26

Odp: Jakie kolczyki powinnam nosić, jeśli mam okrągłą twarz?

No tak i szkoda-chyba z 10.

27

Odp: Jakie kolczyki powinnam nosić, jeśli mam okrągłą twarz?

Może ale niektóre to bardzo rzadko....

28

Odp: Jakie kolczyki powinnam nosić, jeśli mam okrągłą twarz?

Myślę, że do okrągłej twarzy najlepiej pasują kolczyki podłużne, czy też długie i wąskie, ewentualnie małe okrągłe. Dużo takich delikatnych, wiszących i wąskich mają w Jomisilv. Ja tam znalazłam takie jedne, w kolorze jasnego brązu z kryształkami Swarovskiego. Sama nie mam okrągłej twarzy, tylko raczej jajowatą;), ale bardzo lubię długie, wiszące kolczyki. Moim zdaniem na prawdę dodają uroku i wdzięku.

29

Odp: Jakie kolczyki powinnam nosić, jeśli mam okrągłą twarz?

Oczywiscie, zgadza się, tylko kolczyki podłużne, żadne koła!

30

Odp: Jakie kolczyki powinnam nosić, jeśli mam okrągłą twarz?

Koła raczej nie... Zarówno koła jak i kule uwydatniają okrągłą buzię. Zgadzam sie z poprzedniczkami ze raczej kolczyki długie.  Kwadraty, trójkąty, prostokąty też będą ok

31

Odp: Jakie kolczyki powinnam nosić, jeśli mam okrągłą twarz?

Ja najbardziej z biżuterii lubię jednak bransoletki, duże wisiorki, ogromne pierścionki

32

Odp: Jakie kolczyki powinnam nosić, jeśli mam okrągłą twarz?

A ja z wielkiej biżuterii tylko kolczyki, ewentualnie bransoletki. Pierścionki, wisorki, biżuteryjne zegarki tylko w wersji normal.

33

Odp: Jakie kolczyki powinnam nosić, jeśli mam okrągłą twarz?

Ja mam okrągłą twarz i nosze takie kolczyki [url]http://www.selana.pl/kolczyki-z-cyrkoniami-swarovskiego-k115.html[/url]  Podobam się w nich i sobie i mężowi, także nie narzekam ;]

34

Odp: Jakie kolczyki powinnam nosić, jeśli mam okrągłą twarz?

Ja wolę biżuterię delikatną i subtelna... Jestem drobną kobitką to i duza biżuteria nie bardzo pasuje... Kolczyki mam małe wiszące / serduszka svarowski/ oczywiście srebro i wisiorek do tego . Czasem zakładam wtyki ale też srebro z cyrkoniami... Ale na kims innym bardzo lubię dużą biżuterię... smile

35

Odp: Jakie kolczyki powinnam nosić, jeśli mam okrągłą twarz?

Ja też wolę delikatną biżuterię, chyba że chodzi o bransolety - te mogą być duże. Pierścionki tylko małe, kolczyki tylko rzucające się w oczy, wisiorki delikatne. Jeśli już wogólę noszę, bo odwykłam od biżuterii. To przez szkołę.

36

Odp: Jakie kolczyki powinnam nosić, jeśli mam okrągłą twarz?

zdecydowanie dlugie bo optycznie skorygowac kszal twarzy :-)

37

Odp: Jakie kolczyki powinnam nosić, jeśli mam okrągłą twarz?

Do takiej twarzy oprócz odpowiednich kolczyków przydałaby się też korygująca fryzura.

38

Odp: Jakie kolczyki powinnam nosić, jeśli mam okrągłą twarz?

Podłużne zdecydowanie,
tzn [b]jeśli chcemy wyszczuplić twarz, bo przecież nie każdy musi tego chcieć[/b]:)
Do "nieforemnych" twarzy (czyli niezgodnych z opinią wszechwiedzących-wszak-projektantów mody), można też pokusić się o kolczyki ręcznie robione lub podrasowywane (te zwykle są fajniej dopasowane do krągłości niż masówka) .

39

Odp: Jakie kolczyki powinnam nosić, jeśli mam okrągłą twarz?

czyli na przykład "Kolczyki jak kandelabry" - polecam lekturę w tej materii na artsrebro.pl

40

Odp: Jakie kolczyki powinnam nosić, jeśli mam okrągłą twarz?

Jeżeli chcesz dobrać kolczyki do kształtu swojej twarzy, to tutaj znajdziesz sporo przydatnych wskazówek:blog.stilago.pl Dzięki nim na pewno łatwiej będzie Ci kupić idealne kolczyki smile

41

Odp: Jakie kolczyki powinnam nosić, jeśli mam okrągłą twarz?

Wg.mnie do okrągłej twarzy pasują podłużne kolczyki, a w chwili obecnie choruję na takie big_smile stilago.pl smile są ciekawe i takie inne wink

42

Odp: Jakie kolczyki powinnam nosić, jeśli mam okrągłą twarz?

Ja do mojej okrągłej buźki noszą długi kolczyki z kulkami Swavorski

43

Odp: Jakie kolczyki powinnam nosić, jeśli mam okrągłą twarz?

Ja równiez mam okrągła buźkę, przewaznie długie kolczyki noszę bo wydłużają twarz, ale jak mam rozpuszczone wlosy noszę małe kolczyczki bo włosy w tym czasie zasłaniają krągłosci buźki smile

44

Odp: Jakie kolczyki powinnam nosić, jeśli mam okrągłą twarz?

Dokładnie przy okrągłej twarzy nie powinnaś nosić kolczyków typu koła.Najlepiej pasują długie wiszące,super to wysmukli Ci twarz:)

45

Odp: Jakie kolczyki powinnam nosić, jeśli mam okrągłą twarz?

Dołączam się do reszty, która już zgodnie stwierdziła, że nie powinnaś nosić kolczyków typu koła, a stawiać raczej na takie podłużne, które optycznie wydłużą Twoją buzię.

46

Odp: Jakie kolczyki powinnam nosić, jeśli mam okrągłą twarz?

Ja mam okrągłą i noszę kółka wink W zależności od okazji zmieniam wink

47

Odp: Jakie kolczyki powinnam nosić, jeśli mam okrągłą twarz?

Kurczę, to musze zacząć nosić wiszące, mam okrągłą twarz, a do tej pory nosiłam głównie drobne wkręcane.

48

Odp: Jakie kolczyki powinnam nosić, jeśli mam okrągłą twarz?

Jakie kolczyki nosicie-tzw. blachy, srebrne, czy złote ?

49

Odp: Jakie kolczyki powinnam nosić, jeśli mam okrągłą twarz?

Wydaje mi sie ze wlasnie nie kola a raczej podluzne jakies wiszace ale tez jestem za tym zeby nosic to w czym sie czlowiek dobrze czuje

50

Odp: Jakie kolczyki powinnam nosić, jeśli mam okrągłą twarz?

zgadzam się całkowicie:)
przy twarzy okrągłej długie kolczyki sprawiają, że robi się fajnie "pociągła"