26

Odp: Preparat na zmarszczki

polecam [url]http://www.estien.pl/kwasy-kosmetyczne-c-1_6.html,[/url] wczesniej pisalam o nich w innych tematach, ale to nie reklama, jestem na prawde bardzo zadowolona, i z tgo kwasu i z alg pod oczy, oplaca sie tez spirulina, bo jest bardzo ekonomiczna w uzyciu, z pudelka 10g wyszlo mi 10 maseczek na twarz i 4 na biust, tego uzywa sie berdzi cienko ,albo dodaje do innych alg, uwaga barwi na zielono, kremy i maseczki, ale efekty sa super.

27

Odp: Preparat na zmarszczki

Pamiętaj, żeby przy sprawdzaniu składu danego kremu zwrócić uwagę ile ma on w sobie kolagenu, im więcej tym krem będzie skuteczniejszy. W sumie chyba najlepszym wyborem jest Kolagen Naturalny. Możesz go kupić na neolagen.pl Jest o wiele lepszy od tych preparatów, które możesz dostać w tradycyjnych drogeriach.

28

Odp: Preparat na zmarszczki

odkryłam nowość marki Bielenda Serum pod oczy ujędrniające. Stosuje się go malutką ilość jest bardzo wydajne, likwiduje zmarszczki, redukuje cienie pod oczami co było moją zmorą [url]http://www.cosnet.pl/serum-peptydowe-ujerdniajace-na-okolice-oczu-30ml.html[/url]  Polecam z czystym sercem.

Ostatnio edytowany przez 5Sonia75 (2014-04-16 19:51:18)

29

Odp: Preparat na zmarszczki

Mi za chwilę też stuknie trzydziesta i zaobserwowałam w ostatnim czasie pogłębienie się zmarszczek wokół oczu. Nie są jakieś duże i bardzo widoczne, ale stwierdziłam, że to najwyższy czas, by zacząć odpowiednio pielęgnować tą okolicę smile Od ok. 2 tyg. używam Serum Kolagenowego w spray'u z Jadwigi i Kremu-Żelu z peptydami z Bielenda Proffesional i widzę już niewielką poprawę. Niestety nie mogę stwierdzić, którego produktu jest to zasługa.. dodatkowo stosuję też od niedawna witaminę C i olejek z migdałów, które łączę z kremem do twarzy. Całość super się sprawdza, moja skóra odżyła smile

30

Odp: Preparat na zmarszczki

Ja też zdecydowanie polecam serum, bo jest lekkie i nie zatyka porów młodej skórze. Ja akurat stosuję polskiej firmy Świt Pharma Acvite Lifting serum liftingujące i jestem bardzo zadowolona, bo szybko się wchłania i nie świeci mi się po nim skóra.

31

Odp: Preparat na zmarszczki

a na twarz polecam krem przeciwzmarszczkowy, szafirowy firmy APIS . Dostałam próbkę od kosmetyczki po zabiegu do wypróbowania. Oczywiście musiałam sobie kupić nowy  bo okazał się rzeczywiście super. Twarz jest fajnie nawilżona, wygładzona i wygląda zdecydowanie młodziej, a przeciez o to Nam chyba chodzi smile

32

Odp: Preparat na zmarszczki

[quote=Vana]Ja też zdecydowanie polecam serum, bo jest lekkie i nie zatyka porów młodej skórze. Ja akurat stosuję polskiej firmy Świt Pharma Acvite Lifting serum liftingujące i jestem bardzo zadowolona, bo szybko się wchłania i nie świeci mi się po nim skóra.[/quote]

ja ze Świt Pharmy polecam maseczkę przeciw zmarszczkom Exclusive Cosmetics Spa dla twarzy w wersji z kwasem hialuronowym, oraz jest w takim płaskim, fioletowym opakowaniu, dostępna na pewno w Rossmannie. Jest rewelacyjna na drobne zmarszczki, które w zasadzie po jednym zastosowaniu usuwa.

