51

Odp: Jakie kolczyki powinnam nosić, jeśli mam okrągłą twarz?

Przynajmniej wizualnie pociągła, ale to fakt, zgadzam się.
Małe, kółkowate kolczyki nie pasują nijak do okrągłej twarzy;)
No ale wiadomo, jak sie poszpera po sklepach z biżuterią to chyba w każdym takie dłuższe (ale nie do kolan hihi) kolczyki da się znaleźć.

52

Odp: Jakie kolczyki powinnam nosić, jeśli mam okrągłą twarz?

Sądzicie, że do szczupłej twarzy będą pasowały takie kolczyki

Bardzo mi się podobają, tylko nie wiem czy będą mi pasowały. Jak do tej pory takich jeszcze nie nosiłam.

Ostatnio edytowany przez dieitana (2014-04-17 11:51:59)

53

Odp: Jakie kolczyki powinnam nosić, jeśli mam okrągłą twarz?

Do szczupłej twarzy moim zdaniem pasują każde , tylko nie za wielkie:)

54

Odp: Jakie kolczyki powinnam nosić, jeśli mam okrągłą twarz?

Ja osobiście lubię długie kolczyki:)

55

Odp: Jakie kolczyki powinnam nosić, jeśli mam okrągłą twarz?

długie wsymuklają to fakt... a szczupłym to we wszystkim jest ładnie:), fakt:)

56

Odp: Jakie kolczyki powinnam nosić, jeśli mam okrągłą twarz?

Nigdy nie nosiłam za dużych właśnie

57

Odp: Jakie kolczyki powinnam nosić, jeśli mam okrągłą twarz?

Do okrągłej twarzy raczej długie, z pewnością wyszczuplą. No a do szczupłej to tak już wyżej wspomniano - we wszystkim jest ładnie:)

58

Odp: Jakie kolczyki powinnam nosić, jeśli mam okrągłą twarz?

Także uważąm że długie wiszące, zależy kto co lubi.Jak dla mnie wkręty wyglądają także super

59

Odp: Jakie kolczyki powinnam nosić, jeśli mam okrągłą twarz?

Bardziej trzeba dobrać fryzurę, jak włosy będą optycznie wydłużać twarz to kolczyki można dobrać różne, niekoniecznie tylko cienkie i długie

60

Odp: Jakie kolczyki powinnam nosić, jeśli mam okrągłą twarz?

Zobacz sobie na ofertę sklepu , w dziale kolczyki masz dosyć spory wybór. Na pewno znalazłabyś jakieś małe dla siebie smile

61

Odp: Jakie kolczyki powinnam nosić, jeśli mam okrągłą twarz?

na pewno nie ciężkie, tj drewniane, kolorowe, bardzo widoczne, tylko delikatne np srebrne, mogą być nawet większe, ale nie tak rzucające się w oczy

62

Odp: Jakie kolczyki powinnam nosić, jeśli mam okrągłą twarz?

ja również uważam że to powinno się dobrać odpowiednią fryzurę która wysmukli twarz smile a co do kolczyków to chyba nie ma takich jakie "powinnaś" nosić wybierz takie które tobie się podobają i w których ty będziesz się dobrze czuć.

63

Odp: Jakie kolczyki powinnam nosić, jeśli mam okrągłą twarz?

wysmuklić twarz można tak zwanym modelowaniem twarzy i wtedy można wszystkie kolczyki na pewno efekt cie zadowoli

64

Odp: Jakie kolczyki powinnam nosić, jeśli mam okrągłą twarz?

Tylko proste, długie kolczyki. One wysmuklą twarz.

65

Odp: Jakie kolczyki powinnam nosić, jeśli mam okrągłą twarz?

Długie, wiszące kolczyki optycznie wyszczuplają twarz. Poszukaj tutaj  niedrogiej biżuterii. Jest mnóstwo kolczyków za kilka dolarów, które powinny Wam się spodobać. I ich zakup jest bardzo prosty, nie trzeba mieć konta walutowego.

66

Odp: Jakie kolczyki powinnam nosić, jeśli mam okrągłą twarz?

na pewno nie okrągłę bot o jeszcze bardziej podkreśla okrągłość. Może takie podłuzne?
wg mnie wygladaja super
ABERDEEN - SREBRNE KOLCZYKI CYRKONIE I PERŁA
[img]https://www.topsilver.pl/dane/full/5/5f9b423eaf5c453e9f91df03a3229b3c.jpg[/img]

67

Odp: Jakie kolczyki powinnam nosić, jeśli mam okrągłą twarz?

Tak, jak dziewczyny wspomniały - długie, wąskie, wiszące smile Twarz wtedy wydaje się smuklejsza smile Warto też wybierać odcienie, które będą podkreślały urodę smile

68

Odp: Jakie kolczyki powinnam nosić, jeśli mam okrągłą twarz?

To zależy od fryzury którą do tego jeszcze nosisz smile, ale chyba najbardziej pasują tu kolczyki pociągłe w dół. Okrągłe raczej odpadają. Na mój gust. Do tego ubiory wyszczuplające i będzie git!

69

Odp: Jakie kolczyki powinnam nosić, jeśli mam okrągłą twarz?

Do kolczyków to ubiór ma niewiele, bo one są bliżej twarzy niż ciała... Do okrągłej wybiera się podłużne, do pociągłej bardziej okrągłe i duże:)

70

Odp: Jakie kolczyki powinnam nosić, jeśli mam okrągłą twarz?

Moim zdaniem małe kuleczki pasują do twarzy okrągłej.
Do tego ubrać jakiś ładny sweter np. taki w kolorze szarym zakończony golfem,  do tego ładne jeansy i juz możemy ruszać na miasto, na kawę z gronem znajomych lub na randkę z partnerem.

71

Odp: Jakie kolczyki powinnam nosić, jeśli mam okrągłą twarz?

Zależy jak dana kobieta się w nich czuje:)
Ja akurat wcale nie noszę kolczyków i nie uważam że są mi potrzebne jako ozdoba.

Ostatnio edytowany przez zofya (2020-01-24 14:06:29)

72

Odp: Jakie kolczyki powinnam nosić, jeśli mam okrągłą twarz?

Dokładnie, zwłaszcza jak są długie włosy to i tak ich nie widać.

73

Odp: Jakie kolczyki powinnam nosić, jeśli mam okrągłą twarz?

A może bez kolczyków...?

74

Odp: Jakie kolczyki powinnam nosić, jeśli mam okrągłą twarz?

Wybierz po prostu takie, w których najlepiej się czujesz smile Szeroki wybór taniej biżuterii w tym także kolczyków jest w necie.