę na karku i żadnych zmarszczek big_smile nie przesadzajmy, 30 lat to młody wiek, trudno mieć w tym wieku zmarszczki lol no chyba, że się wyjątkowo o siebie nie dba - solarium, mocne makijaże, papierochy... wtedy to i po 20tce można mieć zmarchy wink

5

Odp: Preparat na zmarszczki

chodziło mi o to, że ujęłam smile że innych na zmarszczki nie używała ( drogich) czy coś,
tylko ten jeden nivea, więc może warto żeby Izisa wypróbowała smile)

6

Odp: Preparat na zmarszczki

Ja palę od 11 lat, mam 26 i nie mam jeszcze ani jednej. Kremów używam różnych, czasem wcale nie kremuję twarzy. Co do pytania koleżanki to w takiej sytuacji chyba spróbowałabym znaleźć jakąś serię na pierwsze zmarszczki dostosowaną do wieku. To co będzie chwalić jedna osoba drugiej może nie pasować.

7

Odp: Preparat na zmarszczki

O to długo palisz smile
Naprawdę nie masz żadnej zmarszczki ?:)
zazdroszczę smile
Ale to zależy też od genów, typu cery i jak reaguje na wybrane specyfiki... Trzeba po prostu szukać smile

8

Odp: Preparat na zmarszczki

Nie mam i wiesz co? Panicznie się boję, że w pewnym momencie spadnie to na mnie nagle, wiesz, te wszystkie lata palenia dadzą o sobie znać na pewno.
Powiedzmy - teraz jestem młoda,ok, ale kiedy przyjdzie wiek, w którym się kobieta starzeje, to moja buzia chyba będzie starzeć się w pięciokrotnym tempie niż u kobiety niepalącej.
Boję się, że pewnego dnia, kiedy odkryję pierwszą zmarszczkę, po miesiącu będę mieć ich już dziesięć i wszystko ruszy nagle, lawinowo.
Poza tym jest jeszcze kwestia tego, że kobiety pulchniejsze nie mają zwykle takiego problemu ze zmarszczkami, ponieważ podskórna warstwa tłuszczu jakby wypycha skórę, jest dla niej jak elastyczny materac... tak przynajmniej czytałam, a że jestem pulpetem bez zmarszczek mimo nałogu, to bardziej w tą teorię wierzę niż nie wierzę.

9

Odp: Preparat na zmarszczki

Kobiety chude i szczupłe są bardziej pomarszczone i szybciej się ich skóra starzeje, to prawda i zaobserwowałam to na swoich dwóch Babciach wink szczupłej i przy kości!
A co do wieku, to wiadomo, że im człowiek młodszy tym szybciej sie regeneruje - teraz Twój organizm sobie radzi z papierochami, ale kiedyś będzie już na tyle obciążony wiekiem, różnymi zmianami itd. że być może że sobie będzie gorzej radził z nikotyną. Moim zdaniem jeśli masz rzucać, to teraz - później po wieeeelu latach palenia nie zaleca się rzucania, bo po tak długim uzależnieniu nagle odstawienie może bardzo drastycznie wpłynąć na stan zdrowia. Moja ciotka ma 84 lata i kopci jak lokomotywa, lekarz wręcz zabrania jej rzucić, bo się boi że jak rzuci to dostanie zawału... Jakby nie było jest to trucizna.... także rzucaj jak najszybciej! smile

10

Odp: Preparat na zmarszczki

Jedna z moich koleżanek do tego stopnia jest uzależniona, że kiedy była w ciąży lekarz ZABRONIŁ jej rzucać, bo byłoby to zbyt wielkim szokiem dla organizmu, ponieważ była już w 5 miesiącu (dopiero wtedy odkryła ciążę).

Tak, masz rację - teraz rzucać i teraz chudnąć, bo sporo jest tego sadełka i jeśli zgubię je teraz, skóra sobie poradzi, a później, kiedy nie będzie już taka elastyczna mogę mieć dosłownie zwisy, a jak będzie zwisać to się pomarszczy.

11

Odp: Preparat na zmarszczki

Zawsze mnie to zastanawia jak to możliwe, że kobieta tak późno się orientuje, że jest w ciąży neutral

12

Odp: Preparat na zmarszczki

Ona chudła i brzucha nie było widać, tyle że z czasem zaczęła czuć jakby miała piłeczkę w środku i poszła do lekarza.

Najbardziej się boję zmarszczek na dekolcie. Szpecą 1000x bardziej niż te na twarzy.

13

Odp: Preparat na zmarszczki

Ostatnio słyszałam historię o 70 letniej pani, która była zawsze "małą kulką" - od dłuższego czasu bolał ją brzuch i było jej słabo, chodziła po lekarzach i nic... w końcu wylądowała w szpitalu - lekarze postanowili zrobić jej jakiś zabieg, no i z zabiegu wróciła z dzieckiem ... big_smile to się działo w Warszawie

a wiele razy też słyszałam o przypadkach, że dziewczyny zaczynają rodzić na kibelku... mają parcie, ida do toalety a  tu zonk big_smile zdarza sie, ale uważam to za patologie...

14

Odp: Preparat na zmarszczki

Ale mi chodzi o to, że jakby mi się okres spóźniał to bym się tym zainteresowała i poszła do lekarza... Ale na pewno nie dopiero po 5 miesiącach... To mnie zawsze zastanawia... Przecież ciąża nie rozwija się bezobjawowo... Więc jak przez taki czas można żyć w nieświadomości?

15

Odp: Preparat na zmarszczki

Ona miała zawsze problemy z okresem, poza tym lekarze stwierdzili, że jest bezpłodna. Przez lata uprawiała seks bez zabezpieczeń, bo jak niepłodna to nie, no i klops, ale jest szczęśliwa.

16

Odp: Preparat na zmarszczki

No tak... Taka to zmienia sytuację... Ale jak słyszę historie, u normalnych, zdrowych kobiet, to mnie to śmieszy i zadziwia jednocześnie...

17

Odp: Preparat na zmarszczki

Widziałam kiedyś program w tv, to jakaś masakra - panienka nie wiedziała, dopoki nie zaczęła rodzić.

18

Odp: Preparat na zmarszczki

To jest straszne... Bo trzeba by się zastanowić czy to wynika z takiego aż zacofania? Czy może kompletnej nieznajomości organizmu kobiety? A może jeszcze z czegoś innego...? Hm...

19

Odp: Preparat na zmarszczki

Takie niespodzianki mogą zmarszczek przysporzyć... i siwizny.

20

Odp: Preparat na zmarszczki

Z czasem żaden krem nie pomoże ale mimo wszystko na mnie bardzo dobrze działa krem Protect & Restore z [url]http://cofamyczas.com[/url] więc jest to coś co na pewno mogę polecić, może uda ci się go również znaleźć w lokalnym sklepie.

21

Odp: Preparat na zmarszczki

Strasznie  drogi   ten krem.A widzisz jakąś różnicę?Nie uczula ten    krem?

22

Odp: Preparat na zmarszczki

Faktycznie. Bardzo drogi!

23

Odp: Preparat na zmarszczki

Nie wszystkie drogie kremy są dobre.Czasami te tańsze są lepsze od tych drogich.

24

Odp: Preparat na zmarszczki

Kwestia jeszcze tego, który możemy nazwać drogim, a który przystępnym cenowo?

25

Odp: Preparat na zmarszczki

UUUUUUUU tamten krem jest faktycznie drogi....