33

Odp: Preparat na zmarszczki

jeśli chodzi o zmarszczki to polecam serum peptydowe marki Bielenda, nie dość że redukuje zmarszczki mimiczne to jeszcze sprawia , ze cienie czy obrzęki są zniwelowane. Naprawdę warto

34

Odp: Preparat na zmarszczki

Poznaj kolagen naturalny i ceny produktów, skuteczne na zmarszczki po 40-ce,

[url]http://kolagendlakobiet.pl/kolagen-naturalny-cena/[/url]

35

Odp: Preparat na zmarszczki

krem nivea q10 ale to wersja dla panów a nie wiem jak dla pań ale jest bardzo skuteczny

36

Odp: Preparat na zmarszczki

A co myślicie o zabiegu Venus Freeze?
Można zrobić go tutaj: [url]http://www.vicihair.pl/[/url]
Też powinien działać na zmarszczki. Słyszałam o nim dużo dobrego no i tak myślę czy nie spróbować zobaczyć jak u mnie zadziała. Czasami nawet najlepsze kremy nie zastąpią wizyty u kosmetyczki.

37

Odp: Preparat na zmarszczki

Moja mama teraz używa kremu z Vichy , z serii Liftactiv. I jest nim zachwycona. Mówi że widzi poprawę swojej cery i jej ujędrnienia. A sam krem jest lekki i rewelacyjnie się wchłania.

38

Odp: Preparat na zmarszczki

Krem na zmarszczki – który wybrać?Nie sugeruj się oznaczeniami 30+, 40+. Najczęściej nie są one poparte badaniami, to tylko zabieg marketingowy. Jeśli jesteś przed trzydziestką, to powinnaś poszukać przede wszystkim kremu z filtrem, najlepiej SPF 15. Poza tym szukaj witaminy C (Ascorbic Acid lub słabszej formy Ascorbyl Palmitate), ponieważ pomaga w wytwarzaniu kolagenu i rozjaśnia cerę. Ważne są także substancje nawilżające: naturalne oleje roślinne, mocznik, kwas hialuronowy.

39

Odp: Preparat na zmarszczki

Podstawą skutecznej pielęgnacji skóry, niezależnie od wieku, pozostaje staranne zdiagnozowanie jej stanu i określenie jej potrzeb. Upływ czasu to tylko jeden z czynników mających wpływ na nasz wygląd. Do pozostałych należą: stres, brak snu, zanieczyszczenie powietrza, promienie UV, a także niewłaściwa dieta, która może nasilać problemy ze skórą.

Ze względu na zawartość łagodnej wody termalnej i obecność innowacyjnych składników aktywnych, wysoką skuteczność w pielęgnacji wykazują dermokosmetyki Vichy. Do skóry dojrzałej 35+, w zależności od potrzeb dedykujemy liftingującą linię Liftactiv Supreme, dla dojrzałej 50+ z głębokimi zmarszczkami linię modelującą Neovadiol Magistral. Rekomenduję skorzystanie z próbek dostępnych w aptekach prowadzących sprzedaż. Pozwoli to na samodzielną ocenę reakcji skóry na dermokosmetyk i pomoże w podjęciu decyzji o zakupie.

Korzystając z obecności na forum, gorąco zachęcam wszystkie Panie do zadawania pytań na temat kosmetyków naszej Marki. Jeżeli macie jakiekolwiek wątpliwości, chętnie pomogę w ich rozwianiu.

Pozdrawiam,
Ekspert Vichy

40

Odp: Preparat na zmarszczki

Drogi Ekspercie. Który krem Twoim zdaniem byłby najlepszy dla skóry z problemami, skóry mieszanej, takiej która miejscami sucha, a w innych miejscach wręcz za tłusta?

Ostatnio edytowany przez Hagia (2015-03-20 12:26:00)

41

Odp: Preparat na zmarszczki

Kurczaki... ja też się strarzeję wink Wczoraj kosmetyczka, która robiła mi makijaż, powiedziała, że powinnam używać kremu tłustego, a nie półtłustego. Ale ja sama nie wiem - nosek będzie mi się za bardzo świecił, a ja tego nie lubię. Osobiście używam kremów z serii AA, gdyz mnie nie uczulają. Kiedyś miałam również krem "Eweline",na dzień i na noc,  polecam.

