76

Odp: Sylwester :)

Jak kobieta nie pracuje to ma przechlapane - musi prosić o kasę na cokolwiek, nie wyobrażam sobie takiego życia
A pan i władca uważa ze to on ma zawsze rację bo pracuje i przynosi kasę  - tylko że on ma wolne po 16.00 a kobieta musi cały dzień się starać, żeby było tak jak on chce

77

Odp: Sylwester :)

Dokładnie. I jeszcze znajdzie tysiąc szczegółów, do których się przyczepi, bo jego zdaniem nie będzie zrobione tak jak trzeba. Na koniec znajdzie sobie inną, bo jego żona przez 15 lat nie miala czasu, żeby zadbać o siebie - o rozwój wewnętrzny i wygląd zewnętrzny. Dla niego jest nudną pomocą domową, bo przecieżo czym można z nią porozmawiać? O dzieciach, o gotowaniu, o tym co się wydarzyło w ostatnim odcinku telenoweli, którą obejrzała kątem oka prasując mężowi koszule do pracy? Ona nigdzie nie bywa, bo dzieci, niczego się nie uczy, bo nie ma głowy, jest zmęczona obowiązkami, nie czyta, bo nie może się skupić kiedy jedno beczy z kołyski, a drugie ciągnie za rękę, znajomości jeśli kwitną to w gronie mamuś z placu zabaw i portali typu babyonline, mamacafe itd., gdzie panie rozmawiają głównie o tym, żeby jedna drugiej kliknęła na zdjęcie dzieciaka. Takie życie nie jest dla mnie.

78

Odp: Sylwester :)

I to ciągłe porównywanie do mamusi... Brrr...
Moja rada: szybciej znaleźć sobie młodszego niż on młodszą i nasze będzie na wierzchu wink

79

Odp: Sylwester :)

lepiej żyć w wolnym związku, bez zobowiązań i to jak najdłużej...polecam ...

80

Odp: Sylwester :)

Szczęśliwego Nowego Roku dla wszystkich!!!!!

81

Odp: Sylwester :)

Dziękuję i wzajemnie! Powodzenia w biznesie:)

82

Odp: Sylwester :)

[quote=eva45]lepiej żyć w wolnym związku, bez zobowiązań i to jak najdłużej...polecam ...[/quote]
Sprawdziłaś to sama? Czy wiesz z doświadczeń innych?

83

Odp: Sylwester :)

Ja się z Evą zgodzę, tylko że w wolnym związku też są pewne zobowiązania jednak.

84

Odp: Sylwester :)

a ja się nie zgodzę z Evą, osobiście zbyt przywiązuję się do ludzi żeby móc żyć w wolnym związku ...

85

Odp: Sylwester :)

Ja tam przywiązuję się do ludzi ogromnie, ale nie chodzę ze wszystkimi.

86

Odp: Sylwester :)

Więc życzę wam, żeby to przywiązanie nie zostało wykorzystane...

87

Odp: Sylwester :)

[quote=Ksymena][quote=eva45]lepiej żyć w wolnym związku, bez zobowiązań i to jak najdłużej...polecam ...[/quote]
Sprawdziłaś to sama? Czy wiesz z doświadczeń innych?[/quote]
sprawdziłam i widzę jak ludzie wokół żyją...

88

Odp: Sylwester :)

Cóż, to nie są czasy przyjazne monogamii, za dużo pokus wokół, przekonanie, że 'wszyscy tak robią"... W pewnych kręgach po prostu wypada mieć kochankę

89

Odp: Sylwester :)

nie chodzi o kochanka czy kochankę, po prostu młodzi są razem, wynajmują mieszkanie, mają dziecko i tak sobie żyją bez ślubu...

90

Odp: Sylwester :)

Jak już będę chciała mieć dzieciaka, to tylko z kimś, kogo chętnie poślubię. Inaczej nie chcę.  Nie mam nic przeciwko takim parom oczywiście.

91

Odp: Sylwester :)

nie zawsze tak jest jak się chce i planuje...

92

Odp: Sylwester :)

Wiem, ale jeśli będę już chciała mieć swoje dziecko, bo na razie nie chcę żadnego, wogóle i z nikim.

93

Odp: Sylwester :)

Moja siostra też tak mówiła, a jak zaszła w ciążę to po paru miesiącach zmieniła zdanie - może stwierdziła że nie ma innego wyjścia tylko zaakceptować sytuację i robić dobrą minę do złej gry?

94

Odp: Sylwester :)

Też znam niejedną dziewczynę, której się przewartościowało wszystko.

95

Odp: Sylwester :)

Myślisz że i Tobie by się tak zmieniło myślenie?

96

Odp: Sylwester :)

Na pewno miałabym depresję poporodową. To mnie nie ominie.

97

Odp: Sylwester :)

I kto się wtedy zajmie dzieckiem? Rodzice, mąż?

98

Odp: Sylwester :)

[quote=niechcemisie]Na pewno miałabym depresję poporodową. To mnie nie ominie.[/quote]
Co byś zrobiła, gdyby jej nie wymyślono? A tak to będziesz miała z głowy najmniej uroczy okres życia dziecka: pieluchy, kaszki, nocne wstawanie...

99

Odp: Sylwester :)

Nie ma tego złego...

100

Odp: Sylwester :)

ja jeszcze nie mam. jak pytam chłopaka to mnie zbywa twierdząc, że jest jeszcze czas :[