42

Odp: Preparat na zmarszczki

Pomiędzy 45. a 50. rokiem życia rozpoczyna się u kobiet okres przekwitania, kiedy na skutek spadku aktywności hormonalnej dochodzi do szeregu zmian w organizmie. Zachodzące procesy mogą mieć negatywny wpływ zarówno na wygląd zewnętrzny, jak i samopoczucie. Kobiety zauważają, że zmieniają się ich kształty. Mają większy problem z doborem odpowiedniej garderoby, a tym samym zaczynają odczuwać dyskomfort. Zachodzące w organizmie zmiany zauważalne są również na skórze. W wyniku zmniejszonego stężenia estrogenów, naskórek i skóra właściwa ulegają ścieńczeniu. Dochodzi również do degradacji włókien kolagenu i elastyny, stanowiących rusztowanie, dzięki któremu skóra jest elastyczna.

43

Odp: Preparat na zmarszczki

Jeżeli już tak bardzo przeszkadzają wam zmarszczki to polecam wam Miracle Cream na noc od [url]http://www.garnier.pl/[/url] Moja mama go stosuje od miesiąca i powiedziała że widzi różnicę smile

44

Odp: Preparat na zmarszczki

[quote=Hagia]Drogi Ekspercie. Który krem Twoim zdaniem byłby najlepszy dla skóry z problemami, skóry mieszanej, takiej która miejscami sucha, a w innych miejscach wręcz za tłusta?[/quote]

Do oczyszczania i pielęgnacji skóry z niedoskonałościami, sprawdzi się linia NORMADERM Vichy. Dzięki obecności kwasu salicylowego, kwasu glikolowego oraz LHA, preparaty z tej linii zredukują niedoskonałości i błyszczenie skóry, zadbają o rozszerzone pory, przebarwienia i zaczerwienienia oraz zadbają o uczucie komfortu. Dermokosmetyki z tej linii można stosować niezależnie od wieku.

Odpowiadając na pytanie o krem, polecam Pani NORMADERM na dzień - nawilżający krem zwalczający i korygujący aż 6 oznak niedoskonałości skóry. Jeżeli chciałaby Pani zbadać najpierw reakcję skóry na aplikację, rekomenduję skorzystanie z bezpłatnych próbek, które dostępne są we wszystkich aptekach prowadzących sprzedaż Vichy.

Zachęcam do zadawania pytań w przypadku wątpliwości. Chętnie pomogę w ich rozwianiu.

Pozdrawiam,
Ekspert Vichy

45

Odp: Preparat na zmarszczki

Ja ostatnio trafiłam na taki krem [url]http://www.herbsecret.pl/velvetin.html[/url] . Skład wygląda naprawdę nieźle: olej arganowy, koenzym Q10, śluz ślimaka, komórki macierzyste z pomarańczy. Chyba się skuszę, bo mam już 30 lat, więc najwyższa pora zacząć stosować krem przeciwzmarszczkowy. Lepiej zmarszczkom zapobiegać, niż potem próbować się ich pozbyć, bo to o wiele trudniejsze.

46

Odp: Preparat na zmarszczki

Są tu jakieś 40-latki? Pewnie używacie kremów dla kobiet w Waszym wieku? To przeczytajcie [url]http://mojedomowespa.pl/kremy-do-skory-40-czy-naprawde-sa-w-stanie-przywrocic-mlodosc[/url] Będziecie wiedzieć, czego używać i jak pielęgnować cerę wink

47

Odp: Preparat na zmarszczki

Przede wszystkim nawodnienie skóry, w młodym wieku wystarczy. Później kwas hialuronowy, peptydy, koenzym Q10, kolagen i elastyna... Dobrze sprawdzają się też masaże i ćwiczenia twarzy.

48

Odp: Preparat na zmarszczki

Świetne kremy przeciwzmarszczkowe  ma Chantarelle, drogie ale bardzo skuteczne...

49

Odp: Preparat na zmarszczki

Nivea Q10 - moja mama stosuję ten krem smile

50

Odp: Preparat na zmarszczki

Nivea = sama chemia, jak przeczytałam skład to się przeraziłam.... Pochodna ropy naftowej czyli parafina, kompozycje zapachowe które mogą uczulać... Odradzam stosowanie! Jest tyle zdrowszych kosmetyków...